PDA

Zobacz pełną wersję : Współpraca z Canon Polska



Quechua
21-08-2009, 10:32
Witam,

Zakładam właśnie firmę, chciałbym prowadzić także sprzedaż sprzętu Canona. Jak można nawiązać współpracę z Canon Polska, tak aby zaopatrywać się w towar prosto od polskiego dystrybutora?

Z tego co się orientuję na forum jest jakiś przedstawiciel Canona, więc jeśli to możliwe proszę o wyjaśnienie jak można nawiązać taką współpracę? No chyba, że się mylę ;)

pozdrawiam

aptur
21-08-2009, 10:37
Witam,

Zakładam właśnie firmę, chciałbym prowadzić także sprzedaż sprzętu Canona. Jak można nawiązać współpracę z Canon Polska, tak aby zaopatrywać się w towar prosto od polskiego dystrybutora?

Z tego co się orientuję na forum jest jakiś przedstawiciel Canona, więc jeśli to możliwe proszę o wyjaśnienie jak można nawiązać taką współpracę? No chyba, że się mylę ;)

pozdrawiam

Chyba się mylisz. Sprzedając laptopy asusa nie trzeba się kontaktować przecież z asusem. Dowiedz się jakie firmy prowadzą hurtową sprzedaż canona i po sprawie.

Quechua
21-08-2009, 10:42
Wiem, że nie trzeba się kontaktować...
Ale tak jest chyba o wiele taniej - oczywiste :)
Wiem, że Canon prowadzi taką współpracę - kupując ostatnio 400mm sprzedawca wydzwaniał i do Canon Poland i do czeskiego Canona szukając mi tego szkła na "teraz, zaraz". Po co płacić hurtowni marżę?
pozdrawiam!

aptur
21-08-2009, 10:57
Wiem, że nie trzeba się kontaktować...
Ale tak jest chyba o wiele taniej - oczywiste :)
Wiem, że Canon prowadzi taką współpracę - kupując ostatnio 400mm sprzedawca wydzwaniał i do Canon Poland i do czeskiego Canona szukając mi tego szkła na "teraz, zaraz". Po co płacić hurtowni marżę?
pozdrawiam!

Jesteś pewien, że on to szkło kupił bezpośrednio z canon-polska? Sądzę, że tylko pomogli w namierzeniu tego szkła.

Quechua
21-08-2009, 11:28
Tak, tak jak pisałem próbował to ściągnąć także z Canon Czechy.
A teraz znalazłem coś takiego:

http://company.yellowpages.pl/Polska/mazowieckie/Warszawa/9508/index.html

magart
21-08-2009, 12:09
Nie wiem kalk jest z Canon Polska, ale np. filtry firmy Filtron możesz kupić wyłącznie od jego przedstawicieli (cos jak autoryzowani dystrybutorzy) nawet jak masz hurtownię motoryzacyjną. No chyba że ta hurtownia jest za granicą :)

Więc różnie to jest z określonymi towarami i umowami między firmami.

MM-architekci
21-08-2009, 18:30
a nie prosciej zadzwonic/napisac do Canon Polska ?...

tomekde
21-08-2009, 18:36
Zakładam właśnie firmę, chciałbym prowadzić także sprzedaż sprzętu Canona.

wiesz co, normalnie raczej nie jestem niegrzeczny i stronię od złośliwych komentarzy, ale może przemyśl jeszcze raz swoją decyzję o zakładaniu tej firmy skoro zamierzasz załatwiać takie sprawy na forum internetowym