PDA

Zobacz pełną wersję : A-60 i karty KINGSTONA



Zenek
28-06-2004, 21:44
Witam !!! i pozdrawiam wszystkich.
Jestem od niedawna posiadaczem aparatu Canon A-60 i chciałem zapytać o współprace tego aparatu z kartami CF Kingstona. Słyszałem że są jakieś problemy !!!
Prosze Was o odpowiedź i poradę odnośnie zakupu karty ( chodzi o firmę ) !!!

pozdrowionka !!!

Zenek :D

kajman
28-06-2004, 23:48
mam takowy aparacik i takowa karte. komplecik dziala szybko, sprawnie i bez problemow. a jak masz watpliwosci to kup sobie sandiska.

hazan
29-06-2004, 00:53
Witam !!! i pozdrawiam wszystkich.
Jestem od niedawna posiadaczem aparatu Canon A-60 i chciałem zapytać o współprace tego aparatu z kartami CF Kingstona. Słyszałem że są jakieś problemy !!!
Prosze Was o odpowiedź i poradę odnośnie zakupu karty ( chodzi o firmę ) !!!

pozdrowionka !!!

Zenek :D

Kiedys był jakis problem ale to dawne czasy - ja mam taki komplet i nie mam problemow

Vitez
29-06-2004, 08:25
Niedawno pojawila sie wadliwa seria Kingston 512 High speed - spoooro zwrotow i wadliwych kart. Jesli juz jest jakis problem ze wspolpraca to wina karty CF a nie aparatu.

egzor
29-06-2004, 09:03
mam takowy aparacik i takowa karte. komplecik dziala szybko, sprawnie i bez problemow. a jak masz watpliwosci to kup sobie sandiska.
Ja mam sandiska i kingstona i nie widzę różnicy... :D

mgregor
10-07-2004, 13:50
Ja w sprawie kart CF. Mam Cannona S1 i w tym tygodniu kupowalem karte. Wybralem Kingstona 512MB High Speeg Elite . Ale nastepnego dnia pojechalem do sklepu i ja oddalem. Z S1 NIE dziala! Przy probach odtwarzania nagranych filmow i zrobionych zdjec zawiesza sie caly aparat. Myslalem, ze trafilem na feralny egzemplarz, ale kolejna katra zchowywala sie tak samo. Sprawdzalem Preteca-dziala. Ostatecznie wybralem Lexara Professional, bo dodawali jeszcze jumpshota.

To bylo tak a propos kart CF. Chcialem sie podzielic swoimi ostatnimi doswiedczeniami.
Pozdrawiam.