PDA

Zobacz pełną wersję : 1000D nie zapisuje ustawień i ten err99



3mt3
01-08-2009, 22:16
Mam aparat od ponad miesiąca. W tym tygodniu zaszczycił mnie po raz pierwszy sławetnym błędem err99. Wkurzało mnie już to, więc zaaktualizowałem firmware i wtedy zauważyłem coś na co wcześniej nie zwróciłem uwagi. Otóż aparat nie zapisywał ustawień!!! Musiało się to dziać już przed wymianą firmware - jestem tego wręcz pewien. Wracał w numeracji do zdjęcia 2453 mimo, że na liczniku miałem już ponad 3050 (przed wymianą firmware wracał do tego miejsca) i tak za każdym razem. Nawet jak ustawiłem numerację od 0 to po restarcie aparatu kolejnym zdjęciem było 2453 mimo, że karta była sformatowana. Postanowiłem sprawdzić ustawienia sprzętu, przywróciłem ustawienia fabryczne i po restarcie aparatu... sprzęt wracał do poprzednich ustawień. Co to może być i jak się tego pozbyć. Czy err99 ma jakiś związek z tym? Serwis?

kisman
03-08-2009, 12:51
Po pierwsze to popraw temat bo jest to model 1000D a nie D1000. Skoro masz problemy i gwarancję to na co czekać. Ewentualnie możesz oddać aparat do sklepu ze względu na niezgodność towaru z umową - o ile od samego początku były problemy.

3mt3
03-08-2009, 14:33
Dokładnie po miesiącu się pojawiły. Myślałem, że to może być jakaś prosta przyczyna, przy której nie będzie potrzeby odsyłania sprzętu.