PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka torba/plecak/TopLoader dla Body z obiektywem??



borkomar
27-08-2005, 02:54
Witam - chodzi mi o to, iz potrzebuje czegos na wypady coby nie dzwigac Nova 4 AW z calym sprzetem - chce miec moznasc wlozenia 350D z podpietym szklem typu Tamron a kiedys moze jakies tele zamiast niego??Co polecacie??
Moze jakis TopLoader - czy zdaje to egzamin??A moze jakis plecaczek - cosik w rozsadnej cenie oczywiscie - ale zeby mialo w sobie taki pokrowiec jak mam w torbie co juz wykozystywalem w gorach:).

Polaco
27-08-2005, 06:15
Witam - chodzi mi o to, iz potrzebuje czegos na wypady coby nie dzwigac Nova 4 AW z calym sprzetem - chce miec moznasc wlozenia 350D z podpietym szklem typu Tamron a kiedys moze jakies tele zamiast niego??Co polecacie??
Moze jakis TopLoader - czy zdaje to egzamin??A moze jakis plecaczek - cosik w rozsadnej cenie oczywiscie - ale zeby mialo w sobie taki pokrowiec jak mam w torbie co juz wykozystywalem w gorach:).
Male plecaki nie maja pokrowcow tak jak LowePro w wiekszych (AW). Zobacz na www.tamrac.com czy Ci sie podobaja te torby Velocity IMHO bardzo fajne na bardzo krotkie spacery, wlasnie na aparat + szklo + pare akcesoriow.

Ps.: Jak sie zdecydujesz na maly plecak to mam na sprzedaz, skontaktuj sie na PW.

dellti
27-08-2005, 08:47
Moze jakis TopLoader - czy zdaje to egzamin??A moze jakis plecaczek - cosik w rozsadnej cenie oczywiscie - ale zeby mialo w sobie taki pokrowiec jak mam w torbie co juz wykozystywalem w gorach:).

Korzystam z Lowepro Topload Zoom AW - mieści się w nim 350 + kit +75-300, niestety bez gripa. Do kieszeni na akcesoria spokojnie wchodzi 420ex. Fajnym pomysłem są szelki do noszenia torby np. na klatce - nie obija się po bokach i można mieć normalny plecak na zwykłe rzeczy. Według mnie zdecydowanie zdaje egzamin - oczywiście jeżeli ktoś nie ma potrzeby nosić całego przekroju obiektywów, itp :)

--
Krzysiek