PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z PowerShot a70



BlindMarten
27-07-2009, 13:13
Witam,
chciałbym zasięgnąć opinii na temat canona ps a70 którego mam już dość długo a który jakiś czas temu odmówił posłuszeństwa, leży i się kurzy. Może ktoś z was wie jak taki problem rozwiązać i zdoła mi pomóc.
Do rzeczy. Aparat się włącza, robi zdjęcia( błyska, przybliża), działa menu, działa przeglądanie. Problem w tym że wszystkie zdjęcia są całkiem czarne, nic nie widać na ekraniku. Jeżeli włączę przeglądanie też widać tylko czarny ekran i jeżeli zgram je na kompa to tez jest tylko czarne.
Na pewno ktoś będzie się orientował co zrobić. Serwis raczej odpada bo aparat jest dawno po gwarancji, zresztą był kupiony w USA i nie mam żadnych papierów więc i tak pewnie byłby problem. Oddawać do naprawy za kasę to się pewnie nie opłaci bo ten aparat to już prawie zabytek więc koszta naprawy przewyższą jego wartość. Dodam tylko że nic szczególnego się z nim nie stało. Po prostu pewnego dnia przestał działać w sposób jaki opisałem.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Michal_II
27-07-2009, 13:32
Cześć,

Oddaj do serwisu na Żytnią w Warszawie. Jest to najprawdopodoniej uszkodzenie przetwornika analogowo - cyfrowego wyprodukowane przez Sony i ile się nie mylę. Jest to znana wada w tym i kilkudziesięciu innych modelach róznych producentów. Podlega bezpłatnej naprawie, bez znaczenia jest upływ okresu gwarancyjnego. Co do tego że kupiłes w USA to zdaje sie także nie ma to znaczenia.

BlindMarten
27-07-2009, 14:12
Dzięki,
poważnie wymieniają to za darmo? A czy w Krakowie jest jakiś serwis w którym mogliby to zrobić?
Jeżeli ktoś byłby na tyle miły to dajcie mi adres tego serwisu, numer tel/mail.

HenrykG
27-07-2009, 14:20
Tylko W-wa. Słynny serwis na Żytniej...

szymekgd
27-07-2009, 17:53
Ja mam podobny,a moze taki sam problem z canonem a60, objawy jak w poscie kolegi, jednak podczas prob zrobienia zdjecia caly czas miga dioda od ustawiania ostrosci, spotkal sie ktos z takimi objawami?