PDA

Zobacz pełną wersję : Specjalny program dla profesjonalistów w sklepie Cyfrowe.pl



jk_cyfrowe_pl
24-07-2009, 14:01
Sklep Cyfrowe.pl ma do zaoferowania specjalny program współpracy z profesjonalnymi fotografami. Poniżej kilka informacji, które mogą Was zainteresować.

Sklep Cyfrowe.pl uruchomił specjalny program partnerski dla profesjonalistów foto-video pod nazwą „PROfoto”. Jest to jedyny tego typu program w Polsce – żaden sklep foto-video nie oferuje profesjonalnym fotografom tak kompleksowego wsparcia i współpracy.

Program oferuje swoim członkom szereg korzyści, a przy tym udział w nim jest całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. Członkowie programu mogą liczyć m.in. na rabaty przy zakupach sprzętu fotograficznego, dedykowaną osobę do obsługi, możliwość bezpłatnego testowania nowości sprzętowych, możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu zastępczego na czas naprawy, specjalne oferty handlowe i inne.

Uczestnikiem programu może być każda osoba fizyczna lub prawna, która prowadzi działalność gospodarczą związaną z fotografią i videofilmowaniem lub zajmuje się zarobkowo tą dziedziną np. w formie umowy zlecenie. Weryfikacja następuje na podstawie dokumentów np. wypisu z ewidencji działalności gospodarczej, wyciągu z KRS, legitymacji prasowej lub przedstawionego portfolio.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.cyfrowe.pl/profoto.html

Goomis
24-07-2009, 14:53
A czy ten program już działa? Tzn. chodzi mi konkretnie czy zapisując się już można korzystać z tego rabatu zakupowego, czy na razie po prostu zbieracie chętnych i rabaty będą dostępne dopiero później?
Oraz o co dokładnie chodzi z tym sprzętem zastępczym. Tzn. jakie są warunki. Czy chodzi tu o naprawę w waszym serwisie(jeżeli takowy posiadacie)czy też obejmuje to naprawy w autoryzowanym punkcie(e-csi na żytniej). Dotyczy to jak mniemam jedynie sprzętu zakupionego u was czy całego posiadanego przez uczestnika programu?

pjakusz
24-07-2009, 15:02
A czy ten program już działa? Tzn. chodzi mi konkretnie czy zapisując się już można korzystać z tego rabatu zakupowego, czy na razie po prostu zbieracie chętnych i rabaty będą dostępne dopiero później?

Program działa, sam już korzystałem ze zniżki.

jk_cyfrowe_pl
24-07-2009, 17:37
Program już działa.
Jeśli chodzi o serwis to my sami sprzętu nie naprawiamy, lecz odsyłamy na Żytnią. Sprzęt zastępczy jednak jest nasz.
Rabaty obowiązują zaraz po wejściu do programu, czyli po zatwierdzeniu przyjęcia.

bartheq
24-07-2009, 17:55
ja juz dostalem numerek i w sumie najbardziej interesuja mnie te testy sprzetu. wcale bym sie nie obrazil, gdybym dostal na kilka dni np. 24 f/3.5L II TS-E (:

a znizka tez sie pewnie przyda.

x-mac
24-07-2009, 19:59
Uczestnikiem programu może być każda osoba fizyczna lub prawna, która prowadzi działalność gospodarczą związaną z fotografią i videofilmowaniem lub zajmuje się zarobkowo tą dziedziną np. w formie umowy zlecenie. Weryfikacja następuje na podstawie dokumentów np. wypisu z ewidencji działalności gospodarczej, wyciągu z KRS, legitymacji prasowej lub przedstawionego portfolio.
Czy działalność foto musi figurować w wpisie do e.d.g. firmy jako główna, czy akceptowana jest również dodatkowa?

JerzyC
24-07-2009, 20:13
Wszystko OK. tylko ceny na sprzęt macie z kosmosu. Nie dziwię się że szukacie na niego klientów w ten sposób.

pjakusz
24-07-2009, 20:39
Wszystko OK. tylko ceny na macie z kosmosu. Nie dziwię się że szukacie na niego w ten sposób.

A gdzie masz dużo taniej? :D

wojkij
24-07-2009, 21:19
tylko ceny na sprzęt macie z kosmosu.

Bo ja wiem? Jeśli chodzi o dystrybucję EU/PL i drogie szkła to cyfrowe przeważnie ma dość konkurencyjne ceny.

JerzyC
25-07-2009, 09:05
A gdzie masz dużo taniej? :D


Wystarczy otworzyć Caneo, większość obiektywów w tym sklepie jest o 5-10 % droższa. Jeżeli kupuje się więcej sprzętu to już taka cena ma znaczenie.

ARN
25-07-2009, 13:55
Wystarczy otworzyć Caneo, większość w tym sklepie jest o 5-10 % droższa. Jeżeli kupuje się więcej to już taka cena ma znaczenie.

To ty się jeszcze dajesz nabrać na CENEO? :shock:
Zadzwoń do najtańszych ofert, to się przekonasz, że: "towaru nie ma, ale będzie za 2 tygodnie...niemniej w nowej cenie, bo Canon Polska...itd" :roll:

adi3124
25-07-2009, 16:08
zresztą cyfrowe.pl mam pod nosem wole tu przepłacić* te 5% wiecej i kupić /sprawdzić na miejscu niż czekać i bawić sie w odsyłanie w razie czego !

gonzo44
25-07-2009, 16:12
To ty się jeszcze dajesz nabrać na CENEO? :shock:
Zadzwoń do ofert, to się przekonasz, że: "towaru nie ma, ale będzie za 2 tygodnie...niemniej w nowej cenie, bo Canon Polska...itd" :roll:
Nie generalizuj. Takie np 50D jest dostępne od ręki chociażby w fotobasia.pl (3 pozycja w ceneo)

JerzyC
25-07-2009, 17:05
Już kupowałem w tym sklepie a mieszkam 2 km od niego, to znaczy chciałem kupić, potwierdziłem cenę telefonicznie czy jest aktualna z tą na ich stronie www. Jak się okazało faktycznie była wyższa od podanej o kilkaset zł. Jest to niepoważne i nieprofesjonalne traktowanie dobrego ! klienta.

ARN
25-07-2009, 17:24
Nie generalizuj. Takie np 50D jest dostępne od ręki chociażby w fotobasia.pl (3 pozycja w ceneo)

z całym szacunkiem, ale yo raczej wyjątek, potwierdzający regułę :-D

h4ry
25-07-2009, 17:40
Szkoda że w Krakowie nie macie siedziby :) Możliwość sprawdzenia organoleptycznego ma jednak duże znaczenie. Warto jednak zapamiętać o waszym programie :)

pjakusz
26-07-2009, 01:55
Już kupowałem w tym sklepie a 2 km od niego, to znaczy chciałem kupić, potwierdziłem cenę telefonicznie czy jest aktualna z tą na ich stronie www. Jak się okazało faktycznie była wyższa od podanej o kilkaset zł. Jest to niepoważne i nieprofesjonalne traktowanie dobrego ! klienta.

Najpierw wymyślasz wysokie ceny, teraz jakieś oszustwa w cenniku. Nie reprezentujesz aby konkurencji? Nigdy nie miałem z tym sklepem złych doświadczeń.

dariog
28-07-2009, 00:21
To ty się jeszcze dajesz nabrać na CENEO? :shock:
Zadzwoń do najtańszych ofert, to się przekonasz, że: "towaru nie ma, ale będzie za 2 tygodnie...niemniej w nowej cenie, bo Canon Polska...itd" :roll:

ostatnio chcialem kupic pare szkiel i co trafilem na sklep foto w sieci to okazywalo sie ze albo moje zamowienie byla anulowane, albo mozliwa byla realizacja zamowienia ale po wyzszej cenie, albo nieznany byl termin realizacji (szczegolnie zle wspominal foto-net.pl, nie mile zaskoczyl mnie rowniez foto-it, podobnie dziwnie foto-raj.pl, dziwnym trafem jest tez jakis niemiecki sklep techprime.de) - wiec niestety stalo sie to "regula" ze szuka sie naiwnego klienta, podobny mechanizm "lapania" stosuja firmy reklamujace swoje oferty za pomoca porownywarek cenowych, najnizsza oferta zazwyczaj jest nieaktualna, szkoda czasu na takie doslownie "wirtualne zakupy"

pozdrawiam