PDA

Zobacz pełną wersję : Serwis sprzętu w Warszawie



muflon
26-08-2005, 07:51
Wyczytane na prfc: w Warszawie "otwiera się" nowy serwis foto (http://www.foto-tronik.pl/). Biorąc pod uwagę opinie o Żytniej (i losowość ich "pstryczka" zły/dobry dzień ;-) ) może warto spróbować.

Scaramanga
26-08-2005, 10:05
Wyczytane na prfc: w Warszawie "otwiera się" nowy serwis foto (http://www.foto-tronik.pl/). Biorąc pod uwagę opinie o Żytniej (i losowość ich "pstryczka" zły/dobry dzień ;-) ) może warto spróbować.

W rejonie byl juz kiedys serwis,wejscie z balkonu na pietrze.
Na Zytniej biora jak "cygan za matke".Wymiane LCD rok temu wycenili mi na 6 stow (aparat kupilem za 2 stowy).
To,ze np.kosztorys wykonuja za darmo (w tym co sie otwiera) to zadne nihil novi.Laski nie robia.(Łaski znaczy sie,a czy laski to nie wiem...;)
Skasuja cie i tak,ze psychicznie przez tydzien sie nie pozbierasz.
Ja polecam gosci z Tamki.Znalezli mi czesci do swiatlomierza od Pentacona Sixa jeszcze z DDR-u.Nowe od Exacty 66 byly w cenie body ze 180-tka...
Canona reanimowali mi za realna kase i chodzi do dzisiaj.Robia praktycznie "wsio".

Arkan
26-08-2005, 10:11
Ja polecam gosci z Tamki..
Dasz jakiś dokładniejszy namiar - Tamka długa..

KMV10
26-08-2005, 10:38
Może to to: http://firmy.pkt.pl/firma/naprawa_aparatow_fotograficznych_d2F5MDVfMjQ2MDhfR m90b2dyYWZpY3pueSBzcHJ66nQgLSBuYXByYXdhX19hZHMx.ht ml

http://www.naprawaaparatow.pl/

Scaramanga
26-08-2005, 10:48
Dasz jakiś dokładniejszy namiar - Tamka długa..

Tamka 33,34,cos w tym rodzaju.Schodzisz w dol lewa strona,po prawej mijasz
Palac Ostrogskich,przechodzisz pod kladka i po 20 metrach masz po schodkach serwis foto z nalepka Konica-Minolta.

Scaramanga
26-08-2005, 10:50
Może to to: http://firmy.pkt.pl/firma/naprawa_aparatow_fotograficznych_d2F5MDVfMjQ2MDhfR m90b2dyYWZpY3pueSBzcHJ66nQgLSBuYXByYXdhX19hZHMx.ht ml

http://www.naprawaaparatow.pl/

"...O to chodzi,o to chodzi..."

kartel
26-08-2005, 10:59
Tamka 34. tel 022-8276565 Serwis jest super! choć sam z niego nie korzystałem to znam wiele osób które polecają tylko ten serwis.

Arkan
26-08-2005, 11:44
Tamka 34. tel 022-8276565 Serwis jest super! choć sam z niego nie korzystałem to znam wiele osób które polecają tylko ten serwis.
Dzięki serdeczne :-)

Vitez
26-08-2005, 20:35
To i ja sie tam (na Tamke) przejde (z 20 min piechota zielonym Powislem mam - przyjemny spacer) reanimowac Praktike i Kieva :roll: .

thorin
26-08-2005, 23:12
dlaczego cale zycie toczy sie w warszawie ? zawsze ta opozycja, warszawa kontra reszta polski (czyt unia Poznan-Wroclaw, GOP, Trojmiasto itd itp) przydaloby sie teleportowac jeden taki seriws do katowic...

KMV10
26-08-2005, 23:51
E, przesadzasz. Oficjalny reseller Sigmy - Gdańsk, Tamron - coś około Poznania, itd., itp.
Ciesz się że nie żyjesz w USA tam podróż z miasta do miasta nie zajełaby Ci średnio paru godzin jak u nas np. koleją ale czasami nawet parę dni ;)

A co ja mam powiedzieć - co przetarg to mi go wygrywają firmy SPOZA Warszawy, a to niestety kładzie serwis, bo serwisant jedzie z Poznania, Katowic, ew. z Częstochowy.
I tak w przypadku firmy warszawskiej w przypadku awarii mam naprawę zgodnie z umową (np. 2 dni) a w przypadku firmy poza warszawskiej ten termin jest przekraczany, lecą kary i sprzętu nie ma... Do tej pory tylko jedna firma trafiła mi się - z Poznania, potentat wielkopolski - z którą nie było znaczących problemów.

thorin
27-08-2005, 00:15
no coz, jestem tak upierdliwy ze zawsze znajde powod do narzekan :) wszystko za daleko... na szczescie nic jeszcze mi sie nie sfajczylo w "trabancie", choc zaczynam myslec ile moze kosztowac wymiana migawki w tych dwoch nieautoryzowanych serwisach...

jackpa
30-11-2005, 09:59
Zaniosłem canona uszkodzony było gniazdo pamięci. Obejrzeli, obiecali naprawić (koszt brytto ok 200 zł), wzięli numer telefonu, termin naprawy 10 dni. Przychodzę 2 dni po umówionym terminie będąc pewien że aparacik naprawiony, a tu niespodzianka "niestety nie udało się naprawić", a nowej części nie mamy i odesłali do serwisu autoryzowanego NIE CHCIAŁO IM SIĘ ZADZWONIĆ WCZESNIEJ I POINFORMOWAĆ MNIE ŻE SPRZĘT NIE BĘDZIE NAPRAWIONY I ŻEBYM SOBIE GO WCZESNIEJ ODEBRAŁ.

Tych z naciągaczy z Żytniej też nie polecam, gdyż dzwonię i pytam się paniusi ile kosztuje wymiana tego gniazda, a pinda mi odpowiada mi żeby przywiózł aparat to oni bezpłatnie mi w ciągu jednego dnia wycenią koszt naprawy. Ale mówię kochanieńka wiem co jest popsute i ile to będzie kosztowało, ta uparcie że jestem z wwy i mam czas i żebym sobie przyjechał.
Zrezygnowałem. Rozumiem na czym polega ich polityka, szczególnie dla klientów zamiejscowych. Każą sobie przysłać sprzęt firma kurierską (koszty ponosi klient) "oceniają", informują o kosztach naprawy (ceny księżycowe) no i gościu się waha co zrobic jak już poniosłem koszty przesyłki i muszę jeszce zapłacić za przsyłkę powrotną oczywiście ubezpieczoną, w konńcu decyduje się na ich warunki i już go mają w garści.
Spece z Żurawiej zażyczyli sobie 350 zł ponad połowa wartości aparatu i czas oczekiwania minimum 2 tygodnie.
Jeszcze tego samego dnia poszukałem na Allegro i kupiłem co prawda używany port za 44 zł + koszt wymiany 40 zł na u gościa na ulicy Krasnobrodzkiej, który wymienił mi go od ręki w ciągu 20 minut.

Pikczer
30-11-2005, 14:49
Zaniosłem canona uszkodzony było gniazdo pamięci. Obejrzeli, obiecali naprawić (koszt brytto ok 200 zł), wzięli numer telefonu, termin naprawy 10 dni. Przychodzę 2 dni po umówionym terminie będąc pewien że aparacik naprawiony, a tu niespodzianka "niestety nie udało się naprawić", a nowej części nie mamy i odesłali do serwisu autoryzowanego NIE CHCIAŁO IM SIĘ ZADZWONIĆ WCZESNIEJ I POINFORMOWAĆ MNIE ŻE SPRZĘT NIE BĘDZIE NAPRAWIONY I ŻEBYM SOBIE GO WCZESNIEJ ODEBRAŁ.

Tych z naciągaczy z Żytniej też nie polecam, gdyż dzwonię i pytam się paniusi ile kosztuje wymiana tego gniazda, a pinda mi odpowiada mi żeby przywiózł aparat to oni bezpłatnie mi w ciągu jednego dnia wycenią koszt naprawy. Ale mówię kochanieńka wiem co jest popsute i ile to będzie kosztowało, ta uparcie że jestem z wwy i mam czas i żebym sobie przyjechał.
Zrezygnowałem. Rozumiem na czym polega ich polityka, szczególnie dla klientów zamiejscowych. Każą sobie przysłać sprzęt firma kurierską (koszty ponosi klient) "oceniają", informują o kosztach naprawy (ceny księżycowe) no i gościu się waha co zrobic jak już poniosłem koszty przesyłki i muszę jeszce zapłacić za przsyłkę powrotną oczywiście ubezpieczoną, w konńcu decyduje się na ich warunki i już go mają w garści.
Spece z Żurawiej zażyczyli sobie 350 zł ponad połowa wartości aparatu i czas oczekiwania minimum 2 tygodnie.
Jeszcze tego samego dnia poszukałem na Allegro i kupiłem co prawda używany port za 44 zł + koszt wymiany 40 zł na u gościa na ulicy Krasnobrodzkiej, który wymienił mi go od ręki w ciągu 20 minut.

Jest to tylko potwierdzenie tego, iz wszyscy mamy rozne doswiadczenia z roznymi rzeczami. Mozna kupic Toyote, ktora bedzie bardziej awaryjna od Fiata, ale zbierajac informacje wyjdzie nam, ze tylko mielismy pecha co do tegoz egzemplarza Toyoty ;)
To samo z serwisami - wszyscy jada na Zytnia, ze do ****, ale sa tez nieliczne glosy zadowolenia. Wszyscy tez chwala sobie tych z Tamki, ale znalazles sie Ty, ktory napisal cos innego.
Wybor nalezy do Ciebie :mrgreen:

Jac
30-11-2005, 17:37
Jest to tylko potwierdzenie tego, iz wszyscy mamy rozne doswiadczenia z roznymi rzeczami. Mozna kupic Toyote, ktora bedzie bardziej awaryjna od Fiata, ale zbierajac informacje wyjdzie nam, ze tylko mielismy pecha co do tegoz egzemplarza Toyoty ;)
To samo z serwisami - wszyscy jada na Zytnia, ze do ****, ale sa tez nieliczne glosy zadowolenia. Wszyscy tez chwala sobie tych z Tamki, ale znalazles sie Ty, ktory napisal cos innego.
Wybor nalezy do Ciebie :mrgreen:
jak toyota bedzie gorsza od fiata:shock: to ja sie chyba zabije :-)... a nawet jesli trafi sie jedna trefna sztuka... jesli porownasz serwis tych dwoch marek, to jedyna czescia wspolna bedzie ich nazwa [serwis]... toyota -milo szybko sympatycznie kawka samochod po przegladzie wymyty i wysprzatany... Fiat - najpierw trzeba sie prosic zeby cie przyjeli, pozniej musisz im powiedziec co maja ci naprawic (zrobia dokladnie to i nic wiecej) a przy okazji ktos sobie potrktuje twoj samochod jak dawce czesci! (jak masz pecha) a rachuni w obu za przeglady podobne!!!.... ale serwisow toyoty i Fiata jest zatrzesienie wiec mozesz wybierac a tu masz JEDEN serwis i mozesz go wybrac

GaGacek
30-11-2005, 20:02
jak toyota bedzie gorsza od fiata:shock: to ja sie chyba zabije :-)... a nawet jesli trafi sie jedna trefna sztuka... jesli porownasz serwis tych dwoch marek, to jedyna czescia wspolna bedzie ich nazwa [serwis]... toyota -milo szybko sympatycznie kawka samochod po przegladzie wymyty i wysprzatany... Fiat - najpierw trzeba sie prosic zeby cie przyjeli, pozniej musisz im powiedziec co maja ci naprawic (zrobia dokladnie to i nic wiecej) a przy okazji ktos sobie potrktuje twoj samochod jak dawce czesci! (jak masz pecha) a rachuni w obu za przeglady podobne!!!.... ale serwisow toyoty i Fiata jest zatrzesienie wiec mozesz wybierac a tu masz JEDEN serwis i mozesz go wybrac

dobrze ze nie masz znajomych pracujacych w TOYOCIE bo bys dawno zwatpil hahahahahhahah

Pikczer
30-11-2005, 21:52
jak toyota bedzie gorsza od fiata:shock: to ja sie chyba zabije :-)... a nawet jesli trafi sie jedna trefna sztuka... jesli porownasz serwis tych dwoch marek, to jedyna czescia wspolna bedzie ich nazwa [serwis]... toyota -milo szybko sympatycznie kawka samochod po przegladzie wymyty i wysprzatany... Fiat - najpierw trzeba sie prosic zeby cie przyjeli, pozniej musisz im powiedziec co maja ci naprawic (zrobia dokladnie to i nic wiecej) a przy okazji ktos sobie potrktuje twoj samochod jak dawce czesci! (jak masz pecha) a rachuni w obu za przeglady podobne!!!.... ale serwisow toyoty i Fiata jest zatrzesienie wiec mozesz wybierac a tu masz JEDEN serwis i mozesz go wybrac

No kolego, nie o tym tu gadac, ale... moj starszy jezdzil 3 fiatami Punto po ok 3 lata kazdym i.... nie mial ANI JEDNEJ naprawy, tylko same przeglady. Moja kolezanka z pracy kupila Corolle i... cholercia - 3 naprawy gwarancyjne z czego 2 w pierwszym miesiacu uzytkowania (wymiana katalizatora). I choc tata nie jezdzil duzo, to nie zmienia faktu, iz nie mial zadnych problemow. Ale na ten temat EOT, aby watku nie zasmiecac :mrgreen:

ps
ale Jac, prosze - nie idz sie zabijac :cry: Ty zyc musisz :wink:

Jac
01-12-2005, 00:15
No wlasnie twojej kolezance naprawili, przeprosili i podziekowali ze wybrala Toyote...a tobie jak oddales na przeglad to chyba ci pompe paliwowa podmienili i sprawa by nie wyszla na jaw gdyby nie to ze cos spieprzyli i benzyna walilo w samochodzie... To ze toyoty sa jednymi z najmniej awaryjnych samochodow nie ulega dyskusji, owszem zdazaja sie i wadliwe egzemlaze ale % jest ich niewiele... natomiast wazne jest to co sie dzieje w przypadku awarii, czy serwis jest to wstanie naprawic dobrze i szybko... Fiat ma oficjalna zgode na uzywanie czesci regenerowanych w ASO a ze swojego doswiadcznia wiem ze uzywaja polskich zamiennikow a licza jak za oryginaly... Majac canona masz jeden, powtarzam jeden serwis ale nie taki jak toyoty tylko chyba nawet gorszy niz Fiata...ale oczywiscie niektorzy sa zadowoleni :-)

Silwe
11-01-2006, 22:19
A czy ktoś możę konkretnie jeszcze napisać czy w Wawie jest jeszcze jakis serwis poza tymi:

Warszawa

1. FOTO TRONIK - ulica Tamka - http://www.naprawaaparatow.pl/kontakt.ph
2. FOT-VIDEO - ulica Żytnia - http://www.e-csi.pl/

Jak ktoś jeszcze coś zna niech dopisze.

Proponuję zrobić osobny wątek założony przed admina i przyklejony na stronie z informacjami o Serwisie sprzętu w całej Polsce. Myślę że to było by pomocne wszystkim. Można by to było jakoś czytelnie zapisać.

piast9
11-01-2006, 23:28
http://www.foto-tronik.pl/
Kurde, wszystkie w Wawie.