PDA

Zobacz pełną wersję : Ochrona wyświetlacza LCD



novaczek
25-06-2004, 23:12
Czy chronicie wyświetlacz LCD w swoim aparacie?
Ja skusiłem się na folię ZORIN na Allegro (10,99) i .... folii nic nie można zarzucić (twarda, gładka i ponoć podbija kontrast) oprócz tego że cholernie trudną ją nakleić tak żeby nie było żadnych pęcherzyków itd (chyba że moje zdolności manualne nie wystarczyły).
W wyniku tego, musiałem niestety zrezygnować z niej bo po oderwaniu i próbie naklejenia jeszcze raz wygląda obleśnie.

Szukam dalej

Vitez
26-06-2004, 09:54
oprócz tego że cholernie trudną ją nakleić tak żeby nie było żadnych pęcherzyków itd (chyba że moje zdolności manualne nie wystarczyły)

Naklejaj wygladzajac linijka a nie paluchami :roll: .

JaW
28-06-2004, 21:54
Tytul watku nieco mnie rozbawił - "Ochrona wyswietlacza LSD" :D Mam w glowie kilka glupich komentarzy, ale zachowam je dla siebie :D

novaczek
28-06-2004, 22:21
Jak spojrzałem na ten tytuł teraz to mnie też rozbawił :-)
... ale chciałem zauważyć że w treści napisałem dobrze :-)
... może by ktoś to zmienił... please... bo kichę sobie robię...

Czacha
29-06-2004, 01:58
done

Vitez
29-06-2004, 08:38
... może by ktoś to zmienił... please... bo kichę sobie robię...

Jako zalozyciel watku sam mozesz (chyba?) zmieniac temat - klikasz "edytuj" na pierwszym poscie watku (ktory jest twoj) i edytujesz pole "Temat" .

novaczek
29-06-2004, 09:55
no teraz juz wiem. dzieki.


... chcialbym takze zauwazyc ze moje pytanie caly czas pozostaje bez odpowiedzi ...

Vitez
29-06-2004, 10:23
no teraz juz wiem. dzieki.


... chcialbym takze zauwazyc ze moje pytanie caly czas pozostaje bez odpowiedzi ...

Ja nie chronie, zamierzam swoje body zajezdzic do upadlego ;) , a im bardziej zuzyty tym mniejsza szansa na kradziez ;) .
A poza tym odpowiedzialem ci, ale w skrocie - sproboj nakleic jeszcze raz tylko tym razem precyzyjnie wyrownujac.

Aszu
08-07-2004, 14:09
Ja nie chronie, zamierzam swoje body zajezdzic do upadlego , a im bardziej zuzyty tym mniejsza szansa na kradziez .
A poza tym odpowiedzialem ci, ale w skrocie - sproboj nakleic jeszcze raz tylko tym razem precyzyjnie wyrownujac.
To go sobie porysój jakimś rysikiem, będzie wyglądał brzydko, więc nikt sie na niego nieskusi. Body nie zardzewieję, więc można go jeszcze delikatnie przytrzeć o chodnik.
Aparat będzie na tyle nieatrakcyjny - wizualnie oczywiście- że nawet jak go gdzieś zostawisz to na drugi dzień będzie jeszcze tam leżał. :lol:

satriani
01-09-2004, 15:04
żeby nie było pęcherzyków najlepiej wygładzać folię mięką szmatką dociskajac ją paznokciem