PDA

Zobacz pełną wersję : Czerwone oczy.



pająk
23-06-2004, 22:02
Może ma ktoś złoty środek na usuwanie czerwonych oczu. W miare łatwy i prosty sposób, bo G3 klepie tylko czerwone(co dziwne tylko u blondynek).

DoMiNiQuE
23-06-2004, 23:09
Może ma ktoś złoty środek na usuwanie czerwonych oczu. W miare łatwy i prosty sposób, bo G3 klepie tylko czerwone(co dziwne tylko u blondynek).

najwidoczniej blondynki nie patrza sie prosto w obiektyw

w Corelu Photo-Paint 11 jest taka funkcja. :mrgreen: (choc osobiscie preferuje reczna dlubanine w PS :mrgreen: )

Przemek Białek
24-06-2004, 00:46
zciagnijcie sobie filtr do photoshopa o nazwie Andromeda _ red eyepro, a zobaczycie zycie stanie sie proste serio!!!!!!!!!!!!
i nie tylko dla blondynek (regulowana wielkosc maski z dokladnym punktowym doborem koloru, oraz dla leniwców automatyczny dobór wlasciwej barwy w porownaniu do koloru na obrazie)
pozdro :P :P :P

DoMiNiQuE
24-06-2004, 08:37
poszukalem z ciekawosci ten plugin...ale znalazlem tylko wersje platna za 39$ :?
http://www.andromeda.com/info/redeyepro.html

Przemek Białek
24-06-2004, 10:18
poszukaj w programach p2p napewno trafisz!

Vitez
24-06-2004, 16:48
Wszelkie te programiki, pluginy itp reczne grzebanie w zdjeciach to tylko klopotliwe polsrodki.
Zloty srodek to lampa zewnetrzna i blysk odbity (od sciany lub sufitu), ewentualne lampa 45 stopni w gore i odblysnik (kawalek bialej kartki dlugosci ok 8cm) nad palnikiem, ewentualnie softbox na lampe (www.raysfoto.pl - Lumiquest) i wtedy mozna bez obaw bezposredni blyskac.

Grrzesiek
25-06-2004, 10:39
A moze zwykłe ACDSee ?

Przemek Białek
25-06-2004, 16:44
ja dalej upieram się przy Andromeda red eye pro - poniewaz automatycznie usowa przebarwienie i nie ptrzeba wnikania w to jakie kto ma oczy, program robi to automatycznie!!!!!, wystarczy poszukać a napewno znajdziecie, tez go sciaglem z netu! :mrgreen:

DoMiNiQuE
25-06-2004, 16:51
faktycznie - probowalem na wersji demo i plugin dobrze sobie radzi :) niestety w wer. demo nie mozna zapisywac plikow ;(. szukalem w p2p, niestety nic nie znalazlem :/
i tutaj taka prosba: mozesz to jakos udostepnic ?? :mrgreen: :mrgreen:

Vitez
25-06-2004, 17:37
Tez bym potestowal ten plugin tak z ciekawosci ale ... moglbys razem z nim podeslac jakies zdjecie z czerwonymi oczami bo od kupna lampy 420EX nie udalo mi sie zadnego takiego zrobic? :twisted: 8)

(zlosliwosc zamierzona :P )

Przemek Białek
25-06-2004, 17:55
to dziwne jestes czarodziejem - bo ja jakos w sobote robilem slub i w kosciele przy zalozonych ultrebounsie (a dokladnie w nawach gdzie jest ciemno jak w du... lampa nie poradzila sobie..........

[ Dodano: 25-06-2004 ]
a ten plugin jak znajde plytke to wam udostepnie jakos, mam jeszcze wiele cikawych pluginow andromedy!

Vitez
25-06-2004, 21:19
to dziwne jestes czarodziejem - bo ja jakos w sobote robilem slub i w kosciele przy zalozonych ultrebounsie (a dokladnie w nawach gdzie jest ciemno jak w du... lampa nie poradzila sobie..........

Mow mi "mistrzu" ;)

Ale serio mowie ze zadnych czerwonych oczu ani odblyskow w kocich oczach odkad zaczalem odbijac blys (sufit, sciany lub odblysnik) z malym wyjatkiem - gdy odleglosc zaczela przekraczac ponad 10m lub ponziej 50cm wtedy zdarzaly sie odblaski gdy uzywalem odblysnika...
Od czasu jak mam softbox problem juz niezauwazalny.

Grrzesiek
26-06-2004, 09:14
Gdyby ktos potrzebowal jeszcze ten plugin to prosze na o info na skrzynke.

Spakowany rar-em zajmuje 3.3 mb / instalka, manual pdf ang,readme.txt / , bez pdf ma okolo 1.7 mb.

Jak cos to powysylam popoludniu.

Przemek Białek
26-06-2004, 16:58
to dobrze ze to masz ja akurat znaleazlem go dzisiaj!

DoMiNiQuE
26-06-2004, 17:24
Dzieki wielki !! Wlasnie przetestowalem plugin i dziala SUPER !!
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.bjork.digimer.pl/forum/images/smiles/icon_jupi.gif)
Jego najwiekszym plusem jest to, ze dziala po PSem i nie trzeba uzywac innych wydziwnionych programow :)

pająk
29-06-2004, 19:00
Wielkie dzięki za podpowiedzi, narazie zadowolę się Adobe Photoshop Elements 2.0. Lampa poczeka.

MaX
29-06-2004, 20:33
]Dzieki wielki !! Wlasnie przetestowalem plugin i dziala SUPER !!

Ej no a ja jakims pasciastym Red Eye Remover'em sie mecze :evil:

Wrzuccie gdzies na www, albo przeslijcie mi na maila max74@spymac.com a ja udostepnie na www

[ Dodano: Sro Cze 30, 2004 9:47 am ]
Dzieki Grzesiek, zgodnie z obietnica wrzucam tutaj (http://members.lycos.co.uk/resetsoft/RedEyeProV1.1+SN.zip)

Aszu
23-07-2004, 14:26
Wczoraj zrobiłem pierwsze zdięcie z czerwonym okiem.
Będzie zabawa w PS.