PDA

Zobacz pełną wersję : Czyszczenie matrycy + serwis na Żytniej ...



miszka
19-08-2005, 10:50
Witajcie po przerwie wakacyjnej...

Wprawdzie pogoda nie byla najlepsza na zdjecia, ale w ktoryms momencie zauwazylem syfki na matrycy. Zasmucilo mnie to bardzo, bo byly na tyle duze, ze nie daloby sie ich oczyscic programowo....

Jako, ze bylem w Sopocie, a mieszkam na slasku, to mysle, pojade przez Rzym do Krymu i wdepne do Wawki...

Po godzinie krazenia po Wawie (grr) dotarlem na Zytnia.
Byla mala kolejka, Panowie z jedynkami (siakies pismaki:D) i potem ja....
(wczesniej dzwonilem i umowilem sie z mila pania).

I co sie okazalo....

Aparacik przyjeli bez niczego....nie chcieli nawet gwarancji (mam "europejska" bo puszka z nemcow) i...... wykonali wszystko w DWIE godzinki!

Wyczyscili matryce i matowke. A ja spokojnie moglem wrocic do domu.

MJ

kartel
19-08-2005, 11:19
hmmm.. nie rozumiem czego innego mogłeś się spodziewać... :) powiedz lepiej ile zapłaciłeś skoro nie wzięli gwarancji chyba że uwierzyli na słowo.

mxdanish
19-08-2005, 11:20
hmmm.. nie rozumiem czego innego mogłeś się spodziewać... :) powiedz lepiej ile zapłaciłeś skoro nie wzięli gwarancji chyba że uwierzyli na słowo.
Pincet złoty piękny kawalerze :mrgreen:

kartel
19-08-2005, 11:25
Aparacik przyjeli bez niczego....nie chcieli nawet gwarancji (mam "europejska" bo puszka z nemcow) i...... wykonali wszystko w DWIE godzinki!MJ

Z tego nie wynika czy zapłacił czy nie... dlatego pytam :razz:

miszka
19-08-2005, 11:29
0 zl!

kartel
19-08-2005, 11:43
Pincet złoty piękny kawalerze :mrgreen:

A widzisz.... 8) 0zł!! :-D

muflon
19-08-2005, 12:47
Kurcze, a może to jest tak, że tam jest taki przełącznik gdzieś na ścianie "Service Mode" :) Domyślnie jest w pozycji zielonej - to oznacza, że można klienta zlewać i wciskać mu kit, ale po kazdej informacji na forum przełącza się go na kilka dni w pozycję "czerwoną" - "Customer alert" ;-) Po czym ktos zdziwiony dobrą obsługą pisze posta, wajcha wraca na domyślną pozycję i.. od nowa :mrgreen:

Riccardo
19-08-2005, 12:54
Kurcze, a może to jest tak, że tam jest taki przełącznik gdzieś na ścianie "Service Mode" :) Domyślnie jest w pozycji zielonej - to oznacza, że można klienta zlewać i wciskać mu kit, ale po kazdej informacji na forum przełącza się go na kilka dni w pozycję "czerwoną" - "Customer alert" ;-) Po czym ktos zdziwiony dobrą obsługą pisze posta, wajcha wraca na domyślną pozycję i.. od nowa :mrgreen:

Czyli trzeba wygenerowac skrypt piszacy automatycznie maila raz na tydzien o serwisie na Zytniej? ;)

miszka
19-08-2005, 12:55
Heh, skoro kolesie z jedynkami tam przychodza, to chyba nie moze byc tak zle ??:)

Riccardo
19-08-2005, 12:56
Heh, skoro kolesie z jedynkami tam przychodza, to chyba nie moze byc tak zle ??:)

Moze "sluzbowe"? ;)

miszka
19-08-2005, 13:00
To ja chce taka prace, gdzie sluzbowo daja jedynki:)

Riccardo
19-08-2005, 13:07
To ja chce taka prace, gdzie sluzbowo daja jedynki:)

zostan nauczycielem :)

miszka
19-08-2005, 13:14
Gdzie daja sluzbowe jedynki?:) Maja tam wakaty ?:)

Routlaw
19-08-2005, 13:38
co to są te jedynki bo ja ciemny jestem, nie trybie slangu

Polaco
19-08-2005, 15:29
co to są te jedynki bo ja ciemny jestem, nie trybie slangu
Canon 1D Mark II lub Canon 1Ds Mark II. Takie drozsze puszki dla pro. Marzenie kazdego onanisty :D

mxdanish
19-08-2005, 15:34
Canon 1D Mark II lub Canon 1Ds Mark II. Takie drozsze puszki dla pro. Marzenie kazdego onanisty :D
Ech.... może z czasem...

miszka
19-08-2005, 17:53
Canon 1D Mark II lub Canon 1Ds Mark II. Takie drozsze puszki dla pro. Marzenie kazdego onanisty :D

Doooobre ;)

Vitez
19-08-2005, 18:21
powiedz lepiej ile zapłaciłeś skoro nie wzięli gwarancji chyba że uwierzyli na słowo.

Trzeba bedzie chyba watek o serwisie na Zytniej przykleic i jakos oflagowac bo mnoza sie jak muchy :? .
Pisalem wyraznie w tym watku:
http://canon-board.info/showthread.php?t=3764&page=2

- czyszczenie matrycy - od reki, za darmo, nie pytaja o gwarancje