PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w zakupie na ebay.com



Arkan
18-08-2005, 10:49
Czy któryś z kolegów posiada konto na ebay.com i mógłby mi kupić matówkę za 35 USD. Oczywiście pokrywam wszystkie koszty, plus stawiam piwo :-)

pn_
18-08-2005, 11:03
Czy któryś z kolegów posiada konto na ebay.com i mógłby mi kupić matówkę za 35 USD. Oczywiście pokrywam wszystkie koszty, plus stawiam piwo :-)

A nie wystarczy konto na ebay.pl, zeby kupic? Ja mam na ebay.de i moge sie zalogowac zarowno do .pl jak i .com. Moge tez bez problemu kupowac tam, bedac zalogowany do .de, podaje tylko lokalizacje, gdzie chce szukac towaru i kupic.

Arkan
18-08-2005, 11:46
A nie wystarczy konto na ebay.pl, zeby kupic?
z tego co słyszałem to nie. z com i de na pl - tak, odwrotnie jeszcze nie.

Krzychu
18-08-2005, 12:05
Ja mogę.

Arkan
18-08-2005, 12:30
Dzięki wszystkim za odzew - już się umówiłem :-)

Vitez
18-08-2005, 17:12
Moze OT ale takie pytanko (do Arkana glownie) - a jaka trudnosc napotkales w stworzeniu sobie konta na ebay.com ?
Ja zakladalem na ebay.de (z pomoca przyszedl babelfish transaltor), potem pojawila sie opcja zmiany na jezyk polski - dokonczylem rejestracje juz na ebay.pl, logowac sie moge na wszystkie trzy ebaye :roll: .

Czacha
18-08-2005, 21:37
zagramaniczne ebay'e nie honoruja wszystkich aliasow pocztowych.... np. majac konto z koncowka poczta.onet.pl nic tam nie zdzialasz ;)

Arkan
18-08-2005, 21:45
Moze OT ale takie pytanko (do Arkana glownie) - a jaka trudnosc napotkales w stworzeniu sobie konta na ebay.com ?
Ja zakladalem na ebay.de (z pomoca przyszedl babelfish transaltor), potem pojawila sie opcja zmiany na jezyk polski - dokonczylem rejestracje juz na ebay.pl, logowac sie moge na wszystkie trzy ebaye :roll: .
Żadnego, po prostu nie korzystam osobiście z tego serwisu, więc nie zakładałem konta. Ta sytuacja jest o tyle wyjątkowa, że potrzebuję matówkę do Rolleiflexa, która jest nie do kupienia w Europie (tzn jest ale kilka razy drożej), a moja amerykańska rodzinka jest na wakacjach :-(

thorin
18-08-2005, 22:46
zagramaniczne ebay'e nie honoruja wszystkich aliasow pocztowych.... np. majac konto z koncowka poczta.onet.pl nic tam nie zdzialasz ;)


eeee dlaczego ? ja mam konto na megapolis.pl, rejestrowalem sie na ebay.co.uk a kupowalem sprzet z ebay.de i mily rosjanin wyslal mi sprzet z poszarpana migawka :) prawdziwie europejowy kant :)

Vitez
19-08-2005, 01:04
zagramaniczne ebay'e nie honoruja wszystkich aliasow pocztowych.... np. majac konto z koncowka poczta.onet.pl nic tam nie zdzialasz ;)

Chcesz i ty zaproszenie na gmaila? Jeszcze 45 mi zostalo 8) .

Czacha
19-08-2005, 08:54
ja nie mam problemow z ebayem.. dziala mi od 3 lat :)