PDA

Zobacz pełną wersję : 'Wypasiony"



Vitez
21-06-2004, 17:43
Mam straszna alergie na dresiarsko-skejtowskie pseudotrendy superduper slowko: "wypasiony" :evil:

Ze bede brutalny i agresywny bo sie dzisiaj cholernie nie wyspalem: chcesz wypasu to idz na pastwisko trawe zrec :P

Carlos
21-06-2004, 17:48
a co miałem napisac w stylu warszafki, że jest "trendy" ?? nie dziękuję, a jestem pewny że z takim monitorem to i baca na Hali Gąsienicowej by wyglądał zajebiście na wypasie :mrgreen:

po drugie o ile się nie mylę to jest dział ogłoszeń a nie pole do dyskusji

Vitez
21-06-2004, 19:33
a co miałem napisac w stylu warszafki, że jest "trendy" ??

Jak nie wiesz jak napisac to nic nie pisz :P
Az tak brzydko wyglada "HP 19" ! sprzedam lub zamienie" ?

A pole do dyskusji tez tu moze byc jak wszedzie na forum, jakbys napisal "sprzedam piracki Photoshop" to tez by sie pewnie dyskusja na temat legalnosci wywiazala, a tu sie wywiazuje dyskusja na temat glupiego slownictwa :twisted:

Carlos
21-06-2004, 20:50
Mam straszna alergie na dresiarsko-skejtowskie pseudotrendy

masz alergię to do lekarza, ale idź do innego niż zwykle bo Twój Cie oszukuje


chcesz wypasu to idz na pastwisko trawe zrec :P

a Ty książki poczytaj może nabierzesz trochę obycia i ogłady w wyrażaniu się na forum (proponuję "Dzieci z Bulerbyn" albo "Janko muzykant")


Jak nie wiesz jak napisac to nic nie pisz

ja wiem co chciałem napisać i tak zrobiłem, będziesz może kiedyś miał lekcje z marketingu to zrozumiesz sens używania slangu w sloganach reklamowych


sie wywiazuje dyskusja na temat glupiego slownictwa

jeżeli moje słownictwo jest dla Ciebie głupie to po co czytasz moje posty i w nich odpowiadadz? Panią od Polskiego miałem w szkole podstawowej i drugiej paniusi nie potrzebuję.

I nie wziołeś pod uwagę tego, że może jednak jestem dresem i skejtem, a Twoja wypowiedź to wówczas społeczny rasizm i w beszczelny sposób obrażasz moją subkulturę! A przecież dres i skejt też ma prawo posiadania aparatu Canona i wypowiadania sie na tym forum? no chyba, że się mylę i to Twoje prowatne formum? Pohamuj kolego z językiem, nawet jak wstaniesz lewą nogą.

Miałem wrażenie, że to forum jest przyjazne jak każde inne, ale niestety na tym jesteś Ty i psujesz je wtącajac swoje kąśliwe uwagi gdzie tylko się da. Fakt, wnosisz tutaj dużo dzieląc się z nami swoja ogromna wiedzą techniczną i teoretyczną ale na tym proszę poprzestań bo to nic przyjemnego czytać to co napisałeś powyżej.

nie odpisuj proszę na tego posta, pisząc, że nie widziałem uśmieszków na końcu każdego zdania i jakoś dziwnie tylko ja biorę to do siebie. Uwierz mi, nie tylko mnie tu na forum czasem drażni Twój sarkazm.

(Jeśli za często wstajesz lewą nogą kup piętrowe łóżko)

i dziękuję za zepsucie ogłosznia

P.S. nie jestem dresem ani skejtem

hazan
21-06-2004, 22:18
Mam straszna alergie na dresiarsko-skejtowskie pseudotrendy superduper slowko: "wypasiony" :evil:

Ze bede brutalny i agresywny bo sie dzisiaj cholernie nie wyspalem: chcesz wypasu to idz na pastwisko trawe zrec :P

Vitez ?? - Co ty tak napadłes na kogos za słowo "wypas" ?? - chyba musisz sie wyspac i wstac jeszcze raz. :twisted:

Vitez
21-06-2004, 23:01
jeżeli moje słownictwo jest dla Ciebie głupie to po co czytasz moje posty
Bo czuje sie w obowiazku jako moderator.
A poza tym taki mam charakter ze jak mi sie cos nie podoba to mowie to glosno i szczerze a nie siedze cicho :P


I nie wziołeś pod uwagę tego, że może jednak jestem dresem i skejtem, a Twoja wypowiedź to wówczas społeczny rasizm i w beszczelny sposób obrażasz moją subkulturę!
No i obrazam twoja subkulture i co mi pan zrobi? Moze mnie dorwiesz na ulicy i nabijesz?
Hint: glupi tekst z tym rasizmem spolecznym.



Miałem wrażenie, że to forum jest przyjazne jak każde inne, ale niestety na tym jesteś Ty i psujesz je wtącajac swoje kąśliwe uwagi gdzie tylko się da.
Kliknij na ignoruj nad moimi postami i twoj problem z tym forum znika.
Ja niestety nie moge (obowiazki) ignorowac i musze czytac takie slownictwo i wypociny jak np twoje.


Uwierz mi, nie tylko mnie tu na forum czasem drażni Twój sarkazm.

A mi to wcale nie przeszkadza. Od zawsze bylem szczery az do bolu i glosno wyrazalem swoje zdanie. Nie jestem typem szarej myszki ktora boi sie ze jak cos powie to krzywda sie stanie. Ale typem pieniacza tez nie jestem.
To nie jest sarkazm, to jest moja szczeroc po prostu. Jak komus przeszkadza - niech mnie nie slucha, wcale nie zmuszam do tego.



P.S. nie jestem dresem ani skejtem
To przestan pisac jak dres albo skejt? :P

Carlos
21-06-2004, 23:37
To nie jest sarkazm, to jest moja szczeroc po prostu.
jak dorośniesz to może zroumiesz dyskrętną różnicę pomiędzy szczerością, a zwykłą bezczenością i brakiem taktu, a wyzywanie od dresów i prowokowanie tekstami typu: "Moze mnie dorwiesz na ulicy i nabijesz?" świadczy tylko o twoim poziomie...

brak słów, że taki niewychowany koleś jest moreatorem, źle to wróży temu forum, obrazisz jeszcze kilka osób i sam będziesz tu posty 'nabijał'


...nie będę z tobą polemizować, szkoda klawiatury




P.S. miałeś ciężkie zabawki czy czarnobyl ?

yasin
22-06-2004, 00:17
panowie, wyluzujcie, po co psuc taka fajna atmosfere tego forum :)

hazan
22-06-2004, 00:29
panowie, wyluzujcie, po co psuc taka fajna atmosfere tego forum :)

Dokładnie - zaraz skasuje ten cały watek !

Carlos
22-06-2004, 00:55
jestem za :?

yasin
22-06-2004, 01:09
i niech tak sie stanie, btw. przydalaby sie jakas strefa zrzutu, albo czysciec, jak zwal tak zwal, chodzi o miejsce w jakim moglyby ladowac watki, a po jakims czasie automatycznie usuwane

Krakers
09-10-2004, 21:41
no to po coli bo jestem motocyklem i niemoge pic jak prowadze:)

Carlos
09-10-2004, 23:26
a nie zauważyłeś że ostani post w tym wątku był w czerwcu ? :shock:

Silent Planet
09-10-2004, 23:33
Wiesz, kolega jest archeologiem :wink:

Krakers
10-10-2004, 08:22
trzeba było to jakoś spłętować :D