PDA

Zobacz pełną wersję : matówka do 5D mkii, gdzie kupić



mjotek
09-06-2009, 17:18
Witam,
czy ktoś sie orientuje gdzie można zakupić standardową matówke eg-a, długo szukałem i znalazłem tylko w pstryku, oczywiście zamówiłem. Od złożenia zamówienia minął miesiąc, wysłałem parę email'i z zapytaniem o dostępność - odpowiedzi do dziś brak, kompletna olewka, sklepu nie polecam.
Pozdrawiam

osiolek
09-06-2009, 23:49
jeśli chodzi o akcesoria do 5d mKII to sie nie dziwie ze kolega nie otrzymal , gdyz sama bateria oryginalna która można kupic w sklepie pokazała sie na rynku dopiero tak naprawde ok półtora miesiąca temu a aparat juz od stycznia chyba dostepny.

w kazdym razie nie ma co ocenia odrazu sklepu negatywnie. kupilem u nich wiele rzeczy i problemów żadnych..

mjotek
10-06-2009, 11:24
Oceniam kwestie kontaktu przez którą sklep dostał ode mnie czerwoną kartkę, wystarczyło odpisać iż towaru brak, ewentualnie kiedy się pojawi na magazynie, ale jak widać dla nich to zbyt wiele. Pracuje w podobnej branży i wiem jak się powinno traktować klientów.

xpressive
24-07-2009, 14:46
sklep jest tragiczny... nie polecam. o moim zamówieniu z przed 6 miesięcy ni widu ni słychu...

dariog
28-07-2009, 12:22
na googlach latwo znalesc: http://www.google.pl/search?hl=pl&q=matowka+5d+mark+ii&btnG=Szukaj+w+Google&lr=&aq=f&oq=

wiec nie widze problemu z zakupem:)