PDA

Zobacz pełną wersję : sprzedawca na allegro ZUMIKO89



BenRhod
08-06-2009, 16:02
Czy może ktoś robił zakupy u niego? Ma tanie filtry Marumi i moje pytanie czy ktoś kupował i może potwierdzić, że wszystko o.k. z filtrem i sama transakcja również?

konradl
08-06-2009, 16:09
kupilem ostatnio filtr marumi 77mm i wszystko ok... z tym ze poczta nawalila i priorytet szedl tydzien...

greg7878
09-06-2009, 11:17
ZUMIKO89 to konto fizycznie istniejącego sklepu. Mam od nich polara MARUMI DHG Super 77mm kupionego przez Allegro - z tego co pamiętam , transakcja sprawna i bardzo udana ( jako prezent dołączyli firmowy długopis Lowepro ) a filtr jak na moje wymagania świetny ( dla porównania , jestem z niego bardziej zadowolony niż z również posiadanej Hoyi Pro1 Digital ).

noeee
09-06-2009, 12:50
Ma tanie filtry Marumi i moje pytanie czy ktoś kupował i może potwierdzić, że wszystko o.k. z filtrem i sama transakcja również?[/quote]

Kupiłem u niego dwa takie filtry (67 i 77) ... i wszytko sprawnie i bez zarzutu ...
a tak z innej beczki on te filtry odkupuje od Rays-foto (naklejka tego sklepu jest na obudowie) .... i kółko się zamyka ....
ale Rays-foto chyba wysprzedaje się hurtowo .... bo na stronce ceny za filtry kosmiczne

BenRhod
09-06-2009, 14:15
noeee dzwoniłem do nich i twierdzą, że dlatego mają takie ceny bo kupili w zeszłym roku dużą partię po jeszcze niskim kursie dolara.

Również zamówiłem marumi dhg cpl i było to w nocy a rano o 10.30 dostałem maila, że został wysłany.

BenRhod
11-06-2009, 20:34
Już mam filtr i po całej transakcji mogę z ręką na sercu szczerze polecić ten sklep. Obsługa miła, konkretna no i ekspresowa. Filtr zamówiłem w nocy a już nastepnego dnia po południu filtr był na miejscu.

krzysp
13-06-2009, 14:36
Kupiłem polary Marumi 77mm i 67 mm. Pierwszy przez alledrogo a drugi poza, bo nie wystawili. Ceny dużo niższe niż u konkurencji. Transakcja przeprowadzona ekspresowo. Przesyłka szła szybko tylko dodatkowe 5 dni leżała na p...ej poczcie. Kiedy wreszcie ta hołota straci monopol na przesyłki listowe ...

Także polecam. Oczywiście zakupy u ZUMIKO :-D a nie korzystanie z poczty pl :evil:

Voith
24-06-2009, 10:03
Kupiłem polary Marumi 77mm i 67 mm. Pierwszy przez alledrogo a drugi poza, bo nie wystawili. Ceny dużo niższe niż u konkurencji. Transakcja przeprowadzona ekspresowo. Przesyłka szła szybko tylko dodatkowe 5 dni leżała na p...ej poczcie. Kiedy wreszcie ta hołota straci monopol na przesyłki listowe ...

Także polecam. Oczywiście zakupy u ZUMIKO :-D a nie korzystanie z poczty pl :evil:

No własnie kupilem u nich dwa filtry i zachowuja sie jakby to był wielki problem ze sprzedają mi filtr. No ale przynajmniej ceny mają niskie.

LordGrF
27-06-2009, 13:00
Kupilem plecak Lowerpro Cena byla naprawde atrakcyjna:) dostawa blyskawiczna, kontakt taki sobie. Pozdrawiam!

allxages
29-06-2009, 19:07
No własnie kontakt...zna ktoś jakiś dobry sposób na kontakt z nimi?