PDA

Zobacz pełną wersję : [mungo] okładka płyty



mungo
01-06-2009, 19:51
A jestem ciekaw waszych opini:

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img46.imageshack.us/img46/7656/img1417edit.jpg)

Mellan
01-06-2009, 20:07
Fota może być, chłopaki dobrze wyglądają. Coś mi nie pasuje ten bałagan z nadrukami/napisami wszędzie, a tą tytułową czcionkę zmieniłbym z westernowej na coś bardziej zdecydowanego i prostszego w formie. Przekombinowana jest, jak na tytuł.
Jeśli masz z nimi kontakt, spróbuj ich zapytać czy naprawdę chcą na wejściu informować ile razy poprawiali tą samą płytę...

mungo
01-06-2009, 20:11
A możesz zaproponować jakąś inną czcionkę? Bo mi się podoba, moim zdaniem ejst właśnie fajna.
Co do tytułu, to nie dyskutuje. Tak się płyta nazywa, w to nie będę ingerował. Zostałem poproszony o okładkę i o komentarze do niej was proszę;)

Sergiusz
01-06-2009, 20:12
To chyba nie okładka do płyty a do książki :-D

iktorn92
01-06-2009, 20:15
Szkoda mi tylko ucietej nogi tego goscia po lewej. Moze jakas lepsza sceneria? Jakies miasto w tle czy cos..? Tak to bardzo OK ;)

mungo
01-06-2009, 20:19
Poniekąd chcialem, poniekąd wyszło samo takie nieuporządkowane tło. Moim zdaniem dobrze pasuje do tego, co chłopaki grają. Miasto w tle jak najbardziej jest:D Jest mur, jest beton, jest jakieś grafitti, latarnia, i jest pewien "underground" w tym wszystkim. Jak przesadzam, to powiedzcie.
Oj sergiusz... okładkę robiłem po znajomości, kasę za to nie biorę, pozatym jestem od zdjęć a nie od PR.
No właśnie z nogą jest ten kłopot, że źle sobie kwadrat wymierzylem. I zabrakło mi tych kilku centymetrów. Miałem do wyboru - albo ciachnąć nogę z prawej, albo z lewej. Wybrałem z lewej. Bo fota of course kadrowana z 3/2

lamuszka
01-06-2009, 20:22
Szkoda mi tylko ucietej nogi tego goscia po lewej.

Oprócz tej nogi, ucięte są jeszcze palce prawej dłoni chłopaka na pierszym planie. Moim zdaniem, nie wygląda to dobrze. Poza tym, chłopaki w tle miny mają dosyć mało... przebojowe ;)

Mellan
01-06-2009, 20:26
A możesz zaproponować jakąś inną czcionkę?

A może stencil std? Wojskowy krój bardziej pasuje mi do dywizjonu 303...

mungo
01-06-2009, 20:29
Robi się wtedy US Army... Raczej nie.

kjoanna
01-06-2009, 20:32
Za duzo napisow, nie wiadomo na czym skupic wzrok.
Nie podobaja mi sie rowniez miny, kazda z innej bajki: jest bojownik, jest rozkojarzony, jest i znudzony :)

Mellan
01-06-2009, 20:40
Robi się wtedy US Army... Raczej nie.

Why not?
Zadziorne/zblazowane miny, ekipa mocnych ziomali...

Edit:
Do tego powinien "zgasić" te inne, jako tytuł, a nie współuczestniczyć zawijasami w kompozycji...

caveman
01-06-2009, 20:42
moim zdaniem ten napis "gryzie" się ze wzorem/logiem/nadrukiem na bluzie chłopaka z 1-szym planie - dlatego potrzeba zmienić tą czcionką, mimo że sie podoba.

aptur
02-06-2009, 07:46
A jestem ciekaw waszych opini:


Zdjęcie dobre na back cover lub do środka książeczki. Na front cover mi nie pasuje. To z punktu widzenia miłośnika muzyki i kolekcjonera płyt CD. :-D

gunia1990
02-06-2009, 19:06
powiem tak - ten kolega z przodu wyszedł tak, że będzie bożyszczem nastolatek, ci z tyłu nie ( miny..).. poprawiłabym, zeby wszyscy miny mieli w tym samym stylu czy coś no i jak dwaj patrzą w obiektyw, to trzeci by tez musiał... ;)
ale jako sceneria itp itd to baardzo sie podoba

zeflik
08-06-2009, 20:17
moim zdaniem ten napis "gryzie" się ze wzorem/logiem/nadrukiem na bluzie chłopaka z 1-szym planie - dlatego potrzeba zmienić tą czcionką, mimo że sie podoba.

Z tym sie zgodze .

A co graja chłopaki wogóle ?;> bo to też ma znaczenie...

I jak dywizjon to jakies stroje wojskowe by sie przydały ;d

BELFER
23-06-2009, 14:25
Nie zauważyłem postów o kolorach. Tylko jedna dominanta niebieska w drugim planie z lewej - koszulka. Ewidentny przypadek przypadkowy. Może to postawić bez koloru albo kolory Dywizjionu 303 - to zbyt historycznie?
A do młodzieńców z zespołu: A nazwę polskiej lotniczej formacji bojowej w Anglii to tak można po prostu sobie "zawłaszczyć"? Podciągnąć się na bohaterstwie lotników, wskoczyć w ich buty i zawiesić sobie ich medale. Może warto spytać rodziny lotników, co o tym myślą? O co się martwię - pewnie to już uzgodnione.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Ten link koszulka to nie moja robota, tylko, jak widzę automatu reklamowego.

pank
23-06-2009, 14:35
BELFER po kiego wskrzeszasz stare posty? Tu jeszcze nie tak strasznie dawno coś się działo ale, widziałem, pisujesz też w starszych. I jeszcze żebyś coś na temat napisał. Pościki sobie nabijamy czy jakaś inna przyczyna jest?

allxages
23-06-2009, 15:02
A do młodzieńców z zespołu: A nazwę polskiej lotniczej formacji bojowej w Anglii to tak można po prostu sobie "zawłaszczyć"? Podciągnąć się na bohaterstwie lotników, wskoczyć w ich buty i zawiesić sobie ich medale. Może warto spytać rodziny lotników, co o tym myślą? O co się martwię - pewnie to już uzgodnione.

To było pisane z żartem?

giltoniel
26-06-2009, 07:25
Nawet klimatycznie. Jednak psuje efekt pan pilot z 1-ego planu. Pięść zaciśnięta, jakby różaniec trzymał, mina jakby miał za przeproszeniem zatwardzenie. Jeżeli koledzy grają hip hop to jeszcze to zrozumiem - taki trend, żeby miny były groźne. Ale wtedy przeszkadzają panowie z tyłu - bo stają się bez wyrazu. Generalnie sam pomysł i wykonanie ok, mimika pilotów dywizjonu: nie.

chiron
26-06-2009, 08:58
Sporo odgrzebane to wrzucę 2 słowa:
Jak dla mnie to jest podobnie jak pisali przedmówcy: sporo niespójności.
Miny panów to jedno, ale i stroje i pozy. Stroje mi trochę nie pasują bo jeden ma długie spodnie (jeansy) a panowie z tyłu krótkie. Tylko że te długie trochę na hiphopowe nie pasują. Czemu nie wszyscy patrzą się w obiektyw?
Napisy na koszulkach robią bałagan, a ten na pierwszym planie żre się z napisem wstawionym jako nazwa zespołu i tytuł płyty.
Pomysł fajny, ale wykonanie nie tyle złe co haotyczne.
Całość mi się podoba i napis też fajną czcionką zrobiony wg. mnie.
Tylko dopracować by to trzeba i będzie sprzedawalne.

micles
26-06-2009, 19:24
Wszystko co chciałbym powiedzieć, zostało powiedziane.
Miny ziomków z tyłu
Napis na bluzie kolesia z przodu
Ciachy dłoni i stóp

Czemu pod napisem jest jakiś śmieszny prostokątny przyciemniony obszar? Kichowato to wygląda.

A, i jeszcze proporcje ziomka z przodu vs ziomków z tyłu. Trochę wyszedł za duży.

Mellan
26-06-2009, 19:31
No tak , Micles... ale my rozmawialiśmy o tym prawie miesiąc temu...

micles
26-06-2009, 19:33
I czemu mi się dostaje? To nie ja odgrzebałem... Nie lubicie mnie? Foch!
Co z tego że miesiąc temu. Zdjęcie nadal wisi, więc i komentarze się należą.

giltoniel
26-06-2009, 20:31
również sobie myślę, że skoro wisi to można komentować, co też uczyniłem gdy zdjęcie zobaczyłem...

lajf_entusiast
21-10-2009, 22:42
A i ja skomentuję , a co!

Zdjęcie to lepiej o wiele by wyglądało w czerni i bieli, przynajmniej kolory by się ujednoliciły, bo w pierwowzorze są zróżnicowane co niekoniecznie dobrze wpływa na efekt końcowy. Poza tym za dużo napisów, wzorków i liter. Coś za coś - albo odjechana czcionka nazwy płyty, albo odjechane nadruki na bluzach głównych bohaterów.

Myślę, że chłopcy by o wiele lepiej wyglądali na stojąco ;)

Ma autor jakieś inne okładki do pooglądania? :)

HuleLam
21-10-2009, 22:59
A jestem ciekaw waszych opini:

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img46.imageshack.us/img46/7656/img1417edit.jpg)

Dodaj (wmontuj) złowrogie niebo zamiast tej białej plamy. Chłopaki chcą być ZuO, to niech będzie ZuO!
zdRAWki

Ernest_DLRS
28-10-2009, 17:14
To skoro ktoś odkopał to i ja się wypowiem :)

1. Pierwsze co się rzuca w oczy - zbyt odbiegające od siebie miny, dodatkowo mina tego z przodu jest jakaś taka "zbyt zła" jak na jego podejżewam młody wiek i ogólnie potulny wygląd ;)

2. Kadr stanowczo za wąski, ja bym ich przesunął do lewej krawędzi (automatycznie by się troszke zmniejszyli, nie byłoby poucinanych nóg, etc), tak by było więcej światła z prawej strony, więcej tego mostu by było widać, klimacik by powstał i tak jak ktoś już wspomniał - wstawiłbym jakieś HDRowe niebo, dodałoby to klimatu do tego brudnego otoczenia wokoło.

3. Czcionę umieściłbym wtedy na jak najgładszej przestrzeni, tak by nieinteraktowała z innymi dość charakterystycznymi elementami.

To chyba tyle, jakbyś zrobił taką lub zbliżoną wersję to wrzuć to można będzie powiedzieć coś więcej.
Pozdrawiam