PDA

Zobacz pełną wersję : Tank102 i EF24-105



mkowalczuk
01-06-2009, 09:32
Uzgodniłem ze Sprzedającym formę transportu: nie poczta, a kurier.
Zacząłem szukać kuriera z opcją sprawdzania przesyłki.
Na wszelki wypadek, by wiedzieć za czym biegam, aby nie kupować kota w worku przed wypowiedzeniem: "biorę", poprosiłem o zdjęcia z tego szkła:
http://canon-board.info/showthread.php?t=47823
Nie doczekałem się mimo PM, sms-a i rozmowy telefonicznej.
Po tych próbach kontaktu, bez słowa wytłumaczenia szkło wylądowało na allegro.

Pozostawiam pod rozwagę transakcje z Tank102 vel darek1021

tank102
01-06-2009, 10:00
Uzgodniłem ze Sprzedającym formę transportu: nie poczta, a kurier.
Zacząłem szukać kuriera z opcją sprawdzania przesyłki.
Na wszelki wypadek, by wiedzieć za czym biegam, aby nie kupować kota w worku przed wypowiedzeniem: "biorę", poprosiłem o zdjęcia z tego szkła:
http://canon-board.info/showthread.php?t=47823
Nie doczekałem się mimo PM, sms-a i rozmowy telefonicznej.
Po tych próbach kontaktu, bez słowa wytłumaczenia szkło wylądowało na allegro.

Pozostawiam pod rozwagę transakcje z Tank102 vel darek1021

No cóż muszę zabrać głos.
Nie chcę się tłumaczyć , ale.
Z kolegą który to opisuje nawiązałem kontakt dnia 28.05. "zapytał , dlaczego tak szybko się roztaje z tym szkłem" - na pytanie odpowiedziałem
29.05 - wysłał wiadomość że chciałby kupić ale za zaliczeniem i żeby przesłać zdjęcia- ja koledze odpowiedziałem że przepraszam bo już z innym kolegą z forum jestem umówiony który ma przyjechać po szkło w sobotę rano z Warszawy. Niestety kolega z Warszawy nie dotarł do godziny 11.00 dlatego na forum umieściłem wiadomość jak jest i umieściłem szkło do licytacji na allegro , że jest wyraźnie przedstawione warunki obejrzenia szkła , przetestowania szkła , i warunki płatności.
o i cała historia naszej transakcji. Pełna dokumentacja naszych wiadomości w historii PW administratora naszego forum.
Nie chcę się bronić ani kogoś oskarżać , komentarze w ilości 62 na allegro mówią coś o mnie. A szkiełko można kupić na licytacji i u mnie w Ostrołęce.
Ja po nie pojechałem do Warszawy to foto Julia na Pradze.
Z pozdrowieniami darek - vel tank102vel darek1021

mkowalczuk
01-06-2009, 10:30
29-go wycofałeś szkło bo zostało zaklepane. 30 maja rano zdecydowałeś, że szkło wraca do sprzedaży, bo umówiony klient się nie pojawił. O 11:37 rozmawialiśmy telefonicznie, a o 20-tej napisałeś, ze szkło ląduje na allegro.

Poproszę o zdjęcia szkła i ze szkła na podany wcześniej mail. Poproszę również o ksero gwarancji.
Jeśli będzie wszystko OK - zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami: wysyłka za zaliczeniem pocztowym i szukamy kuriera mającego usługę sprawdzenia towaru przy odbiorze.
Nie mam czasu i warunków by jechać ze Szczecina do Ciebie:-( Możemy to więc załatwić tutaj.
Sprzedaż na allegro zaakceptuję wyłącznie w opcji: kup teraz za 3100.
Brak zdjęć do wieczora potraktuję jako odrzucenie oferty.

Czy to Koledze odpowiada?
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Zdjęcia poproszę z exif-em zrobione przy pełnej dziurze, przy skrajnych ogniskowych i gdzieś w środku np.: ok. 60-70 mm.

Krzychu
01-06-2009, 10:57
PW wam nie działa czy jak ?

mkowalczuk
01-06-2009, 19:37
Krzychu - gdyby PW zadziałalo to bym Tobie i innym głowy nie zawracał.


Widzę, że szkło, które chciałem kupić już sobie poszło.
Cóż - życze nabywcy zadowolenia, a sprzedającemu życzę by nikt Go w podobny sposób nigdy nie potraktował.