PDA

Zobacz pełną wersję : moze ktos chce gmail?



piotrkula
21-06-2004, 17:42
ja wiem ze zupelnie nie zwiazane z tematyka forum, ale nie jest to jakies tak komercyjne ogloszenie, a po prostu chec podzielenia sie duza skrzynka.
o co biega? a no mam wolne zaproszenie do zalozenia kata na google ( gmail, pojemnosc 1G), poki co mozna to zrobic tylko na zaproszenie lub zapisac sie na liste oczekujacych.
moze komus jest cos takiego potrzebne do archiwizacji maili ( z informacjami na temat sprzetu canona - to taka mala dygresja zeby wypowiedz miala cokolwiek wspolnego z forum), google udostepnia swoje siwetne algorytmy do przeszukiwania tych wiadomosci.

szanowny adminie prosze mnie nie banowac :oops: . ja to tak z dobrego serca i dbania o uzytkownikow tego forum :twisted:

hazan
21-06-2004, 17:55
ja wiem ze zupelnie nie zwiazane z tematyka forum, ale nie jest to jakies tak komercyjne ogloszenie, a po prostu chec podzielenia sie duza skrzynka.
o co biega? a no mam wolne zaproszenie do zalozenia kata na google ( gmail, pojemnosc 1G), poki co mozna to zrobic tylko na zaproszenie lub zapisac sie na liste oczekujacych.
moze komus jest cos takiego potrzebne do archiwizacji maili ( z informacjami na temat sprzetu canona - to taka mala dygresja zeby wypowiedz miala cokolwiek wspolnego z forum), google udostepnia swoje siwetne algorytmy do przeszukiwania tych wiadomosci.

szanowny adminie prosze mnie nie banowac :oops: . ja to tak z dobrego serca i dbania o uzytkownikow tego forum :twisted:

Co ty z tym banodwaniem ? - jak do tej pory tylko z 2 osoby zostały zbanowane :twisted:

piotrkula
21-06-2004, 18:37
Co ty z tym banodwaniem ?
zartowalem,
to tylko dla tego ze nie w temacie 'canonowskim',
jak na razie jest super spokoj na tym forum i to mi sie podoba

Vitez
21-06-2004, 20:16
mam wolne zaproszenie do zalozenia kata na google ( gmail, pojemnosc 1G), poki co mozna to zrobic tylko na zaproszenie lub zapisac sie na liste oczekujacych.

I za ile sprzedajesz te zaproszenia? :twisted:
Bo jak free to chyba bym wzial.

piotrkula
21-06-2004, 20:32
za free, nie sprzedaje, jak bym sprzedawal to bym w "sprzedam" umiescil.
wyslij mi adres email, gdzie mam zaproszenie przeslac.

[ Dodano: 21 Czerwiec 2004 ]
no to zalatwione, zaproszenie wyslane: I miejsce: Vitez :)

teraz jak ktos chce, musi naciagac Viteza,
a taka uwaga, mozliwosc zaproszen pojawi ci sie za jakies 4-5 dni, moja rada zapros sam siebie (tzn wyslij zaproszenia na inne swoje emaila, jezeli takowe posiadasz) w celu rozmnozenia zaproszen, ja tak zrobilem za jakis tydzien bede mial ewentualnie jeszcze jedno wolne zaproszenie.

hazan
21-06-2004, 22:15
za free, nie sprzedaje, jak bym sprzedawal to bym w "sprzedam" umiescil.
wyslij mi adres email, gdzie mam zaproszenie przeslac.

[ Dodano: 21 Czerwiec 2004 ]
no to zalatwione, zaproszenie wyslane: I miejsce: Vitez :)

teraz jak ktos chce, musi naciagac Viteza,
a taka uwaga, mozliwosc zaproszen pojawi ci sie za jakies 4-5 dni, moja rada zapros sam siebie (tzn wyslij zaproszenia na inne swoje emaila, jezeli takowe posiadasz) w celu rozmnozenia zaproszen, ja tak zrobilem za jakis tydzien bede mial ewentualnie jeszcze jedno wolne zaproszenie.

Vitez - wysli w takim razie do mnie zaproszenie na hazan@marczak.info

piotrkula
21-06-2004, 22:20
Vitez - wysli w takim razie do mnie zaproszenie na hazan@marczak.info

wyslalem zamiast Viteza, bo wlasnie zarobilem kolejne zaproszenia, dajcie znac czy dostaliscie, bo mialem problemy z siecia, jak nie to podesle linki.