PDA

Zobacz pełną wersję : Sklepy on-line i stacjonarne, z Nowego Jorku?



rumcajspatrzy
16-05-2009, 16:50
Tak jak w temacie - znacie może sprawdzone(a przynajmniej wyglądające pewnie) sklepy w Nowym Jorku? Mam akurat możliwość przewiezienia jakiegoś sprzętu przez znajomego, a chcę wcześniej sprawdzić ceny, czy w ogóle warto mu zawracać głowę.
Ewentualnie - jakieś pewne sklepy ze Stanów w ogóle, w celu sprawdzenia ceny?
(proszę nie odsyłać mnie do ebaya i google;) )

Dzygit-Dublin
16-05-2009, 17:30
Sie ma

znam tylko jeden , tu pare osob jezdzi na zakupy czasem to ci powiedzą więcej .

http://www.bhphotovideo.com/

Darek

Krzychu
16-05-2009, 17:38
Tak jak w temacie - znacie może sprawdzone(a przynajmniej wyglądające pewnie) sklepy w Nowym Jorku? Mam akurat możliwość przewiezienia jakiegoś sprzętu przez znajomego, a chcę wcześniej sprawdzić ceny, czy w ogóle warto mu zawracać głowę.
Ewentualnie - jakieś pewne sklepy ze Stanów w ogóle, w celu sprawdzenia ceny?
(proszę nie odsyłać mnie do ebaya i google;) )

Odsyłam do ebaya i google bo pytanie jest skandaliczne - w NYC jest masa renomowanych sklepów o których jest tony w sieci. Nawet na forum było o tym wielokrotnie.

rumcajspatrzy
16-05-2009, 22:40
Nie chciałem brnąć w te tony.
Dzygit-dzięki!

Perkoz
16-05-2009, 23:20
W NY jest masę sklepów ze sprzętem foto, natomiast jeśli miałbym Tobie coś proponować to B&H Photo Video lub Adorama ze wskazaniem na tę pierwszy sklep.Ceny takie jakie są na stronie www obowiązują rownież w realnym sklepie.Ponieważ sklepy te należą do Żydów w piątki są otwarte do południa, w sobotę zamknięte, natomiast są otwarte w niedzielę.Najlepiej to sprawdzić na ich stronie ponieważ czasmi jest tak, że i siedem dni są zamknięte,kupując w sklepie można poprosić o sprzedawcę mówiącym po polsku bo i tacy tam pracują.