PDA

Zobacz pełną wersję : dpp a monitor 1024/600



pilus30
15-05-2009, 10:13
Witam. Mam w netbooku rozdzielczość jak w temacie. Powoduje to, że nie można uruchomić DPP, wyświetla się jedynie komunikat o niezgodności. Nie można go zaktualizować do nowszej wersji. Nie można również zainstalować canon raw codec (też problem z rozdzielczością). Całość pracuje pod XP, co też powoduje utrudnienia przy zrzucie rawów z aparatu, trzeba trochę pokombinować. Ma ktoś może jakieś pomysły jak skorzystać z DPP?

t00mcio
15-05-2009, 12:57
Moj mini-notebook miał tak samo - pomagała zmiana rozdzielczosci na WIEKSZĄ na czas uruchomienia DPP; Gdy DPP juz sie uruchomil, wracałem do natywnej rozdzielczosci i pracowałem dalej na otwarym pliku.

Jecz edycja na takiej rozdziałce to raczej marna sprawa :(
Lecz do pogladu lepiej uzyc "ZoomBrowser"-a

Pozdrawiam

pilus30
15-05-2009, 15:20
Ba, na większą już nie da rady. A obrabiać specjalnie na nim nie chcę, raczej służy do zrzutu z aparatu jak jestem gdzieś w terenie, podejrzenia. Bateria starcza na 6 godzin więc nawet się sprawdza.
Ale dzięki za pomysł :)

trampek
15-05-2009, 18:28
mysle ze da rade na wieksza. mialem ten sam problem. Wejdz na wlasciwosciekranu\ zaawansowane\monitory tam odchacz opcje ( nie wyswietlaj trybow nie wspiranych . zapisz zmoiany i powinno ci wyskoczyc wiecej rodizelczosci do wyboru. daj znac czy poszlo.

pilus30
18-05-2009, 12:46
Pokierowałem się Twoimi radami, aby zmienić ustawienia zaawansowane, i udało się zainstalować "ZoomBrowser"-a. Powróciłem potem do normalnych ustawień, zrestartowałem i wszystko chodzi OK. Dzięki za rady.