PDA

Zobacz pełną wersję : [woyd] Woodstock - ze sceny i z tłumu



woyd
08-08-2005, 01:10
Witam

W tym roku po raz pierwszy pojechałem na Woodstock, i to głównie dlatego, że oddalony jest od mojego domu tylko o 17 km.

Efektem kilkudniowego focenia są 2 reportaże. Zapraszam do oceniania:

Pierwsze zdjęcia i wrażenia (oraz opis problemów z pokojowym patrolem) umieściłem tutaj:
http://www.cyberfoto.pl/viewtopic.php?t=21034

Resztę zdjęć zmieściłem w galerii:
http://woyd.foxnet.pl/foto/disp_serie.php?id_album=7

Za wszelkie uwagi / opinię / krytykę z góry Bóg zapłać :D

Tomasz Golinski
08-08-2005, 01:26
bardzo ciekawe zdjecia, troche ich zbyt duzo, zeby cierpliwie ogladac. panoramka sympatyczna (co za znaczenie ma technika :roll: )

PS. Poprawiam tytul watku.

woyd
08-08-2005, 01:29
panoramka sympatyczna (co za znaczenie ma technika :roll: )

PS. Poprawiam tytul watku.


dzieki :D

MarcinekP
14-07-2006, 05:01
No czyli nie byłem sam, Pokojowy Patrol potraktował mnie podobnie.
Ale ja mie musiałem załatwiać sobie akredytacji (chociaż jak widze ma to swoje plusy).

W tym roku wysłałem e-mail do WOSP z opisem sytuacji i pytaniem czy mając sprzęt (jak twierdzi Pokojowy - profesjonalny) muszę załatwiac sobie akredytację. Oto co mi odpisali.


Panie Marcinie, fotografów nie-agencyjnych, czyli pracujących dla własnej satysfakcji, a nie na zlecenie Agencji Prasowej lub Fotograficznej, nie obejmuje obowiązek akredytacji.

Może więc Pan robić zdjęcia do woli, aczkolwiek proszę zawsze szanować prawo Woodstockowiczów do sprzeciwu wobec fotografowania.



Serdecznie pozdrawiam,

Krzysztof Dobies, F-cja WOŚP

woyd
14-07-2006, 08:34
MarcinekP możesz przesłać mi tego maila ?? Na foto @ woyd.prv.pl
Wprawdzie jest szansa, że załapię się na coś w stylu akredytacji z ramienia KCK, ale gdyby nie to ten mail byłby bardzo pomocny :)

Z góry dzięki
Woyd

kane
14-07-2006, 09:08
a jak ma sie to do zapisu regulaminu o wnoszeniu sprzetu profesjonalnego na teren przystanku?

MarcinekP
14-07-2006, 09:40
WOYD
możesz przesłać mi tego maila ?? Na foto @ woyd.prv.pl
Wprawdzie jest szansa, że załapię się na coś w stylu akredytacji z ramienia KCK, ale gdyby nie to ten mail byłby bardzo pomocny

poszło, a tak z ciekawości: rok temu dali Ci akredytacje tak od siebie czy musiałeś coś płacić.
Ja w tym roku będę się bronił tylko tym e-mailem:-D :mrgreen: :-D


KANE
a jak ma sie to do zapisu regulaminu o wnoszeniu sprzetu profesjonalnego na teren przystanku?

No właśnie nie wiem. Mam nadzieje że centrum prasowe wosp jako organizatora ponosi jakąś odpowiedzialność za to co piszą (chociaż z tym może być różnie)
Ale czy 350 z kitem albo z tanim tamronem można uznać za sprzęt profesjonalny.
Chyba tylko w Polsce i to koniecznie jak sie chce doczepić.

Bigmar
14-07-2006, 11:08
To jak to jest?
Ze sprzętem pro bez akredytacji krzywo patrzą?
Może sprawić sobie koszulkę - "Nie jestem z TVTrwam!".

MarcinekP
14-07-2006, 11:21
BIGMAR
To jak to jest?
Ze sprzętem pro bez akredytacji krzywo patrzą?

Ano patrzą krzywo.


Może sprawić sobie koszulkę - "Nie jestem z TVTrwam!".

A wiesz ze o tym też myślałem.:D

woyd
16-07-2006, 22:55
Ten zapis o sprzęcie profesjonalnym dotyczy sprzętu "audiowizualnego"

pkt. 6 regulaminu:


"Nie wnosimy na teren koncertu profesjonalnego sprzętu audiowizualnego bez pisemnej zgody organizatora."


Jak dla mnie to chodzi tutaj o sprzęt rejestrujący audio-video: kamery, magnetofony reporterskie itp. Na to trzebia mieć specjalną zgodę (wypełnić specjalny formularz przy prośbie o akredytację).

W zeszłym raoku nie miałem akredytacji jako takiej. Dostałem plakietkę "techniczny" z ramienia zespołu Moskwa i dzięki temu mogłem wejść na scenę.

Bigmar - tak niestety jest. A koszulka niewiele by chyba pomogła. "Pokojowy patrol" ma dokładne wytyczne i chyba przeszkolenie jaki sprzęt uznać za "profi" a jaki nie. Dlatego ja też zdecydowałem się osobiście napisać do Biura Prasowego WOSP z zapytaniem. Odpowiedz wydrukowałem i włożyłem do portfela - będę okazywał przy każdym spotkaniu :)

Vitez
17-07-2006, 19:00
Dlatego ja też zdecydowałem się osobiście napisać do Biura Prasowego WOSP z zapytaniem. Odpowiedz wydrukowałem i włożyłem do portfela - będę okazywał przy każdym spotkaniu :)

A moze koszulke z ta odpowiedzia zrobic? ;)

woyd
17-07-2006, 19:27
Pomysł niezły, ale patrząc na koszty bardziej opłaci mi się sięgać co chwila do portfela po maila :>

woyd
17-07-2006, 19:29
A tak w ogóle - ktoś z kolegów "profi" i nie profi się wybiera ???

Zabłysła mi właśnie iskierka nadziei na wejście na scenę podczas koncertów 2TM 2,3 i Maleo Regge Rockers - w zesżłym roku spotkałem tam kilku gości z 20D itp., fajnie byłoby się poznać...

Bigmar
17-07-2006, 19:47
Już byłem zdecydowany jechać ale ... jadę wtedy nad morze, coż może za rok nad morze nie pojadę ;) (albo inny termin obiorę).
W końcu Woodostock to niegdyś "nasz" koncert (Żary).

woyd
15-08-2006, 23:14
Hello

moje zdjęcia z ostatniego Woodstocku mozna oglądać tu: http://woyd.foxnet.pl/woodstock2006

Kilka na zachętę umieściłem w tym wątku: http://www.canon-board.info/showthread.php?goto=lastpost&t=12862