PDA

Zobacz pełną wersję : "Letnia szkoła fotografii" w SE



Cichy
05-08-2005, 11:57
Zachęcony reklamą w TV dodatku do "Super Expressu" pt. "Letnia szkoła fotografii" nabyłem owo czasopismo. Po oględnym przejrzeniu gazety doszedłem do wniosku, że widocznie dostałem egzemplarz bez dodatku (był tylko dodatek tv), okazało się jednak, że ów dodatek jest, ale w formie żenująco ubogiej. Na 4 stronach ponad połowę miejsca zajmują 2 zdjęcia redakcyjne i napisy tytułowe, tekstu jak na lekarstwo a parę przykładowych zdjęc mogę uznać za kicz maksymalny. Nie polecam zakupu, jeśli komuś jeszcze wpadł do głowy tak szalony pomysł, by szukać natchnienia fotograficznego w codziennym brukowcu ... :)

ripek
05-08-2005, 12:24
Za późno .. zakupiłem :( Porażka ;)

Jakoże wydałem pieniądze to sobie poczytam ile jaka gwiazda schudła, kto się z kim rozwiódł, gdzie ufo wylądowało ... heh ... kto czyta takie gazety ?

Cichy
05-08-2005, 13:01
Za późno .. zakupiłem :( Porażka ;)

Jakoże wydałem pieniądze to sobie poczytam ile jaka gwiazda schudła, kto się z kim rozwiódł, gdzie ufo wylądowało ... heh ... kto czyta takie gazety ?

To też nie ten typ, kto się z kim rozwiódł i ile schudł przeczytasz w kolorowych formatu A4. W tych większych piszą o pedofilach, mordercach, obsmarowują prezydenta i porównują zdjęcia prezesa PZPN i warchlaka przy korycie :D