PDA

Zobacz pełną wersję : [battle] CrazyEyesDogg vs djaras - portret dziecka



CrazyEyesDogg
02-05-2009, 04:15
Portret dziecka - outdoor

Zasady: Wystawiamy 2 dyptyki (po dwa zdjęcia), postać zamknięta w kadrze oraz postać jako część kadru. Bez szafy. Obróbka dowolna, lecz bez przesadnej ingerencji graficznej (retouch, stemplowanie, sztuczna GO etc. jest OK)

Liczę tu na kogoś z moich nauczycieli, tzn. lesnego, kucze, robgr85, van'a... ;)

VanMurder
03-05-2009, 05:23
Sorry ale mam uraz do dyptyków ;) jak nie dyptyki to wchodzę:)

CrazyEyesDogg
03-05-2009, 13:26
Sorry ale mam uraz do dyptyków ;) jak nie dyptyki to wchodzę:)

To odpada :cry: Bo właśnie chce dyptyk potrenować - nigdy nic nie robiłem w nim :D Na pewno coś cyknąłeś do dyptyku przez majówkę ;) To jak? Nie daj się prosić Van :rolleyes: Bajtyl dla zabawy ^^ No chodź :idea:

VanMurder
03-05-2009, 22:10
To odpada :cry: Bo właśnie chce dyptyk potrenować - nigdy nic nie robiłem w nim :D Na pewno coś cyknąłeś do dyptyku przez majówkę ;) To jak? Nie daj się prosić Van :rolleyes: Bajtyl dla zabawy ^^ No chodź :idea:

ok nie płacz już, zgoda ale tylko jeden dyptyk, (dwa zdjęcia nie cztery) termin do końca maja.

przy okazji zdefiniuj :


postać zamknięta w kadrze oraz postać jako część kadru.

będę wdzięczny - przykłady mile widziane (nie byłem w łojczyznie już prawie osiem lat i mój polski nie dość ze nie ewoluował to się uwstecznił...:oops: )

CrazyEyesDogg
04-05-2009, 00:59
ok nie płacz już, zgoda ale tylko jeden dyptyk, (dwa zdjęcia nie cztery) termin do końca maja.

Ok, niech będą dwie fotki. :) Zdjęcia mam już na teraz - majówka zrobiła swoje :rolleyes:

przy okazji zdefiniuj:
będę wdzięczny - przykłady mile widziane (nie byłem w łojczyznie już prawie osiem lat i mój polski nie dość ze nie ewoluował to się uwstecznił...:oops: )
niech za przykład dyptyku zrobi zdjęcie mojego ulubionego portrecisty z Bdg :p

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img8.imageshack.us/img8/6861/wolnaamerykanka1.jpg)

lewa: cała sylwetka zamknięta w kadrze
prawa: postać jako część kadru


Na pewno nikt nie chce jeszcze dołączyć do zabawy? :(

VanMurder
04-05-2009, 01:22
Może jakbym znał tą definicje wcześnie, to nie przegrał bym ostatniego Battla ;)

CrazyEyesDogg
04-05-2009, 01:24
Może jakbym znał tą definicje wcześnie, to nie przegrał bym ostatniego Battla ;)

Fotkę wysłałem ;) Dasz radę w tym tygodniu coś zdziałać?? :rolleyes:

Moderatora proszę o zmianę nazwy z/na wątku:

[battle] CeD vs. ? Temat: portret dziecka
- >
[battle] CeD vs. VanMurder - portret dziecka

VanMurder
04-05-2009, 03:25
Fotkę wysłałem ;) Dasz radę w tym tygodniu coś zdziałać?? :rolleyes:


Hey!
Coś mi tu nie gra...
wystawiłeś battle pierwszego maja, a trzeciego zdjęcie już u moderatora ? - chyba pass! bo coś mi to szuflandią zalatuje...

Wydawało mi się że to wyzwani do boju, ustalają zasady - To żadna sztuka wyzwać kogoś do walki, jak wiesz że właśnie zrobiłeś jakieś super foty.

Nie podoba mi się że nie dajesz żadnego marginesu dla przeciwników ...

proponuje żebyś poprosił moderatora o skasowanie tego zdjęcia które wysłałeś - i zrobił nowe według zasad które postaram się trochę pozmieniać... jak chcesz żeby walka była fair play i żebym brał w niej udział.



Moderatora proszę o zmianę nazwy z/na wątku:

[battle] CeD vs. ? Temat: portret dziecka
- >
[battle] CeD vs. VanMurder - portret dziecka

Z tym się jeszcze wstrzymaj.

Mam zaplanowane następne trzy tygodnie z dokładnością co do godziny... na razie nie mam w kalendarzu żadnych sesji z dzieciakami ... jak się coś zmieni to dam Ci znać.

V.

CrazyEyesDogg
04-05-2009, 13:43
Hey!
Coś mi tu nie gra...
wystawiłeś battle pierwszego maja, a trzeciego zdjęcie już u moderatora ? - chyba pass! bo coś mi to szuflandią zalatuje...
2 - post pisałem w godzinach nocnych (4am według forum), sobota po południu - wyjazd na działkę (myślałem że ktoś pstryknie swoje kuzynostwo, pociechę, itd. przez majówkę...)
3 - niedziela (fotkę wybrałem/lekko obrobiłem)

Wydawało mi się że to wyzwani do boju, ustalają zasady - To żadna sztuka wyzwać kogoś do walki, jak wiesz że właśnie zrobiłeś jakieś super foty.
Po prostu dyptyk z dzieckiem... Zgodziłeś się... :(

proponuje żebyś poprosił moderatora o skasowanie tego zdjęcia które wysłałeś - i zrobił nowe według zasad które postaram się trochę pozmieniać... jak chcesz żeby walka była fair play i żebym brał w niej udział.
Jeżeli będę miał okazje pojechać jeszcze w tym miesiącu z kuzynostwem na działeczkę, nie ma sprawy - napisze Ci za tydzień czy jest taka możliwość. Chodzi mi po prostu, aby dziecko było sportretowane w 'naturalnym środowisku'. Ciężko mi w mieście o ten klimat...

Jedyne co mi przychodzi do głowy to portret kobiety w studio - o ile dam radę się wkręcić na 5min do atelier szkolnego (nic innego mi nie przychodzi do głowy) lub też jakiś outdoor...

Loome
04-05-2009, 16:12
jezeli czas bedzie do konca miesiaca to i ja bede mial okazje sfocic dzieciaczka:)

iktorn92
04-05-2009, 16:18
I ja rownież byc moze dorwe jakiegoś, ale to jeszcze nic pewnego :D

CrazyEyesDogg
04-05-2009, 16:26
Nooo i to mi się podoba chłopaki :p Dziecko każdy może sfocić ;) Z 'ładną' modelką, światłem, wizażem, itd. to już gorzej :eek:

Ale nie mogę uwierzyć że nikt nic nie zrobił przez długi weekend :confused:

gunia1990
04-05-2009, 16:30
jak do końca miesiąca to ja też się piszę

Loome
04-05-2009, 19:56
z tego co znam reguly battli to foto powinno byc zrobione po zawiazaniu umowy:)
bo jesli nie to na pewno wygrzebie fajne foto mojej chrzesniaczki:p

CrazyEyesDogg
04-05-2009, 20:57
na pewno wygrzebie fajne foto mojej chrzesniaczki:p

Wygrzebuj :P Najważniejsza jest dobra zabawa ;) :rolleyes:

Slider
04-05-2009, 21:09
Wygrzebuj :P Najważniejsza jest dobra zabawa ;) :rolleyes:

Jeszcze parę godzin temu ustalaliście z Vanem, że nie ma być zdjęć z szuflady.. W zasadzie to Van nie chciał się godzić na takie warunki, bo jak to napisał:


To żadna sztuka wyzwać kogoś do walki, jak wiesz że właśnie zrobiłeś jakieś super foty.

wszystkich srok za ogon nie złapiesz..:p

iktorn92
04-05-2009, 22:31
Dokładnie wiec proponuje foto zrobione po 1 maja :D i tyle w tym temacie ode mnie :]

CrazyEyesDogg
04-05-2009, 23:22
że nie ma być zdjęć z szuflady

Napisze to jeszcze raz. :roll: W piątek pisałem post (właściwie sobota rano - 4am, bo prędzej się nie dało) -> w sobotę robiłem zdjęcia na działeczce -> w niedziele wybrałem i obrobiłem... Jaka w tym szuflada o.0 :roll:


Dokładnie wiec proponuje foto zrobione po 1 maja :D i tyle w tym temacie ode mnie :]

Więc moja fotka nie jest 'szufladowa' bo została popełniona w sobotę (02.05.09r.) - jakieś pytania? :rolleyes:

Loome
05-05-2009, 08:52
dobra daj wiecej czasu to i tak Cie zmiazdze (:p)

djaras
05-05-2009, 08:59
Ja w tym temacie mógłbym też z czymś wystąpić jeśli moge... do konca miesiaca dużo czasu.

kucza21
05-05-2009, 10:23
Moge powalczyc. Ustalcie konkretne zasady i termin

Slider
05-05-2009, 11:30
Napisze to jeszcze raz. :roll:

Nie musisz pisać, wystarczy, że przeczytasz.

W poprzednim poście pisałeś coś takiego do Loome


Wygrzebuj :P Najważniejsza jest dobra zabawa ;) :rolleyes:

Skąd miał to "wygrzebać" jak nie z szuflady? reguły battle'a obowiązują wszystkich, czy tylko ciebie i Vana?

O tobie i twojej fotce nic przecież nie pisałem..

Pozdrawiam

CrazyEyesDogg
05-05-2009, 12:08
reguły battle'a obowiązują wszystkich, czy tylko ciebie i Vana?

Kurcze, no to zdecydujcie się jakie mają być zasady xd Van już chciał zmienić. Myślałem że ustalacie po swojemu, mniejsza z tym.

I teraz niech się wszyscy pod tym podpiszą i gitara... Bez zbędnego kombinowania ;)


Zasady: Wystawiamy 1 dyptyk (po dwa zdjęcia), postać zamknięta w kadrze oraz postać jako część kadru. Bez szafy. Obróbka dowolna, lecz bez przesadnej ingerencji graficznej. Termin dostarczenia prac: 23:59 31.05.09r.

Btw. kucza liczę na super pocisk z Twojej strony :D

Loome
05-05-2009, 12:46
no to ja sie pisze:)

djaras
05-05-2009, 12:56
Ja tez sie pisze. Tylko co do tego dyptyku... te dwa zdjecia maja być sklejone w jedno jak na przykładzie, czy oddzielnie? i czy musza byc z jednej sesji czy mogą byc kombinowane z róznych...?? Moze to banalne pytania, ale nie do konca rozumiem pojecie dyptyku w tym przypadku.

CrazyEyesDogg
05-05-2009, 13:07
Ja tez sie pisze. Tylko co do tego dyptyku... te dwa zdjecia maja być sklejone w jedno jak na przykładzie, czy oddzielnie? i czy musza byc z jednej sesji czy mogą byc kombinowane z róznych...?? Moze to banalne pytania, ale nie do konca rozumiem pojecie dyptyku w tym przypadku.

Tak jak w przykładzie - wszystko razem.

i czy musza byc z jednej sesji - dobrze by było ;) jednak niech inni się w tej sprawie wypowiedzą :P

Robimy listę chłopacy i dziewczęta:
1. CrazyEyesDogg
2.

djaras
06-05-2009, 23:15
Tak jak w przykładzie - wszystko razem.

i czy musza byc z jednej sesji - dobrze by było ;) jednak niech inni się w tej sprawie wypowiedzą :P


Może sie ktoś wypowie? czy wszyscy czekają na Vana?:)



Robimy listę chłopacy i dziewczęta:


Ja sie dopisuje:
1. CrazyEyesDogg
2. djaras
3. ...

kto jeszcze?

kucza21
07-05-2009, 02:55
Jo sie wycofuja ! Ni mom czasu ! Bowcie sie ;-)

Loome
11-05-2009, 22:29
ja chyba nie bede mial dostepu do obiektu fotografowanego ;/

Loome
13-05-2009, 01:17
cząłem dziś poszukiwac dzieciaczka, teraz kwestia czy ktorychs z rodzicow bedzie chcial:) jesli tak to dolacze.
tylko pytanie - jaki jest maksymalny wiek?

Slider
13-05-2009, 13:14
tylko pytanie - jaki jest maksymalny wiek?

Dzieckiem jest się chyba do 13 roku życia, powyżej to młodzież:p

Loome
13-05-2009, 13:20
kurcze, ja mam logike dwuwartosciowa >=18 i < 18:P
dobrze wiedziec, thx;)

djaras
26-05-2009, 10:38
No i jak tam panie i panowie? Jakoś wątek przycichł... Macie coś ciekawego do pokazania?? Zbliża się koniec miesiąca...

Loome
26-05-2009, 11:56
ja nie mam dziecka..

CrazyEyesDogg
27-05-2009, 15:24
djaras -> chyba zostaliśmy sami. Masz już zdjęcie? :smile:

djaras
27-05-2009, 15:34
djaras -> chyba zostaliśmy sami. Masz już zdjęcie? :smile:
Na to wygląda, że zostaliśmy sami...
Coś tam mam...:) a Ty masz?

CrazyEyesDogg
27-05-2009, 18:11
Na to wygląda, że zostaliśmy sami...
Coś tam mam...:) a Ty masz?

Wysłane ;) Batllujemy się dzisiaj?

djaras
27-05-2009, 18:29
Mam fotki, ale musze je jeszcze dopieścić. Postaram sie dziś wieczorem wysłać.
Rozumiem że tak jak było ustalone, dyptyk.?

CrazyEyesDogg
27-05-2009, 18:36
Rozumiem że tak jak było ustalone, dyptyk.?

Dokładnie ;)

djaras
27-05-2009, 21:02
Poszło.:)

kpinek
28-05-2009, 11:08
oj, to się spóźniłem:) Ale widzę że i tak nie miałbym szans.
Ja popełniłem coś takiego:

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://poz.ta.pl/~pinky/konkurs.jpg)

CrazyEyesDogg
28-05-2009, 16:51
Heh, powodzenia ;) Swoją drogą bardzo dobrze zatrzymane momenty :-)

Stanislaw
28-05-2009, 17:22
Zdecydowanie zestaw pierwszy, za górne zdjęcie.
Co do drugiego, po co robić dyptyk z tego samego zdjęcia tylko scropowanego?

CrazyEyesDogg
28-05-2009, 20:17
Co do drugiego, po co robić dyptyk z tego samego zdjęcia tylko scropowanego?

Przyjrzyj się bokehowi i powiedz czy jest taki sam ;) Tak, tak :p Jednak to nie jest tylko crop :twisted:

roger-krk
28-05-2009, 21:56
Może i to nie jest tylko crop, ale niestety sprawia takie wrażenie... Poza tym na tym pierwszym brzydko ucięta noga też nie zachwyca...:)

Stanislaw
28-05-2009, 23:29
Przyjrzyj się bokehowi i powiedz czy jest taki sam ;) Tak, tak :p Jednak to nie jest tylko crop :twisted:

Co nie zmienia faktu, że fajniej by było po prawej mieć chociaż coś trochę innego. Wzrok w obiektyw, cokolwiek. ;p

djaras
04-06-2009, 12:36
Bardzo dziękuję wszystkim za głosy na zestaw nr 1!!!:D Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że pokonam CEDa taką przewagą:)

CrazyEyesDogg
04-06-2009, 18:55
Bardzo dziękuję wszystkim za głosy na zestaw nr 1!!!:D Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że pokonam CEDa taką przewagą:)

Również dziękuje za głosy oraz przeciwnikowi ;) Tak jak się umówiliśmy na PW niedługo rewanżyk :D Ktoś chce się dołączyć?? :rolleyes: