PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie w okolicy Katowic 20D?



Lakoni
04-08-2005, 22:55
Jak w temacie. Gdzie kupić 20D w okolicy Katowic?
U kogo najlepsze ceny i czym się różni polska gwarancja 12 miesięcy od Euro 24 miesiące?

Moris
04-08-2005, 23:36
Z czystym sumieniem mogę polecić :

z allegro - sam od Niego brałem 300D (http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59509043)

czyli inaczej rzecz ujmując : http://www.fotorex.pl/

no chyba że nie masz zaufania to wtedy 30 min od Katowic lub przez neta :
http://www.fotozakupy.pl/

Pozdrawiam

Zielony
05-08-2005, 01:30
Jak w temacie. Gdzie kupić 20D w okolicy Katowic?


Szczerze mogę Ci polecić tzw. Grosman'a...
Wszystkie informacje znajdziesz na stronie www.aparaty.ua.pl
Sprawa jest tego typu, że siedziby nie ma w Katowicach, ale sprzęcior możesz odebrać u przedstawiciela który w Katowicach jest :)
Druga sprawa jest tego typu, że teraz mają urlop w firmie (info na www) a nie wiem czy Ci się spieszy...
Zawsze możesz zadzwonić i zapytać o szczegóły....
Ja moje 'graty' kupowałem u niego i jestem b. zadowolniony...
To najniższa oferta jaką wtedy znalazłem...

Jeśli chodzi o gwarancję to niech ktoś inny coś napisze :roll:

Lakoni
05-08-2005, 09:29
W zasadzię wchodzi również w grę Kraków. Autostradą to chwilka.

Nemeo
05-08-2005, 10:39
Polecam Coronado, szybko i pewnie.

Zielony
05-08-2005, 13:09
Polecam Coronado, szybko i pewnie.

U Coronado jeszcze nie kupowałem, ale już niebawem dokonamy wkońcu tej transakcji :)

Pozatym szkoda, że nie wiedziałem ze sprowadza inne rzeczy niż te które ma wymienione na stronce :?

Mogłem się domyślić... :roll:

Orion
05-08-2005, 15:15
Są w Tarnowskich Górach u Melcera za 5949 zł. http://www.fotozakupy.pl/sklep/page/browse/menu/aparaty_cyfrowe

Zielony
05-08-2005, 16:51
http://www.canon-board.info/showthread.php?t=4701

Szkoda, że tego 1DS MkII nie chce sprzedać za 4kPLN ;)

Lakoni
06-08-2005, 00:41
Dzięki bardzo. Już znalazłem za 4800zł z gwarancją EURO 24 miesiące + kitowe szkło.

Zielony
06-08-2005, 00:50
Dzięki bardzo. Już znalazłem za 4800zł z gwarancją EURO 24 miesiące + kitowe szkło.

Pochwal się chociaż gdzie? Mają też inny asortyment?
Zawsze może się przydać :roll:

Lakoni
06-08-2005, 08:47
Oczywiście już piszę. Firma CAMERAMAX z Allegro. Może ktoś robił już z nimi interesy?

Cichy
06-08-2005, 13:28
Oczywiście już piszę. Firma CAMERAMAX z Allegro. Może ktoś robił już z nimi interesy?

Podejrzewam, że to reaktywacja "firmy" RobDrob która delikatnie mówiąc robiła w balona ludzi oddającymi aparaty do naprawy. Radziłbym uważać.

Lakoni
06-08-2005, 13:37
Podejrzewam, że to reaktywacja "firmy" RobDrob która delikatnie mówiąc robiła w balona ludzi oddającymi aparaty do naprawy. Radziłbym uważać.
Jak możesz to opisz jak to wyglądało

TOKIN
06-08-2005, 14:25
Lakoni,
jeśli jeszcze nie kupiłeś spróbuj popytac w Katowicach w firmie Proline - Korfantego 44. Ja u nich kupiłam 350D - wszystko gra, gwarancja, faktura, 7 dni na sprawdzenie sprzętu. Sprzedają głównie komputery ale aparaty foto też. Niestety w ostatniej gazetce - promocyjne ceny tego modelu nie było ale możesz ich obserwować;) Jest to dośc duża sieć sklepów mają wiele oddziałów - na śląsku są też w Gliwicach. Wszystkim innym polecam karty pamieci - szybki kingston 1gb =235zł - dla porównania allegro to jakies 260zł.
Prowadzą sprzedaż wysyłkową - i tu maja rekordowo niskie ceny kuriera - 12zł za paczkę do 100kg za pobraniem.

TOKIN
06-08-2005, 14:29
Cameramax - ja osobiście odradzam. Gwarancja jest tylko czysto teoretyczna:) Można oczywiście założyć że nic się nie zepsuje przez rok ale poczytaj na tym forum posty ludzi którzy tak załozyli - czasem lepiej dać dwie stówy więcej - wydaje mi sie to rozsądna cena za rok spokoju.

Lakoni
06-08-2005, 15:55
Jeszcze nie kupiłem ale powiem szczerze już nie mogę się doczekać pudełka. Co do gwarancji to właśnie bardzo mi na niej zależy. Jak właściwie jest z tą gwarancja? Camermax powiada, że dają dwa lata Euro? Oczywiście lepiej mieć prawdziwą ! rok niż teoretyczną 2 lata.

TOKIN
06-08-2005, 17:00
Lakoni,
prawde mówiąc to nieważne co mówi cameramax - może Ci dadzą kwitek gwarancji - ale braknie oryginalnego paragonu (np z Niemiec), lub na gwarancji będzie zaznaczony niewłasciwy odcinek, lub gwarancja w ogóle nie będzie wypełniona. W najlepszym wypadku dostaniesz wsio jak należy tyle że data zakupu będzie "jakiś" czas temu. Jeśłi zamierzasz ewentualnie korzystac samodzielnie z gwarancji to musisz się liczyć z tym, że 1. sam zapłacisz za kuriera ( jak masz canon Polska to serwis płaci za wsio), 2. Twoja usterka będzie rozpatrywana przez serwis w "drugiej" kolejności. Mój kolega kupował w tym źródle potem potrzebował kalibracji - i po zmaganiach mailowo - telefonicznych machnął ręką i zapłacił z własnej kieszeni w serwisie. Też miałam ochotę na oferte cameramaxu - ale od początku jakoś się nie układało - słaby kontakt, brak konkretnych odpowiedzi co do faktury itp. Potem znajomy mi opowiedział swoją przygode i dałam sobie spokój. Może to był pojedynczy przypadek? Tego nie wiem.

Lakoni
06-08-2005, 17:35
Ok czyli Cameramax odpada. Lepiej troszkę więcej zapłacić i mieć spokojną głowę. Przeglądnę wasze propozycję i napewno coś wybiorę.