PDA

Zobacz pełną wersję : Fotografia Miesiąca - kwiecień 2009 - WYNIKI!!!



MacGyver
29-04-2009, 14:33
Zostało niespełna półtorej doby na nadsyłanie zdjęć. Jak dotąd otrzymałem dwa zdjęcia (przy okazji informuję autorów: oba są OK).

Przed wysłaniem proszę sprawdzać regulamin:
http://www.canon-board.info/announcement.php?f=42&a=16
Najczęstsze błędy
- tytułowanie maili (to akurat do przeżycia, ale może zdarzyć się że mail bez tytułu trafi z rozpędu do kosza),
- exif,
- wielkość zdjęć,
- sposób wysyłania (zdjęcie ma być załącznikiem do wiadomości e-mail, linków nie przyjmuję),
- przysyłanie zdjęć wcześniej opublikowanych,
- ramki i podpisy.

Proszę, w miarę możliwości, przysyłać zdjęcia jutro do południa, tak abym zdążył je sprawdzić. Potem wyjeżdżam, więc jeśli ktoś z Was przyśle o 20.00 foto z błędami, to zostanie ono odrzucone, bez wyjaśnienia i komentarza.

Wyniki :arrow: http://www.canon-board.info/showpost.php?p=662153&postcount=23

atz1983
04-05-2009, 14:11
:) Czekamy na ankietę :)

MacGyver
04-05-2009, 14:36
Najpierw muszą się skończyć ankiety marcowe.

ElSor
05-05-2009, 10:52
:) Czekamy na ankietę :)


Najpierw muszą się skończyć ankiety marcowe.

Juz sie zakonczyly ;)

MacGyver
05-05-2009, 11:19
Juz sie zakonczyly ;)
No i ?? Napisać wynik OK, to jest moment ale chyba nie sądzisz że w godzinach pracy będę się bawił z katalogowaniem i opisywaniem zdjęć.

ElSor
05-05-2009, 11:37
No i ?? Napisać wynik OK, to jest moment ale chyba nie sądzisz że w godzinach pracy będę się bawił z katalogowaniem i opisywaniem zdjęć.
Musisz wybaczyc ale nie ma na forum informacji o tym czy i w jakich godzinach pracujesz (nawet nie wymagam takiej informacji). Po prostu bardziej oczekiwalem informacji o terminie wystawienia nowych ankiet bo ostatnio bywalo z tym roznie 8)

MacGyver
05-05-2009, 12:02
Musisz wybaczyc ale nie ma na forum informacji o tym czy i w jakich godzinach pracujesz (nawet nie wymagam takiej informacji).
W "domyślnych". Kiedyś już o tym pisałem jak na mnie napadł jeden użytkownik że mu nie chcę battla wystawić skoro on właśnie 15 minut wcześniej przysłał zdjęcia.

Po prostu bardziej oczekiwalem informacji o terminie wystawienia nowych ankiet bo ostatnio bywalo z tym roznie 8)
Informacji nie będzie. Ostatnio deklarowałem, potem nie miałem kiedy wystawić i zaczęły się pretensje, zresztą całkiem zrozumiałe.

ElSor
05-05-2009, 12:17
W "domyślnych". Kiedyś już o tym pisałem jak na mnie napadł jeden użytkownik że mu nie chcę battla wystawić skoro on właśnie 15 minut wcześniej przysłał zdjęcia.
Cos chyba mi sie przypomina :idea:



Informacji nie będzie. Ostatnio deklarowałem, potem nie miałem kiedy wystawić i zaczęły się pretensje, zresztą całkiem zrozumiałe.
Zatem szanuje decyzje i czekam cierpliwie razem z reszta forumowiczow.

PS zycze milej pracy. :mrgreen:

trzeszcz6
13-05-2009, 16:58
czy mi się wydaje czy wczoraj tutaj napisał MacGyver że wystawi wieczorem ankietę. A tu ani ankiety nie widzę ani tego posta...

ElSor
13-05-2009, 17:33
czy mi się wydaje czy wczoraj tutaj napisał MacGyver że wystawi wieczorem ankietę. A tu ani ankiety nie widzę ani tego posta...


Informacji nie będzie. Ostatnio deklarowałem, potem nie miałem kiedy wystawić i zaczęły się pretensje, zresztą całkiem zrozumiałe.
Historia lubi sie powtarzac :-P

Osobiscie nie mam pretensji (zeby nie bylo) bo sam prowadze swoje forum i wiem jak to jest robic cos za free ;-)

orlen.ownlog.com
13-05-2009, 23:07
nie gramy o złote kalesony przeciez...

DonBolano
13-05-2009, 23:19
gramy o:


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://i.frazpc.pl/ftp/funy/Portale%20Internetowe.gif)

trzeszcz6
14-05-2009, 00:20
Historia lubi sie powtarzac :-P

Osobiscie nie mam pretensji (zeby nie bylo) bo sam prowadze swoje forum i wiem jak to jest robic cos za free ;-)

Ja tez nie mam pretensji tylko to troche dziwne napisac ze sie wystawi a pozniej jak okazalo sie ze sie nie da to skasowac ten post. :) Mimo wszystko czekam cierpliwie na ankiety i oczywiscie nie gramy o zlote kalesony. Zycze jak najwiecej czasu dla MacGyvera :)
(sorry za brak polskich znakow pisze z iphona)

MacGyver
14-05-2009, 09:29
Przepraszam Was najmocniej za to opóźnienie ale naprawdę brakuje mi czasu w ostatnich tygodniach. Nie chodzi tu o to że mi się nie che, bo za free, ale praca zarobkowa i rodzina muszą mieć jednak pierwszeństwo. Miałem wystawić 12-tego, ale i wtedy wyskoczyło mi kilka innych rzeczy.

ElSor
26-05-2009, 23:45
Mac od 22.05 niezalogowany na forum a miesiac maj juz zbliza sie ku koncowi :(

Moze rzeczywisicie potrzeba pomocy przy organizacji konkursu ?

arturs
27-05-2009, 00:01
Mac od 22.05 niezalogowany na forum a miesiac maj juz zbliza sie ku koncowi :(

Moze rzeczywisicie potrzeba pomocy przy organizacji konkursu ?

ee.. miesiąc dopiero to nie tak dużo.. żadnej pomocy nie trzeba - moderatorzy doskonale sobie radzą Link (http://www.canon-board.info/showthread.php?t=39945) i nie ma co marudzić.. będzie ankieta to będzie, a nie to będzie później i też będzie dobrze ;)

Vitez
27-05-2009, 19:36
Problem z tym konkretnym działem jest taki że zajmować się nim może tylko jedna osoba a nie "moderatorzy" , tak więc sarkazm nieuzasadniony i dodatkowo niemiły, gdy się coś za darmo dostaje a potem tylko zwiększa wymagania :roll: .
Zapewne zamkniemy ten dział fotografii miesiąca, skoro wśród moderatorów nie ma chętnych. Bez uprawnień moderatorskich nie da się tego skutecznie prowadzić. Hazan zapewne mocno niechętnie doda kogokolwiek, nawet mimo możliwości 'stopniowania' czy ograniczania poziomu uprawnień moderatorskich, skoro dość niechętnie zajmuje się innymi, starszymi i ważniejszymi sprawami.

arturs
28-05-2009, 00:14
Problem z tym konkretnym działem jest taki że zajmować się nim może tylko jedna osoba a nie "moderatorzy"

No nie wiem, ankietę czy maila może każdy odebrać.. więc tak do końca nie jest.. Battle Cage jakoś działa więc to jakby jedna bitwa więcej.. ale może o czymś nie wiem ;) Może by jednak z Hazanem o tym pogadać..


Zapewne zamkniemy ten dział fotografii miesiąca, skoro wśród moderatorów nie ma chętnych. Bez uprawnień moderatorskich nie da się tego skutecznie prowadzić. Hazan zapewne mocno niechętnie doda kogokolwiek, nawet mimo możliwości 'stopniowania' czy ograniczania poziomu uprawnień moderatorskich, skoro dość niechętnie zajmuje się innymi, starszymi i ważniejszymi sprawami.

no cóż.. szkoda tu bić pianę - właściwszy jest wątek który przytoczyłem.. ale:


tak więc sarkazm nieuzasadniony i dodatkowo niemiły, gdy się coś za darmo dostaje a potem tylko zwiększa wymagania :roll: .

ale cieszę się że chociaż został zauważony i właściwie odebrany :mrgreen:
bo jest parę osób które coś by mogły zdziałać, ale.. no cóż.. patrz wyżej..

Teraz będzie przy okazji OT - może to i dobrze że Hazan ma to forum gdzieś.. - bo dzięki temu nie robi się z tego forum klan klakierów i przy****sów jak u żółtych gdzie niewygodni co to mają swoje zdanie są eliminowani bezwzględnie - bo tam gdzie w grę wchodzą konkretne pieniądze (stowarzyszenie, reklamy, opłaty za ogłoszenia itp. ) to kończą się sentymenty, praca społeczna (choćby taka niewdzięczna jak Twoja, Vitez) i koleżeństwo..
Koniec OT

MacGyver
28-05-2009, 12:19
http://www.canon-board.info/showthread.php?t=48052
http://www.canon-board.info/showthread.php?p=653882#post653882

Vitez
29-05-2009, 00:27
No nie wiem, ankietę czy maila może każdy odebrać.. więc tak do końca nie jest.. Battle Cage jakoś działa więc to jakby jedna bitwa więcej.. ale może o czymś nie wiem ;)

Przeczytaj dokładnie Regulamin battle Cage vs ragulamin Fotografia Miesiąca (ze szczególnym wskazaniem na podany w regulaminach adres emaila) a dowiesz się o czym nie wiesz :roll: .
Przy obecnym kształcie Regulaminu musi to robić jedna osoba to raz, i musi mieć uprawnienia do "lepszej edycji" to dwa, bo bardzo łatwo o pomyłkę w tego typu wielkich i skomplikowanych ankietach.

ElSor
30-05-2009, 12:05
Czy tez jestescie w stanie powiedziec czyje sa niektore zdjecia wystawione do konkursu czy tylko mam wrazenie ze wiem (wydaje mi sie ze wiem) ?
Moje domysly sa wynikiem porownania prac konkursowych z pracami bedacymi gdzies na forum - moze za duzo spedzam tu czasu zamiast robic zdjecia :confused:

BuRton
30-05-2009, 16:38
Tu się można nawet domyślać, kto na kogo głosuje :mrgreen: ;-) .

MacGyver
17-06-2009, 09:18
W edycji kwietniowej zwycięża zdjęcie nr 7, autorstwa użytkownika pavlc.
Gratulacje!


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img25.imageshack.us/img25/4875/0406b.jpg)

xpressive
17-06-2009, 15:33
kwiecień, maj... czerwiec ;-) naprawdę nie ma nikogo do pomocy przy tym konkursie całym ? Mac sam nie wyrabia (niestety. bo nie żeby mi to przeszkadzało, raczej rozumiem..)
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

moze za duzo spedzam tu czasu zamiast robic zdjecia :confused:

Niektórzy już porzucili fotografię dla forum...

pavlc
17-06-2009, 19:59
Serdecznie dziękuje wszystkim za oddane głosy!

darnok
18-06-2009, 08:33
a co z edycja majową ??

BuRton
18-06-2009, 09:38
a co z edycja majową ??

Będzie w sierpniu ? Może jednak wcześniej ;-) .

MacGyver
18-06-2009, 12:06
Będzie w sierpniu ? Może jednak wcześniej ;-) .
Owszem, w sierpniu, ale 2010 ;-)

xpressive
18-06-2009, 20:25
haha :D

ElSor
18-06-2009, 23:17
Owszem, w sierpniu, ale 2010 ;-)

Do tego czasu pewnie zakupie 5d wiec nie bedziecie mieli ze mna szans :lol:

W kazdym badz razie dziekuje tym co sie pomylili i zaglosowali na moje foto :twisted:

budzikk
19-06-2009, 11:38
Gratuluję zwycięzcy! :)

allxages
20-06-2009, 19:34
Do tego czasu pewnie zakupie 5d wiec nie bedziecie mieli ze mna szans :lol:

W kazdym badz razie dziekuje tym co sie pomylili i zaglosowali na moje foto :twisted:

A w czym ma pomóc 5d?
I które było Twoje?

ElSor
20-06-2009, 19:45
A w czym ma pomóc 5d?
I które było Twoje?
Widocznie nie zrozumiales typowego "sprzetowo-onanistycznego" zartu ;-)

Moje mam juz u siebie w galerii wiec jesli jestes zainteresowany to zobacz tam

fabio87
23-06-2009, 22:21
to juz nie bedzie konkursu nastepnego :cry: a byla swietna zabawa

MacGyver
30-06-2009, 14:58
Będzie, będzie. Pozostaje mi tylko wszystkich Was bardzo przeprosić ale niestety nie mam ostatnio zbyt dobrej pasy i czasu brakuje mi nie tylko na moderowanie CB. Majową edycję wystawię wieczorem, tym razem na 100%, czerwcową po zakończeniu ankiet.