PDA

Zobacz pełną wersję : Tani kompakt



Mirao
28-04-2009, 18:48
Szukam taniego, dobrego aparatu, który miałby być prezentem. Przyznam, że zależy mi na cenie, ale nie chcę kupić też całkowitej tandety. Nie mam pojęcia o aparatach kompaktowych dlatego zwracam się do was :) Oczywiście mówimy o nowym aparacie.
Może A470?

El_Mo
28-04-2009, 20:16
Witam
Zdarzyło mi się ostatnio kupować kilka aparatów na prezent też byłem ograniczony kwotowo. Kupiłem 2 kompakty sony (ca 800 zł) i 2 kodaki (do 500 zł). Obdarowani byli bardzo zadowoleni. Wyszukiwałem przez porównywarki cen, tam są też opisy użytkowników, na moje oko 50 % tych opisów jest prawdziwych. Kupował bym tylko znanych producentów foto, bez wynalazków np. mediXX, samsXX itp.
pozdrawiam

Polanin
28-04-2009, 22:31
(...)Wyszukiwałem przez porównywarki cen, tam są też opisy użytkowników, na moje oko 50 % tych opisów jest prawdziwych.(...)Na moje oko 50% (albo i więcej) jest nieprawdziwych. Problem jest taki, że żeby je odróżnić trzeba znać aparat z autopsji, albo naczytać się testów. Zerknij sobie np. na ceneo.pl i opinie o SX1. Widać, że połowa jest napisana przez jedną osobę. Lepiej znaleźć test w sieci na sprawdzonej stronie (optyczne.pl, dpreview.com itp.).