PDA

Zobacz pełną wersję : [battle] c42 vs VanMurder



c42
23-04-2009, 11:34
Adamie chcialbym zaproponowac Ci pojedynek na zdjecie studyjne z wykorzystaniem wizazysty. reszte ustalaj.

VanMurder
23-04-2009, 19:33
Pomysł dobry, wyzwanie przyjmuje.

Kilka warunków: robimy tak żeby nie wyglądało że jest studyjne i nie używamy backdrop'a - czyli bez studyjnego tła.
Obojętnie czy w środku czy na zewnątrz, ma wyglądać realistycznie czyli nie przepalone niebo, czy żarówki na ścianach, doświetlone cienie, taki haderek'e zrobiony w puszce lub w Szopie
fotka przykładowa:

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://adammirski.com/kicia/kicia2.jpg)

aha zdjęcie do sondy w rozmiarze 1600x1200 - wiem że forum się rozjeżdża ale w sodzie i tak nikt nie komentuje - wszyscy udzielają się w wystawce.

W miniaturowych rozmiarach (800x600) łatwo ukryć niedociągnięcia, a mz prace lepiej prezentują się w full screen

Termin do końca Maja +/- 3 dni.

Tylko jena fota.

pozdrawiam

c42
24-04-2009, 12:17
wszystko pasuje tylko czy dobrze rozumie:

1) tlo moze byc dowolnie przez nas szopowane wlacznie z calym jego wstawieniem?
2) musi byc element wizazu, niech to jest nawet Pani w bikini ale niech ma chocby kwiatek we wlosach itp :-) zeby byla ta wisienka ;-)

MacGyver
24-04-2009, 13:12
Mała sugestia: do sondy 800-tka + link do zdjęcia w dużym rozmiarze. Przy rozmiarze 1600 to na wolniejszym łaćzą wątek z sondą będzie się ładował godzinę. Ponadto, nie każdy ma monitor o takiej rozdziałce.

Vitez
24-04-2009, 19:56
Mała sugestia: do sondy 800-tka + link do zdjęcia w dużym rozmiarze. Przy rozmiarze 1600 to na wolniejszym łaćzą wątek z sondą będzie się ładował godzinę. Ponadto, nie każdy ma monitor o takiej rozdziałce.

A ja bym zasugerował by to nie była sugestia tylko wymóg. Nie po to gonimy we wszystkich wątkach na całym forum jakiekolwiek przekroczenie zdjęcia > 800 pixeli na dłuższym boku, by tutaj tworzyć precedensy :roll: .

VanMurder
26-04-2009, 08:46
A ja bym zasugerował by to nie była sugestia tylko wymóg. Nie po to gonimy we wszystkich wątkach na całym forum jakiekolwiek przekroczenie zdjęcia > 800 pixeli na dłuższym boku, by tutaj tworzyć precedensy :roll: .

ok nie ma sprawy, pomysł z linkiem do większej fotki nie jest głupi ...

umawiamy się więc że do fotki 800px podpięty będzie link do zdjęcia nad wymiarowego 1600 po dłuższym boku (np tak jak w poście #2 ).

C42 wyślij mi na PW przykład zdjęcia z elementem wizażu (z wisienką) żeby nie było niedomówień.

pozdrawiam

Slider
15-06-2009, 23:42
Termin do końca Maja +/- 3 dni.

Coś mnie ominęło..?:mrgreen:

VanMurder
16-06-2009, 05:28
Coś mnie ominęło..?:mrgreen:

nic cię nie ominęło, battle odbędzie się w innym terminie...

c42
16-06-2009, 09:18
u mnie sesja sie odbyla tylko nie mam kiedy przygotowac te jedno do pokazania. postaram sie zmobilizowac i jak najszybciej dostarczyc zdjecie.