PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zamocować heliosa do Sigmy 70-210?



canis_lupus
02-08-2005, 23:41
Postanowiłem pobawić sie troche makro i chciałem zamocować heliosa do mojej sigmy. Oba obiektywy mają średnice filtra 52mm. W związku z tym mam pytanie: czy istnieją jakieś pierścienie 52mm/52mm pozwalające na takie mocowanie? Szukałem po allegro ale nic takiego nie znalazłem. Jak taki zestaw mozna zmontować?

Vitez
03-08-2005, 10:27
Szukałem po allegro ale nic takiego nie znalazłem.

Moze w zly moment trafiles?
Ja poszukalem w zakonczonych aukcjach i np cos takiego znalazlem: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56372661 .
Napisz do sprzedajacego.

canis_lupus
03-08-2005, 13:55
Fajne. ale juz nie ma. Nie wiem czy cała sprawa jest warta takiej ceny. Moze da się coś takiego wykonać samemu do mowymi sposobami?

Vitez
03-08-2005, 14:27
Fajne. ale juz nie ma.


Rety...
Napisz do sprzedajacego ktory to sprzedawal - wyglada na jakis sklep internetowy. Moze ma albo moze miec na zamowienie... nie udawaj az tak bezradnego.

A moze nie ma bo w opisie "O mnie" ma napisane:
"URLOP W DNIACH 1-5 SIERPNIA 2005 R" czyli po prostu zle trafiles z terminem swoich poszukiwan?

canis_lupus
03-08-2005, 14:58
Rety...
Napisz do sprzedajacego ktory to sprzedawal - wyglada na jakis sklep internetowy. Moze ma albo moze miec na zamowienie... nie udawaj az tak bezradnego.

A moze nie ma bo w opisie "O mnie" ma napisane:
"URLOP W DNIACH 1-5 SIERPNIA 2005 R" czyli po prostu zle trafiles z terminem swoich poszukiwan?

Wiem, widziałem, mam zamiar pisać po 5tym. :) Az taki "bezradny" nie jestem, tylko sie zastanawiałem czy nie da sie jakiegoś prostego mocowania wykombinować samamu.

Vitez
04-08-2005, 07:50
tylko sie zastanawiałem czy nie da sie jakiegoś prostego mocowania wykombinować samamu.

Podpytaj slusarza/tokarza 8)