PDA

Zobacz pełną wersję : A mialo tu tego niby nie byc...



marcin001
01-08-2005, 10:40
Hej, co niektorzy trollujacy na forum Nikona chwalili sie, ze tutaj, na tym wspanialym forum nie ma zamykania watkow. A tymczasem:

"
A ze zawoalowany troll i zwolennik D70 nie chce ustapic tylko ciagle te same bezsensowne testy i cyfry przywoluje - zamykam.
"

No i co?

Widze, ze wbrew temu co twierdza rozni Canonierzy, takze tutaj jest sie wyzywanym od trolli tylko dlatego, ze ma sie czelnosc nie miec wylacznie entuzjastycznej opinii o produktach firmy Canon, a podawane testy lub specyfikacje okresla sie bezsensownymi, jezeli nie odpowiadaja przyjetej tezie.

Tak na marginesie: nigdy nie mialem zadnego sprzetu firmy Nikon czy Canon, do niedawna bylem szczesliwym uzytkownikiem analogowej lustrzanki firmy Pentax, a od tygodnia ciesze sie cyfrowa Minolta.

Chlopaki, klapki z oczu, nie miejscie takich kompleksow na punkcie Nikona, nie umiecie sie cieszyc fotografia bez szukania przeciwnika?

Marcin

Nemeo
01-08-2005, 10:53
Widze, ze wbrew temu co twierdza rozni Canonierzy, takze tutaj jest sie wyzywanym od trolli tylko dlatego, ze ma sie czelnosc nie miec wylacznie entuzjastycznej opinii o produktach firmy Canon

Poczytaj niektóre wątki np. o felernych egzemplarzach różnych szkieł canona, to zmienisz zdanie.

Kubaman
01-08-2005, 11:43
Chlopaki, klapki z oczu, nie miejscie takich kompleksow na punkcie Nikona, nie umiecie sie cieszyc fotografia bez szukania przeciwnika?

Marcin
Na tym forum jest 2900 użytkowników. Jeśli masz coś do jednego czy dwóch z nich, załatw to w taki sposób, żeby nie formulować swojej negatywnej opinii w stosunku do pozostałych. Niezależnie od tego czy masz rację, czy jej nie masz.

Vitez
01-08-2005, 12:18
Widze, ze wbrew temu co twierdza rozni Canonierzy, takze tutaj jest sie wyzywanym od trolli tylko dlatego, ze ma sie czelnosc nie miec wylacznie entuzjastycznej opinii o produktach firmy Canon, a podawane testy lub specyfikacje okresla sie bezsensownymi, jezeli nie odpowiadaja przyjetej tezie.


Albo czegos nie doczytales albo nie chcesz doczytac.
Powod zamkniecia watku byl inny niz tobie sie wydaje ale go najwyrazniej nie zrozumiales wiec albo daruj sobie albo przeczytaj caly zamkniety watek od poczatku do konca i sprobuj zrozumiec.
Bo samo narzekanie ze zamknieto watek, bez proby zrozumienia powodu i rozpoczynanie przez to kolejnej bezsensownej wojenki "a na tym forum jest tak a na tamtym tak" to nic innego jak kolejne trollowanie i najlepsza droga do kolejnego zamknietego watku.

Czyli w skrocie - podaj mi logiczny powod dlaczego wywolujesz taka a nie inna dyskusje?
Masz w tym jakis wyzszy cel poza bezsensowna proba porownywania forow?

Podaj rowniez logiczny powod dlaczego ten watek umiesciles w podforum "Canon dSLR" ? Czy przeczytales opis tego podforum - do jakich tematow sluzy, zanim zameisciles tu nowy watek zmuszajac moderatorow do wykonania akcji przeniesienia watku we wlasciwe miejsce?



Chlopaki, klapki z oczu, nie miejscie takich kompleksow na punkcie Nikona, nie umiecie sie cieszyc fotografia bez szukania przeciwnika?


I w kontekscie tego cytatu ponowie pytanie - jaki widzisz sens w zakladaniu takich watkow poza wlasnie "szukaniem sobie wroga" ? Tzn niby "mialo byc fajnie a nie jest i teraz musze sie wyzalic" :roll: .

Chcesz ponarzekac na forum - rob to z sensem a nie z pretensem 8)
Chcesz ponarzekac ze watki sa zamykan - zglos sie do administratora forum na PW z zazaleniem o naduzywanie kompetencji przez moderatorow.
Chcesz czegos czego nikt nie wie poza toba - okresl sie dokladniej zamiast pisac watek wlasciwie bez sensu.

DoMiNiQuE
01-08-2005, 12:33
Proponuje zamknac ten watek :wink:

gonzo44
01-08-2005, 21:06
Chcesz ponarzekac na forum - rob to z sensem a nie z pretensem 8)
Chcesz ponarzekac ze watki sa zamykan - zglos sie do administratora forum na PW z zazaleniem o naduzywanie kompetencji przez moderatorow.
Chcesz czegos czego nikt nie wie poza toba - okresl sie dokladniej zamiast pisac watek wlasciwie bez sensu.
Za wszytsko inne zaplacisz karta mastercard :wink: :mrgreen:

akustyk
01-08-2005, 21:09
Za wszytsko inne zaplacisz karta mastercard :wink: :mrgreen:
albo tez: "masz problem - napisz do Kasi" :mrgreen:

Loki2
01-08-2005, 21:44
nie forum jest problemem, bo od dwóch tygodni czytam różne wątki na tym forum i jest em pod wrażeniem ich poziomu merytorycznego. Dzięki CB wszedłem głębiej w świat lustrzanek cyfrowych. Problemem jest buta i arogancja niejakiego Viteza, który gnoi ludzi, którzy się z nim nie zgadzają. Zaświadczam to swoim przykładem, a ja jestem za stary na wojny systemowe i zabawy w gry na forach. To co mnie spotyka ze strony tego człowieka, to woła o pomstę do nieba: kasowanie prawie co drugiej mojej wypowiedzi, zabanowanie mi konta, nazywanie nikoniarzem, brak poczucia winy z jednej strony a bezbrzeżna arogancja, cynizm i pewność siebie wyzierająca z jego postów z drugiej. Przecież to człowiek, który sam siebie nazywa amatorem , a zdjęcia robi od trzech lat a skacze do ludzi o takim autorytecie i wiedzy jak Chomsky i wszystkich na około straszy pkt 1 Regulaminu, pod który sam podpada. I mam odwagę o tym napisać, niezależnie od tego, czy znowu zabanuje mi konto.

marcin001
01-08-2005, 21:57
nie forum jest problemem, bo od dwóch tygodni czytam różne wątki na tym forum i jest em pod wrażeniem ich poziomu merytorycznego. Dzięki CB wszedłem głębiej w świat lustrzanek cyfrowych. Problemem jest buta i arogancja niejakiego Viteza, który gnoi ludzi, którzy się z nim nie zgadzają. Zaświadczam to swoim przykładem, a ja jestem za stary na wojny systemowe i zabawy w gry na forach. To co mnie spotyka ze strony tego człowieka, to woła o pomstę do nieba: kasowanie prawie co drugiej mojej wypowiedzi, zabanowanie mi konta, nazywanie nikoniarzem, brak poczucia winy z jednej strony a bezbrzeżna arogancja, cynizm i pewność siebie wyzierająca z jego postów z drugiej. Przecież to człowiek, który sam siebie nazywa amatorem , a zdjęcia robi od trzech lat a skacze do ludzi o takim autorytecie i wiedzy jak Chomsky i wszystkich na około straszy pkt 1 Regulaminu, pod który sam podpada. I mam odwagę o tym napisać, niezależnie od tego, czy znowu zabanuje mi konto.

Ja tez mam raczej negatywne wrazenia co do Viteza, lubi jatrzyc, pouczac i naduzywac uprawnien moderatora.

Coz, mlodziutki jest i na zdjeciu jakos tak przemadrzale wyglada...

gawryl
01-08-2005, 22:03
kur--a! jak jest tu komus az tak bardzo zle, to niech se stad idzie !

ten ,,zerowy punkt'' kazdego regulaminu powinien byc w glowie kazdej myslacej osoby

Czacha
01-08-2005, 22:05
panowie, jezeli macie cos do powiedzenia na temat pracy ktorego z moderatorow to odsylam na priva do admina - kolejne posty o tej tematyce beda kasowane... a jak to nic nie da, watek zostanie zamkniety

Loki2
01-08-2005, 22:06
[/B]gawryl[B] pkt 1 Regulaminu
Chyba wyraźnie się wyraziłem, że forum mi bardzo odpowiada ..

Loki2
01-08-2005, 22:10
czacha na priva to ja do niego z tydzień pisałem, bo sprawę chciałem polubownie załatwić, co odpowiedź, to kpiny i groźby. Więc nie dziw się, że sprawa nabrała publicznego charakteru.

Tomasz Golinski
01-08-2005, 22:13
Loki2, do admina! To prywatne forum Hazana, jesli jemu pasuje, to tak juz bedzie i koniec.

gawryl
01-08-2005, 22:15
[/B]gawryl[B] pkt 1 Regulaminu
Chyba wyraźnie się wyraziłem, że forum mi bardzo odpowiada ..
rozumiem Cie, ale w kazdej spolecznosci trzeba albo nauczyc sie zyc, albo sobie darowac... u mnie bylo tak: mimo szczerej sympatii dla uczestnikow tego forum wiem, ze moderatorzy sa pro-unijni i akceptujacy mniejszosci seksualne ;) wiec lepiej nie rzucac miesem na pedalow, lezbijki i takie tam zboczenia... takie posty swego czasu zostaly kasowane, a moje konto banowane. wiec? darowalem sobie, i staram sie ,,opanowywac'' ;) co nie zawsze mi wychodzi ;)

przypomina mi sie tabliczka z warszawskiego ZOO :
i podobnie jest z moderatorami ;) trzeba na nich (i na siebie!) uwazac!

Tomasz Golinski
01-08-2005, 22:17
wiem, ze moderatorzy sa pro-unijni i akceptujacy mniejszosci seksualne ;)
Czy pan mi ubliza? ;) bo moge bana dac ;) albo odchodem rzuce i zmienie ci awatara na ta fotke co mam z parku.

gawryl
01-08-2005, 22:18
cholera...nie wszyscy moderatorzy sa tacy, racja.
a zreszta - co ja tam wiem, moze to Ty mi dales wtedy bana ;)

Venio
02-08-2005, 01:17
non stop wałkowany temat. Kiedy dacie sobie spokoj? :D Proponuje zamknąć temat :D

Polaco
02-08-2005, 06:29
nazywanie nikoniarzem,
Oj Vitez, o takie obelgi Ciebie nie podejrzewalem, nie ladnie, nie ladnie ;)