PDA

Zobacz pełną wersję : Modeli i modelek szukam...



oskarkowy
08-04-2009, 13:14
... ale trochę nietypowych..

To znaczy nie szukam dup do aktów, tylko potrzebuję mam z córkami i ojców z synami. Dzieci w przedziale 4-6 lat, rodzice po 30tce, jeśli nie będą się nadawać, to podmienimy ich na innych w miarę podobnych tym wieku.
Sęk w tym, że agencje z dziećmi mają materiał, który może się podobać chyba tylko rodzicom, a agencje z modelkami raczej nie mają pań, którym z oczu patrzy ciepło rodzinne.

Zdjęcia mają być w wydźwięku ciepłe i rodzinne, więc nie będzie najmniejszych negatywnych skojarzeń. Również klient nie jest postrzegany na rynku jako firma odbierana negatywnie.

Jeśli macie jakieś swoje typy, to podzielcie się proszę. Ja naprawdę nie mam już pojęcia, gdzie szukać.
Byłoby miło, gdyby dziewczynka z "mamą" miały długie włosy.
Sesja "na wczoraj", znaczy za tydzień w wawce, oczywiście płatna na warunkach komercyjnych. Nie wymagam doświadczenia w pozowaniu, damy radę.
Pomocy :(

Sergiusz
08-04-2009, 13:27
Ja to bym się chyba zwrócił w stronę przedszkola i spróbował porozmawiać z dyrekcją. Czasu jest bardzo mało ale normalnie to powinieneś zrobić casting. Napisz o skali problemu to znaczy ile potrzeba mam ojców i dzieci?

oskarkowy
08-04-2009, 13:33
Ja to bym się chyba zwrócił w stronę przedszkola i spróbował porozmawiać z dyrekcją. Czasu jest bardzo mało ale normalnie to powinieneś zrobić casting. Napisz o skali problemu to znaczy ile potrzeba mam ojców i dzieci?

Szukam dwóch par: ojciec-syn i matka-córka. Oczywiście nie muszą być spokrewnieni, ale musi być widać, że są podobni.. Ale to jakoś się wyrzeźbi.

Zleceniodawca zaskoczył mnie w ostatniej chwili, mam jeszcze na głowie szukanie lokacji i rekwizytów.. Zaczynam żałować, że się podjąłem, bo czasu nie ma, a problemy zaczęły się od początku.. W życiu nie podejrzewałem, że nie znajdę w agencjach ładnych dzieci.. Poziom taki, że po prostu szkoda gadać.

laur
08-04-2009, 13:37
http://maxmodels.pl/july64.html może będzie się nadawać?

Sergiusz
08-04-2009, 13:43
Czy ojciec ma być w wersji tatuśko czy raczej młody sprawny przystojniak? Jednego ojca bym może miał.

oskarkowy
08-04-2009, 13:53
http://maxmodels.pl/july64.html może będzie się nadawać?

Odznaczyłem ją już wczoraj. Dobra, bo od razu w duecie. Ideałem byłoby, gdyby miały jeszcze dłuższe włosy (część sesji będzie się na tym opierać)


Czy ojciec ma być w wersji tatuśko czy raczej młody sprawny przystojniak? Jednego ojca bym może miał.

Brzuch odpada.. Częściowym hasłem ma być "kiedyś będziesz taki jak ja".. sam rozumiesz.. Mnie to się widzi blondyn o normalnej sylwetce z kilkudniowym zarostem.

marekb
08-04-2009, 15:19
Brzuch odpada.. Częściowym hasłem ma być "kiedyś będziesz taki jak ja".. sam rozumiesz.. Mnie to się widzi blondyn o normalnej sylwetce z kilkudniowym zarostem.

Jarek, a gdybym na brzucha gorseta założył?? Mateusza widziałeś, chlopak jeszcze nie tegawy, ale wszystko mo po łojcu...:D

oskarkowy
08-04-2009, 15:28
Jarek, a gdybym na brzucha gorseta założył?? Mateusza widziałeś, chlopak jeszcze nie tegawy, ale wszystko mo po łojcu...:D

Marek, jakby to delikatnie... Ty brzydki jesteś i bez gorsertu. :mrgreen:

marekb
08-04-2009, 16:06
Marek, jakby to delikatnie... Ty brzydki jesteś i bez gorsertu. :mrgreen:aleś mnie w gorsecie nie widzioł,a poza tym tobie się podobać nie muszem...;) :mrgreen: za to Mati kasuje wszystkie maluchy na kazdym kastingu...:D

himi
08-04-2009, 16:16
Oberwałem się:)

oskarkowy
08-04-2009, 16:29
aleś mnie w gorsecie nie widzioł,a poza tym tobie się podobać nie muszem...;)
Ale mogłeś się powstrzymać przed obiadem, co:?:
Ja już schudłem, nie potrzebuję terapii szokowej. :mrgreen:

Podeślij mi zdjęcia swojego Człowieka, nie ja wybieram, a muszę mieć coś do pokazania szanownemu gremium.

laur
08-04-2009, 20:13
O to można siebie i swoją rodzinę wkręcić na sesję? :-) Ja podrzucę ci pomysł, trenuję judo i może być ojciec i syn w kimonie, na macie, hehehe, sam będe musiał chyba sobie zrobić taką sesyjkę bo jeszcze nie mam...

marekb
09-04-2009, 07:40
Jarek, sorry za zawracanie łba,ale ja se tak tylko bez poważnych celów gadalem znaczy sie żart to był.

oskarkowy
09-04-2009, 08:22
Jarek, sorry za zawracanie łba,ale ja se tak tylko bez poważnych celów gadalem znaczy sie żart to był.

Żart nie żart.. Przejrzałem Ci bloga i w zasadzie znalazłem tylko jedną dyskwalifikującą cechę.. O kilka lat za późno zabrałeś się do roboty :mrgreen: Ale Mati faktycznie jest gość :-D

grzegorzki
12-04-2009, 17:46
... ale trochę nietypowych..
klient nie jest postrzegany na rynku jako firma odbierana negatywnie.


Wygląda że to zakłady monopolowe. Tatuś może być blondyn bez grzywki ?

oskarkowy
12-04-2009, 19:50
Wygląda że to zakłady monopolowe.

Nadinterpretujesz, przecież nie napisałem: "superpozytywnie", "nabożnie" lub "z miłością".


Tatuś może być blondyn bez grzywki ?

Raczej nie... :cry: