PDA

Zobacz pełną wersję : [Battle] VanMurder Vs Venomer (wolna amerykanka)



VanMurder
28-03-2009, 04:53
VanMurder Vs Venomer - Wolna Amerykanka czyli - wszystkie chwyty dozwolone... może z wyjątkiem zdjęć z szuflandi, prze-kadrowanych, pod szlifowanych starych fot etc.
- najlepiej zęby zdjęcie było fizycznie "pstryknięte" po umieszczeniu niniejszego postu:)

Co ty na to? podnosisz rękawicę?
Jako wyzwany do pojedynku, decydujesz oczywiście o tematyce battle i ustatalsz dodatkowe zasady ...

zapraszam

V.

venomer
28-03-2009, 11:41
Ok ja podejmuję wyzwanie. Proponuję klasycznie w studio, beauty z hard porami, lub fashiona w plenerze w studio.

Nowe zdjęcia z nową modelką, tak by nikt nie mógł się zorientować kto jest kto :P

Nie wiem ile mi to zajmie, ale sądzę, że 2 tygodnie wystarczą?

kucza21
28-03-2009, 13:36
To chyba troszku jak walka Dawida z Goliatem pod względem umiejętności, ale to, że temat wybrany przez Venomera staje się być bardziej wyrównane.
Jak co to na zwycięzce czakem :D :twisted::twisted:
Edit:
Albo i nie ! Chcę teraz z wami powalczyć. Jeżeli to wolna amerykanka jestem przekonany, że możecie mieć problemy z pokonaniem mnie :D
He He !

CrazyEyesDogg
28-03-2009, 14:46
To może w czwórkę?

Proponuję sztuk dwie - zdjęcia. Jedną ze studia, a drugą z pleneru ;) Ewentualnie niech jest to jedna i ta sama modelka :rolleyes:

AgaP
28-03-2009, 14:56
Hehehe, to się krew poleje ;-D Nie chcę tego przegapić ;-D

wojkij
28-03-2009, 16:02
Chcę teraz z wami powalczyć.


To może w czwórkę?

Z całym szacunkiem - ale dlaczego się za przeproszeniem z butami wciskacie do prywatnego "pojedynku"? Macie ochotę to zróbcie otwartego battla i tam się zapisujcie - założyciel tematu miał jasne założenia co widać po tytule wątku... :cool:

CrazyEyesDogg
28-03-2009, 16:25
ale dlaczego się za przeproszeniem z butami wciskacie do prywatnego "pojedynku"?

Czasami tak lubimy... :oops: ^^

Będzie chyba po prostu ciekawiej ;) Każdy pokaże swoje podejście do tego tematu :idea:

Niech się wypowie autor 'bajtla' :lol:

Osc
28-03-2009, 16:37
Nie chce się wpieprzać z buciorami ale tytuł jest jasny i tak pozostanie ciekawiej ;)

Czekam z niecierpliwością ;)

MacGyver
28-03-2009, 16:47
Battle, ostatnimi czasy, największe emocje budzą przed opublikowaniem zdjęć, potem jakoś wszystko cichnie :rolleyes:

sid
28-03-2009, 17:07
Ja jestem za oryginalnym VanMurder Vs Venomer, zawsze przecież można nowego battla otworzyć, gdzie wszyscy chętni wezmą udział.

januszP.
28-03-2009, 17:13
Uwaą\żam, ze wyzywający jasno sprecyzował z kim chce walczyć! Druga para może nawiązać walkę miedzy sobą. Tak było by grzeczniej. A potem zwycięzca jednej pary może wyzwać na pojedynek zwycięzce drugiej. I kulturalniej i bardziej emocjonująco!

CrazyEyesDogg
28-03-2009, 17:33
Dobry pomysł Panie Januszu :) No to robimy eliminacje ;)

venomer
28-03-2009, 17:52
Matko... Jeszcze dobrze zasad nie ustaliliśmy a już to ktoś za nas zrobił ;P

Ok Więc zgadzam sie z powyższym, że będą dwie prace... Dyptyki. :D

Jeden ze studia, a drugi z pleneru. W sumie 4 zdjęcia. Długość dłuższego boku nie przekracza 800px żeby się tutaj zmieściło.

Temat to fashion z elementami nagości... Obróbka i styl dowolny.

Czas 2 tygodnie...

kucza21
28-03-2009, 20:01
Walczcie. Ja osobiscie chcialem sprowokowac, dodatkowo w przypadku porazki nalozyl bym sobie 3 miesiecznego bana na forum na pisanie.
BTW
Venomer postawil trudne warunki, jak wczesniej ktos zauwazyl, ze faktycznie moze z butami sie wcisnalem za bardzo. Takze ja zostawiam to pomiedzy wami. Ciekawi mnie to jak VanMurder wybrnie z tych twardych zasad.... Zasad? To o jakiej wolnej amerykance mowa.

robgr85
28-03-2009, 20:15
Fajny battle :) Niecierpliwie czekam na ankietę.

AgaP
28-03-2009, 22:58
Z niecierpliwością czekam na zdjęcia ;-D

Malin
29-03-2009, 00:55
Nie wiem w ogóle czemu służą komentarze wokół czyjejś walki. Takie wielkie i sztuczne halo jest robione wokół tego. Rozumiem gdybyście robili szum wokół efektów tego battle... :o

VanMurder
29-03-2009, 01:58
Matko... Jeszcze dobrze zasad nie ustaliliśmy a już to ktoś za nas zrobił ;P

Ok Więc zgadzam sie z powyższym, że będą dwie prace... Dyptyki. :D

Jeden ze studia, a drugi z pleneru. W sumie 4 zdjęcia. Długość dłuższego boku nie przekracza 800px żeby się tutaj zmieściło.

Temat to fashion z elementami nagości... Obróbka i styl dowolny.

Czas 2 tygodnie...

co do "elementów nagości" czy wystarczą np nagie ramiona, plecy, czy też nagie nogi (czyt. bose stopy) ... bo moja twórczość jest "pro rodzina" a chciałbym ewentualnie owoce tego pojedynku, zamieścić w moim porfolio ;)

druga sprawa :czy można by "czas" rozciągnąć do trzech tygodni? - jetem trochę zajętym człowiekiem (rozumiesz: rodzina, praca, żona, dzieci ;) ) a skoro chcesz wystawić po dwie prace, to wypadało by zaangażować dwie modelki - prawda?

venomer
29-03-2009, 02:49
Dwie modelki? To jedziemy z Dwoma modelkami? :D

Nie no jedna modela, 4 ujęcia: w studio i w plenerze. Ze studia dwa zdjęcia w postaci dyptyku i z pleneru 2 zdjęcia w postaci dyptyku...

Takie 2 dyptyki ;)

Co do nagości to myślałem o jakiejś delikatnie odsłoniętej piersi, albo prześwitujący materiał etc...

Trudny temat więc czas ok 3 tygodni... Zdjęcia i planowanie na razie w głowie... Damy radę? Jeśli nie będziesz mógł zrobić nagości zakrytej to troche erotyki w postaci odsłoniętych ramion wystarczy ;)

MacGyver
29-03-2009, 03:17
Jeśli nie będziesz mógł zrobić nagości zakrytej to troche erotyki w postaci odsłoniętych ramion wystarczy ;)
Chłopie, 99% aktywnych userów tego forum to mężczyźni. Jeśli jeden z was pokaże kawałek piersi tudzież pośladka a drugi tylko ramiona to zwycięzce będzie można ogłosić od razu i ankietę sobie w ogóle podarować :-)

Slider
29-03-2009, 15:03
Battle, ostatnimi czasy, największe emocje budzą przed opublikowaniem zdjęć, potem jakoś wszystko cichnie :rolleyes:

No co się dziwisz? Nasi rodzimi kibice pilkarscy też krzyczą najgłośniej ze wszystkich.. do czasu pierwszej połowy..:rolleyes:


Jeśli jeden z was pokaże kawałek piersi tudzież pośladka a drugi tylko ramiona to zwycięzce będzie można ogłosić od razu

Hmm.. to jeszcze od kształtu tego pośladka.. IMHO nie może być zbyt "wylewny":lol: Poza tym nie kazdy lubi piersi.. Jak Van zapoda jakąś urodziwą bosą niewiastę, skąd wiesz ilu fetyszystów znajdzie się na forum..:lol:

Pozdrawiam

PS: Dobry battle, dobra obstawa, czekam z niecierpliwoscią na zdjęcia:-)

Goomis
29-03-2009, 19:06
Chłopie, 99% aktywnych userów tego forum to mężczyźni. Jeśli jeden z was pokaże kawałek piersi tudzież pośladka a drugi tylko ramiona to zwycięzce będzie można ogłosić od razu i ankietę sobie w ogóle podarować :-)

W sumie to chciałem to napisać no ale jakoś tak nie śmiałem zbytnio obu panom tego sugerować - jako, że moje umiejętności są sto lat za wami :-D
Wystarczy spojrzeć np. na takiego deviantart - jak widać odkryte kobiece kształty, mimo że fota totalnie technicznie leży to i tak są głosy zadowolenia i kilkanaście favów...
Inny przykład na podstawie serwisu joemonster. Najpopularniejsze zdjęcia w galerii to takie gdzie widać nagie piersi bądź tyłek... Kiedyś można tam było znaleźć naprawdę śmieszne i fajne grafiki, a teraz??

Poza tym jak Van mówi, że on za modeli używa raczej członków rodziny i nie bardzo mu leżą takie foty to moim zdaniem po takiej deklaracji będzie też łatwo rozpoznać autora danego zdjęcia.

IMHO to Venomer powinieneś się dostosować trochę do takiej deklaracji Vana - będzie to bardziej "po dżentelmeńsku" wg. mnie. ;-)

Jak któregoś z kolegów obraziłem to sorry, nie chciałem i już się wtrącać nie będę... ;-)

venomer
30-03-2009, 20:22
No to jak robimy? Jeśli to problem to jedziemy coś na styl fashion - zasady te co wpowyżej tylko bez nagości...

To jak? Działamy? Pasowałoby już wystartować ;>

iktorn92
30-03-2009, 21:21
Do boju Panowie! Zapowiada sie meeega ciekawie.. :D

pzdr!

VanMurder
31-03-2009, 05:32
No to jak robimy? Jeśli to problem to jedziemy coś na styl fashion - zasady te co wpowyżej tylko bez nagości...

To jak? Działamy? Pasowałoby już wystartować ;>

Umówmy się że nie będziemy pokazywać sutków i "rowków w pupie", wszelkie inne formy nagości (w granicach przyzwoitości) są dozwolone....

Mimo wszystko jestem zdania że można pokazać "nagość" beż pokazywania nagości, a najlepszy sprzymierzeniec fotografa w tej kwestii, to wyobraźnia odbiorcy ;)

bo które zdjęcie, waszym zdaniem, jest bardziej sexy?

A. (http://www.pbase.com/vitez/image/110534338.jpg)

B. (http://adammphoto.com/octavia/images/_MG_3421.jpg)

;)




pozdr

kucza21
31-03-2009, 07:04
Zdjęcie a. jest obleśne :)

januszP.
31-03-2009, 07:37
Zdjęcie a. jest obleśne :)

Zgadzam się. fuj! te rozstępy! niesmaczne

Slider
31-03-2009, 07:54
To pierwsze jest naprawdę Viteza?:-P Wy też musicie się kiedyś na battle'a umówić..:wink:

AgaP
31-03-2009, 10:48
Zdjęcie a. jest obleśne :)


Zgadzam się. fuj! te rozstępy! niesmaczne

Tak z czystej ciekawości? Macie żony i dzieci ;-D? (Te dzieci to istotne bardzo, bo jak żona w ciąży była to pewnie też się rozstępy porobiły?)

Kwestia, czy rozstępy są smaczne czy niesmaczne :-|:-|:-| naturalne po prostu, dla baaardzo wielu kobiet, a to czy zdjęcie a bardziej sexy czy b, to bez dyskusji jasne jest i specjalnie zostały te dwa użyte, żeby podeprzeć argument Vana, sorki za OT, ale nie mogłam się powstrzymać... (jako matka dwójki dzieci i właścicielka tyluż rozstępów ;-D - z góry przepraszam, jeśli kogoś zniesmaczyłam).

PANOWIE, Do BOJU< BO EFEKTÓW SIE NIE MOGE DOCZEKAĆ!

Stanislaw
31-03-2009, 11:26
Zdjęcie a. jest obleśne :)


Dokładnie. :D

Vitez
31-03-2009, 20:53
Troszkę zboczyliście z tematu :roll: .
Do oceniania moich zdjęć służą inne miejsca niż ten wątek. Ocenianie modelki... to już poniżej wszelkiej krytyki :roll: .
A to że VanMurder prowadzi wojenkę podjazdową to już taki jego urok - have fun!
Skupcie się na swoim battlu.

altowiolistka
31-03-2009, 22:13
ja wole A.
B jest taaakie banalne :)

chłopcyyyy, do roboty

mor_feusz
31-03-2009, 22:16
Mnie tez sie A bardziej podoba

venomer
31-03-2009, 22:26
To na kiedy ustalamy termin? Ja proponuję termin od teraz zaraz... 3 tygodnie?

21.04.09 godzina 0 ? ;>

altowiolistka
31-03-2009, 23:50
boze. zdaze skonczyc LO zanim wy te foty wrzucicie :]

venomer
31-03-2009, 23:58
Alto ja jestem zwarty i gotowy... Synchro z Vanem ;> Van pasuje? Bez przesadnej nagości...

VanMurder
01-04-2009, 02:01
To na kiedy ustalamy termin? Ja proponuję termin od teraz zaraz... 3 tygodnie?

21.04.09 godzina 0 ? ;>
rozumiem że czasu warszawskiego ;)
nie ma sprawy termin mi pasuje - jakby mi się czasem, udało wcześniej uporać, to dam Ci znać na PW. Dzięki !
V.
Pozdrawiam

AgaP
01-04-2009, 10:55
Alto: a to już niedługo, nie? 3 tyg Ci zostały raptem ;-D Jeśli Panowie dotrzymają terminu 21.04, to akurat sie wyrobisz ;-D

altowiolistka
01-04-2009, 13:48
przegiełam, akurat 24.04 mam zakonczenie roku...:P
panie boze ratuj...


sork za offtop.

fotosesja
01-04-2009, 16:09
Chętnie zobaczę wyniki tego pojedynku, patrząc na prace bojowników można stwierdzić że będzie wybitnie.

micles
01-04-2009, 16:21
Czekamy na starcie tytanów :D

altowiolistka
16-04-2009, 23:19
no no, ja już tu przygotowywuje pęcherz na posikanie sie z wrazenia;)

jak idą prace?:)

djaras
16-04-2009, 23:26
no no, ja już tu przygotowywuje pęcherz na posikanie sie z wrazenia;)

jak idą prace?:)

Myślę koleżanko, że jak narazie to możesz popuścić...:)

BTW... jak idą prace??? bo faktycznie jakaś cisza... hmmm mam nadzieję że przed burzą..:)

altowiolistka
17-04-2009, 16:08
Myślę koleżanko, że jak narazie to możesz popuścić...:)

BTW... jak idą prace??? bo faktycznie jakaś cisza... hmmm mam nadzieję że przed burzą..:)

eee nie chce popuszczac bo to same klopoty: zmienianie majtek itd :D

Osc
17-04-2009, 17:09
eee nie chce popuszczac bo to same klopoty: zmienianie majtek itd :D

Po co zmieniać?;p

czekamy! ;>

venomer
17-04-2009, 19:07
Nie czekajcie! Bo my nie popuścimy! ;P

Chyba dzisiaj prześlę fociszcze.

Van nie napisałeś w końcu, czy mają być dwie różne modelki, czy ta sama?

VanMurder
17-04-2009, 19:39
Nie czekajcie! Bo my nie popuścimy! ;P

Chyba dzisiaj prześlę fociszcze.

Van nie napisałeś w końcu, czy mają być dwie różne modelki, czy ta sama?

Nie dostałeś mojego PW? Pozostańmy przy jednej - jak to mawiają nie ilość tylko jakość...

venomer
17-04-2009, 20:47
hmmm.. A juz miałem przygotowane specjalnie dwie modelinki. Dla mnie jedna, czy dwie - jakość zawsze na najwyższym poziomie ;)
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
No to poszło!

altowiolistka
17-04-2009, 23:21
po co zmieniać?;p


fuuuu! 8-)

Tezet-gdynia
17-04-2009, 23:40
fuuuu! 8-)

Lepiej nie nosic - problem z.... z.... z glowy :P

Czekam z niecierpliwoscia zeby zobczyc co z tego battle wyszlo :)

micles
17-04-2009, 23:46
Pewnie tak jak zawsze będę wiedział kogo są poszczególne zdjęcia, no ale cóż...

venomer
18-04-2009, 01:17
Nic dziwnego skoro wiesz jaki styl zdjęć reprezentujemy. Każdy z nas ma specyficzna obróbkę. A może Czymś was zaskoczymy?

Szczur88
18-04-2009, 02:03
Np zamieńcie się raw-ami do obróbki, tak dla zmylenia forumowiczów :D

VanMurder
18-04-2009, 02:39
No właśnie, bo ja się będę starał skopiować kolegę Venomer'a pod każdym aspektem, światło obróbka, make-up garderoba( w photoshopie dorabiam popękane chodniki i dziury w jezdni ;)) - nawet znalazłem modelkę polskiego pochodzenia z typowymi słowiańskimi rysami ... dlatego tak długo zabierają mi przegotowania ;)

micles
18-04-2009, 10:57
No właśnie, bo ja się będę starał skopiować kolegę Venomer'a pod każdym aspektem, światło obróbka, make-up garderoba( w photoshopie dorabiam popękane chodniki i dziury w jezdni ;)) - nawet znalazłem modelkę polskiego pochodzenia z typowymi słowiańskimi rysami ... dlatego tak długo zabierają mi przegotowania ;)I to się nazywa forumowicz! :D

AgaP
18-04-2009, 16:25
Tiaaa, a tu wszyscy (oprócz alto, bo ona co innego robi) przebierają nogami z niecierpliwości...

Szczur88
18-04-2009, 16:37
Ja jestem za leniwy nawet na przebieranie. Akurat popijam wino (cii, niemoralne). Zdrowie battlowiczów ;)

venomer
20-04-2009, 00:44
Łosz kiedy damy ankietę ;) Bo mnie nosi... Wysłałem już swoje prace.

altowiolistka
20-04-2009, 01:09
kupe sobie zrob jak cie nosi, bosz ;]

Vitez
20-04-2009, 04:02
kupe sobie zrob jak cie nosi, bosz ;]

Panienka się nie zagalopowuje... na forum obowiązuje jakieś minimum kultury wypowiedzi, nawet w kierunku kumplostwa :p .

VanMurder
20-04-2009, 04:50
Panienka się nie zagalopowuje... na forum obowiązuje jakieś minimum kultury wypowiedzi, nawet w kierunku kumplostwa :p .

Vitez musisz brać poprawkę na hormony i młody wiek ;)
pamiętam jak ja miałem osiemnaście lat, tak jakby to było wczoraj - ostry zapach wiosny w powietrzu, mrowienie w płucach jak po sztachnięciu się porannym papierosem, gęsia skórka i rozpierający klatkę piersiową łomot serca .. hahaha

altowiolistka
20-04-2009, 10:24
Vitez musisz brać poprawkę na hormony i młody wiek ;)
pamiętam jak ja miałem osiemnaście lat, tak jakby to było wczoraj - ostry zapach wiosny w powietrzu, mrowienie w płucach jak po sztachnięciu się porannym papierosem, gęsia skórka i rozpierający klatkę piersiową łomot serca .. hahaha

zazdroszcze :)
ja zadnych mrowien czy lomotow niestety nie odczuwam :(
za to doskonale bol glowy, gardla i zatkany nosek, abu.

wybacz Vitez, to od tych leków ;)

odi
20-04-2009, 11:22
zazdroszcze :)
ja zadnych mrowien czy lomotow niestety nie odczuwam :(
za to doskonale bol glowy, gardla i zatkany nosek, abu.

wybacz Vitez, to od tych leków ;)

Tu akurat Cię w pełni rozumiem i szczerze współczuję.
Mi do tego dołączyła jeszcze alergia:(

Ok a kiedy będą zdjęcia??

MacGyver
20-04-2009, 11:39
To nie ma sensu, CB to nie miejsce na dyskusje o tym kto i w co sika.
Przymykam, gdy VanMurder i Venomer będą gotowi wątek zostanie otwarty ponownie do dyskusji o zdjęciach !

EDIT: Zgodnie z deklaracją otwieram wątek .

laur
21-04-2009, 14:56
Drugie dwa zdjecia z 1 zestawu są super! Nie wiem komu ale gratuluję i zadroszczę....

micles
21-04-2009, 15:38
Nie postarałeś się Van :P

odi
21-04-2009, 16:10
Drugie dwa zdjecia z 1 zestawu są super! Nie wiem komu ale gratuluję i zadroszczę....
Szczerze mówiąc, oglądając zdjęcia obydwóch forumowiczów, łatwo je rozpoznać:) ale wiadomo, zasady to zasady!
Gratsy dla autora zestawu 1:P

japrzepraszam
21-04-2009, 16:20
jak na wolną amerykankę to nie za bardzo jest z czego wybierać. 1 zestaw pierwszego setu chyba najciekawszy, 2gi z tego setu to z metra cięte, modelka ratuje bo ładna i ufryzowana. 1wszy set z 2giego zestawu to zwykły stockowy zestaw za 5 dolarów (chętnie takie kupuję ), natomiast w drugim jest jakaś historia ale chyba mocno naciągana, albo ja nie zrozumiałem i specjalnie dla mnie powinny być podpisy.
Dla mnie nie ma większej przewagi jednego nad drugim, dlatego nie zagłosuje, ale 1 set 1 zestawu sam się broni i jest moim faworytem, nawet nie boli mnie ten GRZYB :P

venomer
21-04-2009, 16:40
Hej hej były zasady jasno określone na początku wątku. Zdjęcia czerpiące głęboko z fashion. Van i ja nie nie mieliśmy żadnych dodatkowych reguł. Czyli wolność wyboru i interpretacji, tak samo jak obróbki. Można było zmieniać całe zdjęcia, doklejać i modyfikować, stemplować i usuwać. Wyszło tak jak wyszło. Ja przepraszam, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań ;)

Paenka
21-04-2009, 16:44
bardzo podoba mi się 2 z dwójki...historia...właśnie...tylko trochę ciemne te włosy ale i tak super...chcialabym robić takie zdjęcia....z historią...

sbogdan1
21-04-2009, 17:33
Genialne jest 2 z 1 i 1 z 2 najlepiej aby ten zestaw był razem , trudny wybór no ale cóż trzeba zagłosować , piękne prace ...

x-mac
21-04-2009, 17:50
bardzo podoba mi się 2 z dwójki...historia...
Mnie również, zwłaszcza silny kontrast zestawień. Dobrze, bo pobudza odbiorcę pracy do zastanowienia i budowania wydarzeń w jego własnej wyobraźni. Może nad charakteryzacją (cięć) dało by się popracować ale i tak po oczach bije! Z pierwszego zestawu emanuje natomiast taki spokój słowiańskiej urody, że ciężko się zdecydować.

japrzepraszam
21-04-2009, 18:48
Wyszło tak jak wyszło. Ja przepraszam, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań ;)


eee spoko, przecież to tylko zabawa, u mnie dostajecie nagrodę exequo,
po rolce do cyfrowego aparatu.

AgaP
21-04-2009, 20:20
Ta czystość w 2 z 1 zestawu.... ;-D

kucza21
21-04-2009, 23:43
Hmm po jednym z użytkowników spodziewałem się czegoś więcej. Spodziewałem się, że wgniecie mnie w siedzenie. Jestem gotów zawalczyć ze zwycięzcą .

wujek
22-04-2009, 09:09
może mi ktoś podpowiedzieć gdzie szukać pojedynkowych zdjęć?
przejrzałem cały wątek i nic...

venomer
22-04-2009, 09:53
W dziale battle powinna być ankieta, tam znajdziesz zdjęcia.

adikPL
22-04-2009, 10:54
mnie za to podoba się historia z zestawu 2. Ale i tak łatwo wyczuć które czyje :-)

cuker
22-04-2009, 21:44
najchetniej zagłosował bym na zestaw: 2 z 1 i 2 z 2 są fajne ...

VanMurder
22-04-2009, 22:20
Hmm po jednym z użytkowników spodziewałem się czegoś więcej. Spodziewałem się, że wgniecie mnie w siedzenie. Jestem gotów zawalczyć ze zwycięzcą .

GWARANTUJE CI że jak wyzwiesz mnie na pojedynek to "wgniotę Cie w fotel"... Co ci z walki z Venomerem jak w dyptykach jest nie do pokonania;)
Zmierz się ze mną będzie ciekawie :)

Pozdrawiam.

P.S
Dziękuję wszystkim za głosy!

AgaP
22-04-2009, 22:51
No to teraz, jak ktoś miał wątpliwości które czyje zdjęcia, to juz nie ma żadnych ;-D

Slider
23-04-2009, 07:25
GWARANTUJE CI że jak wyzwiesz mnie na pojedynek to "wgniotę Cie w fotel"...

No, Kucza.. Nie zmarnuj takiej okazji..:mrgreen:

altowiolistka
23-04-2009, 10:37
przygotowac kisiel?:>

kucza21
23-04-2009, 10:45
GWARANTUJE CI że jak wyzwiesz mnie na pojedynek to "wgniotę Cie w fotel"... Co ci z walki z Venomerem jak w dyptykach jest nie do pokonania;)
Zmierz się ze mną będzie ciekawie :)

Pozdrawiam.

P.S
Dziękuję wszystkim za głosy!

No,no,no, aale frajda !:). Bedzie trzeba wniesc sie na wyzyny :) Dzieki za zaproszenie do battla. Przyjmuje. Termin do konca maja?

c42
23-04-2009, 10:56
Van Murder chcialbym zaproponowac Ci pojedynek na zdjecie studyjne z wykorzystaniem wizazysty :-) ostatnio jestem zmeczony samymi pieknosciami i trzeba je jakos doprawic :D

1) technika, obrobka dowolna
2) ilosc zdjec do dogadania ale mysle ze 2 gora 3
3) moze byc jedna lub wiecej dziewczyn (pardon mezczyzni takze)
4) czas wykonania bez znaczenia

VanMurder
23-04-2009, 11:02
No,no,no, aale frajda !:). Bedzie trzeba wniesc sie na wyzyny :) Dzieki za zaproszenie do battla. Przyjmuje. Termin do konca maja?


Van Murder chcialbym zaproponowac Ci pojedynek na zdjecie studyjne z wykorzystaniem wizazysty :-) ostatnio jestem zmeczony samymi pieknosciami i trzeba je jakos doprawic :D

1) technika, obrobka dowolna
2) ilosc zdjec do dogadania ale mysle ze 2 gora 3
3) moze byc jedna lub wiecej dziewczyn (pardon mezczyzni takze)
4) czas wykonania bez znaczenia


Dziękuje Panom serdecznie ale wydawało mi się że to wyzwany ustala zasady ;)

wystawcie nowe wątki w Battle Cage - nie będziemy tutaj przecież dysputować :) , muszę się z tematem przespać (u mnie 2-ga w nocy)

c42
23-04-2009, 11:03
Dziękuje Panom serdecznie ale wydawało mi się że to wyzwany ustala zasady ;)

wiec ustalaj zasady :-))) ale cos czuje ze i tak bedzie wolna amerykanka hehe

japrzepraszam
23-04-2009, 11:27
proszę proszę, jak młodzież poczuła przypływ mocy...
http://www.youtube.com/watch?v=JEsHUel04dY
w cyklu " i ty możesz pokonać Vanmurdera"...
stawiam 5taka na Vana.

venomer
23-04-2009, 12:03
Dziękuję Van za wspaniałego battle ;) Było ciekawie i emocjonująco niemal do końca.
Polecam się na przyszłość jeśli chodzi o battle. Na razie pasuję bo mnie uczelnia wykończy...

VanMurder
23-04-2009, 19:37
Dziękuję Van za wspaniałego battle ;) Było ciekawie i emocjonująco niemal do końca.
Polecam się na przyszłość jeśli chodzi o battle. Na razie pasuję bo mnie uczelnia wykończy...

Ja również dziękuje i gratuluje zasłużonej wygranej:)
Jak uczelnia da Ci spokój, załóż nowy wątek w BC i wyślij mi linka. Pozdrawiam.

V.

marcinicus
24-02-2010, 07:45
Oba zestawy zdjęć są wspaniałe, ale mi do gustu przypadł ten drugi. Dziewczyna ze słuchawką i przed lustrem (lewe) super.

xsardas
24-02-2010, 09:46
Ale archeologia :P

Sunders
24-02-2010, 10:37
10 m-cy mija a emocje jeszcze nie całkiem opadły :-)