PDA

Zobacz pełną wersję : Sklep/komis w Poznaniu



Macios
22-07-2005, 09:37
Witam w piątek, czyli weekendu początek:-)

wybieram sie dzis na weekend do Poznania i mam prosbe o namiary na dobre fotokomisy w tym miescie. Szukam używanych, dobrych i tanich szkiel do canona (eosa i manuala).
Bede wdzieczny za szybka pomoc.

Pozdrawiam

Maciej

Polaco
22-07-2005, 12:02
www.fotodura.pl zobacz tam, moze maja to co szukasz.

gunia1990
24-08-2008, 22:14
szukałam, ale nic nie znalazłam... jak już taki temat jest, proszę modów o wybaczenie ;)

Zazwyczaj kupowałam wszystko przez internet, ale teraz zależy mi na czasie i chcę zrobić zakupy "na mieście". Niestety nawet nie wiem, gdzie mogę je zrobić...
Czy zna ktoś jakieś sklepy foto w Poznaniu? Chodzi mi głównie o zakup pierścieni odwrotnego mocowania... Jednak jak znacie jakieś sklepy, w których ich nie znajdę, tak czy siak podajcie namiary, tak na przyszłość :)

Bieda
24-08-2008, 23:13
Fotodura na ul. Ratajczaka - ogólnie sprzęt foto, ale na miejscu słaba dostępność, dużo rzeczy zamawiają na życzenie klienta i trzeba czekać. Plusem jest to, że prowadzą też komis foto praktycznie jedyny w Poznaniu.

RaysFoto na ul. Mylnej 25 - dużo osprzętu dodatkowego, bardzo dobrze wyposażony w filtry itp. - osobiście bardzo polecam

Fotojokery, MediaMarkty, MegaAwanse itp. w każdym skupisku marketowym, ale tu standardowo: kilka lustrzanek z entry level i do tego kilka standardowych akcesoriów.

Max78
24-08-2008, 23:53
Czesc,

Polecam google.pl i skladnie sklep foto poznan :) 'pare' napewno znajdziesz :)

Jesli nie krece, to o Mylnej wspominal mi nasz firmowy foto-szpecjalista - ponoc b. przyjemny sklep :)

arturs
24-08-2008, 23:58
w Poznaniu to masz przecież Cichego, Nowarta i Towersa ;) - aż dziwne że jeszcze nie wykosili stacjonarnych sklepów ;)

Wats0n
25-08-2008, 00:38
Rays-Foto budził u mnie zawsze mieszane uczucia.
Dobrze zaopatrzony, ale niezbyt tani ceny ~50% wyższe niż gdzieś indziej.
Choć nie wszystkie artykuły - filtry Marumi mają np jakieś 5-10 zł droższe niż u Cichego, więc różnica żadna.
Ale zdecydowanie największą wadą tego sklepu była jego lokalizacja - do niedawna mieszkałem jakieś 50m od niego. I za sprawą niekontrolowanych impulsów zostawiłem tam więcej kasy niż bym sobie życzył :)

Jest jeszcze foto-raj.pl - co prawda w Przeźmierowie, ale dojazd tam jest nieporównywanie bardziej wygodny niż w niektóre regiony znajdujące się w administracyjnych granicach miasta.

Cichy
25-08-2008, 00:56
Jesli chodzi o pierścienie, to w Poznaniu raczej tylko Rays Foto.

gunia1990
25-08-2008, 12:07
dzięki chłopaki :) a o cichym nie zapomniałam, jednak śmiałam wątpić, że ma on na zbyciu pierścienie...

pachura
28-12-2009, 18:42
Cześć,

Możecie polecić jakieś sklepy ze sprzętem foto w Poznaniu ? Chcę kupić Tokinę 11-16/2.8, ale wolałbym sprawdzić towar przed zakupem a nie nabywać kota w worku z Allegro... pytałem już w Foto Joker - nie mają. Ogólnie to chyba dość słabo dostępne szkło ?

Chris_11
28-12-2009, 19:32
Ogólnie w Poznaniu jest bieda, jeśli chodzi o sklepy foto, także ciężko będzie Ci pomacać to szkło.

Pavlik
28-12-2009, 19:47
zagadaj z kolegą miclesem tu na forum, zdaje się ma/miał takie szkło i bywa w Poznaniu

zaitsev
28-12-2009, 20:19
www.digital24.pl (bardzo polecam), http://umnietaniej.com/

micles
27-04-2010, 12:40
Kupię gdzieś w Poznaniu softboxa? Mocowanie najlepiej Bowensowskie, no i wiadomo - jakąś chińszczyznę, a nie elfo (pozdrawiam win-mar :D)