PDA

Zobacz pełną wersję : Na jakich parametrach wyostrzacie w ACD SEA ?



krzesieg
17-07-2005, 12:50
witam, pstrykam zdjęcia żużlowe i chciałem sie dowiedzieć, czy ktoś wyostrza w tym programie? Bo są tam ustawienia Amount, Radius i Treshold, ale maja inne wartości liczbowe niż np PS i nie wiem jak osiągnąć najlepsze efekty. Może ktoś wie za co odpowiadają konkretny suwaki? - Amount, Radius i Treshold. Dzięki za pomoc ;)

Vitez
17-07-2005, 20:37
Do 20D powinienes dostac darmowo PS Elements 2.0 - uzywaj zdecydowanie tego programu do wyostrzania gdyz ma na pewno lepsze algorytmy niz ACDSee (chociazby roznice w parametrach pomiedzy tymi programami wskazuja na to).
A o wyostrzaniu w PS masz tu: http://canon-board.info/showthread.php?t=2902

Tomasz Golinski
17-07-2005, 23:09
LOL, to ja napisze: sciagnij za darmo Gimpa i uzywaj zdecydowanie tego programu do wyostrzania gdyz ma na pewno lepsze algorytmy niz ACDSee i PSE (chociazby roznice w parametrach pomiedzy tymi programami wskazuja na to). :twisted:

Vitez
18-07-2005, 02:29
A jaka jest roznica w wyostrzaniu pomiedzy PS Elements, pelny PS a Gimp ?
Szczerze podejrzewam ze algorytm Unsharp Mask w PS Elements nie rozni sie od tego w pelnym PS, jesli ktos sadzi inaczej - prosze o dowody. Co do Gimpa to sie nie znam ale po co go sciagac, jak sie ma darmowego PS Elements? (w kontekscie wyostrzania)

Tomasz Golinski
18-07-2005, 09:27
A dlaczego sadzisz ze w ACDC sa inne?

Vitez
19-07-2005, 03:00
A dlaczego sadzisz ze w ACDC sa inne?

Output gorszy mimo prob ustawiania podobnych parametrow :roll:

Marfackib
26-07-2005, 08:22
Do 20D powinienes dostac darmowo PS Elements 2.0 - uzywaj zdecydowanie tego programu
Kiedyś używałem ACDSee, ale jak zacząłem obrabiać PS Elements 2.0 to już nie wracam do ACD. Te programy dzieli "przepaść" na korzyść PS oczywiście.