PDA

Zobacz pełną wersję : [Bernard_W] Z ostatniej sesji - wrzucam



Bernard_W
13-02-2009, 00:16
http://foto-bielsko.pl/monika/monika_2001.jpg

wojkij
13-02-2009, 00:19
Miłe ale ten szary podpis psuje trochę efekt, za bardzo to bije po oczach;)

Bernard_W
13-02-2009, 00:25
ten napis jest dosc potrzebny ;)

fahrenheit
13-02-2009, 00:29
chamsko tipsy tej Pani złapałeś, można było ten mankament trochę ukryć, zdjęcie soczyste i przyjemne

Slider
13-02-2009, 00:43
Hmm.. całkiem przyjemny portrecik.. Dłoń niestety przeszkadza, bo kolor manicure'u walczy o palmę pierwszenstwa z ustami. Poza tym mozna było bardziej wtulić głowę w futerko, przy okazji inna mimika, bo teraz modelka wygląda jakby trzymała jeża wyciągniętego z lodówki i syczała "aach.. zimne..":mrgreen: btw nie jestem zwolennikiem zbytniego retuszu, ale oczy wypadałoby poprawić:wink:

Bernard_W
13-02-2009, 00:49
Hmm... nie znam sie za bardzo - ale to chyba nie sa tipsy ;)... A co do tego ze sa - to troche tak to zaplanowalem - czerwien ust i czerwien tipsow... modelka sie minimalnie poruszyla i troszke paluszkow ucielo... ale i tak uznalem ze jest w miare ok.

janmar
13-02-2009, 00:55
To chyba jednak tipsy,,,:smile:Dla mnie fotka przeostrzona ,no ale to subiektywne..Ma fajną atmosferę lat międzywojennych .Pozdrawiam :smile:

Bernard_W
13-02-2009, 01:15
ostrzone tylko w DPP - zawsze tak robie ;)
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Aha - ustawiona sharpness na 6

simon83
13-02-2009, 07:00
Ma fajną atmosferę lat międzywojennych .Pozdrawiam :smile:
Zgadza sie i to chyba po czesci ta czerwien ja kreuje. A propos wyostrzania - rzeczywiscie przydaloby sie delikatne zmiekczenie skory.

Bernard_W
14-02-2009, 00:07
hmm... powiem tak... kiedyś zmiękczałem skórę... ale kiedy zacząłem wywoływać fotografie w większym rozmiarze - to zobaczyłem, że to jest... plastik... I zmiękczam tylko wtedy - kiedy skóra modelki tego naprawdę wymaga. Uwierzcie mi na słowo - to zdjęcie wywołane w większym formacie wygląda dobrze i naturalnie... nie ma w nim nic z tej "chropowatości" którą widać na monitorze.

janmar
14-02-2009, 00:29
hmm... powiem tak... kiedyś zmiękczałem skórę... ale kiedy zacząłem wywoływać fotografie w większym rozmiarze - to zobaczyłem, że to jest... plastik... I zmiękczam tylko wtedy - kiedy skóra modelki tego naprawdę wymaga. Uwierzcie mi na słowo - to zdjęcie wywołane w większym formacie wygląda dobrze i naturalnie... nie ma w nim nic z tej "chropowatości" którą widać na monitorze.

O,na pewno.Ale my oglądamy i komentujemy to co widać na monitorze :smile:.
Przy oglądaniu fotki na papierze wszyscy widzimy mniej więcej to samo.Oglądanie na różnych monitorach, zmienianie wymiarow,korzystanie z różnych przeglądarek itp. wprowadza niezłe zamieszanie ale cóż..Pozdrawiam.

KMV10
14-02-2009, 00:32
Ale ogromne pazury ;)

kuzi4
14-02-2009, 01:41
Dla mnie też ciut za ostre, ale ciekawe.

Adaminorge
15-02-2009, 06:01
A mi najbardziej przeszkadza w tych paznokciach ich "niedorobienie", wyglądają jakby wymagały ponownego potraktowania lakierem. Te przebitki jasnego koloru... Zapewne to jakiś celowy zabieg, ale w tym ujęciu źle to wygląda. Podobnie mam wrażenie, że usta są niedomalowane :) No ale późno jest i może mam zwidy ;-).
Pozdrawiam.

Bernard_W
17-02-2009, 09:33
no to dodam jeszcze jedno... z tej samej serii...zmiana makijażu... i efekt jest taki...
Dodałem jeszcze powiększenie fragmentu - ot żeby było widać skórę... :)

http://www.foto-bielsko.pl/fot/1016.jpg

aarehir
19-02-2009, 10:39
ooo i zdecydowanie lepiej, jak make-up moze odmienic modelke podoba mi sie, jedno co bym zmienil to w kadrze dal bym wiecej niz jeden palec, bo dziwnie to dla mnie wyglada :P

japrzepraszam
19-02-2009, 11:53
nie jestem makijażystką, ale mniej więcej orientuję w kolorach i barwach. Dla mnie ten makijaż to cepelia, nie jest zgrany, oczy osobono, usta sobie, paznokieć jeszcze gdzie indziej.Brakuje między nimi wspólnego mianownika. A lalca mogłoby wogóle tu nie być, wyglada jak kura pazura.

Bulka
19-02-2009, 12:21
Portret mily ale kompozycja tych 2 fotek to zly pomysl - po co powiekszac dziurke od nosa obok wlasciwej fotki?;)

Troyan
19-02-2009, 12:34
Bulka, żeby pokazać tylko że cera dobrze wygląda i nie jest przefotoszopowiona :)