PDA

Zobacz pełną wersję : Spolszczenie do CS4



mkfoto
12-02-2009, 10:39
Czy ktoś posiada spolszczenie do CS4 ?

Tomasz1972
12-02-2009, 10:48
http://www.wimal.com.pl/kontakt.php

Ergo5218
12-02-2009, 10:54
Pojawiło się już też na torrentach, będzie pewnie szybciej :)

mkfoto
12-02-2009, 14:54
http://www.wimal.com.pl/kontakt.php
Z kim się tam kontaktować?
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

Pojawiło się już też na torrentach, będzie pewnie szybciej :)

Podaj gdzie :-D bo ja ściągałem kilka i żaden nie działa :roll:

Tomasz1972
12-02-2009, 14:57
Zadzwoń i zapytaj. :)

mkfoto
12-02-2009, 14:58
Dzwoniłem i nikt nic nie wie :-D Myślałem ,że może masz konkretna osobę. Dzx za info

Tomasz1972
12-02-2009, 14:58
Jakiś czas temu, posiadając licencję EN można było w "wimalu" kupić sam nośnik PL.

mkfoto
12-02-2009, 15:29
Odpowiedzieli ,że nie można nośnika PL zainstalować na angielskiej licencji:sad:

wojkij
12-02-2009, 15:54
Do cs3 po jakimś czasie pojawiło się kilkumegowe archiwum ze spolszczeniem - myślę ze jeśli ktoś ma oryginalną wersje ENG to zainstalowanie takiej nakładki piractwem nie będzie.

Cierpliwości, wersja pl upowszechni się na rynku to ktoś pewnie wyłuska tych kilka plików.

Memoriz
12-02-2009, 16:26
Dla mnie jak i dla wielu innych osób spolszczenie PS jest zbędne, przecież robiąc tutoriale z zagranicznych portali wszystko jest english. Kto ma czas żeby szukać polskich odpowiedników. Proponuje czym prędzej zapomnieć o spolszczeniu i przyzwyczajać się do EN.

burdagraph
13-02-2009, 02:51
hmm.. mieszkamy w Polsce, mówimy w języku polskim...
nie wiem jaki jest sens kupienia wersji eng. i instalowanie spolszczenia....
Taka operacja czyni automatycznie pirata...

oskarkowy
13-02-2009, 10:41
To ja z innej beczki: czy jak mam CS3PL i kupię upg do CS4EN to będzie mi to działać? Przez ostatnie prawie 2 lata nie przywykłem do PL i nie chcę się w to już więcej pakować.

Merde
13-02-2009, 10:56
hmm.. mieszkamy w Polsce, mówimy w języku polskim...
nie wiem jaki jest sens kupienia wersji eng. i instalowanie spolszczenia....
Taka operacja czyni automatycznie pirata...

Rozwiniesz tą myśl?

mkfoto
13-02-2009, 17:00
hmm.. mieszkamy w Polsce, mówimy w języku polskim...
nie wiem jaki jest sens kupienia wersji eng. i instalowanie spolszczenia....
Taka operacja czyni automatycznie pirata...

Masz racje :-P , ale jak się nie czyta co się kupuje to później są takie skutki. Za gapowe się płaci. Tzn jakoś daję z tą wersja ang, ale wolałbym PL. Dlatego wystawię na giełdę. Jest to wersja BOX więc nie ma problemu zainstalować na innym komputerze.:-D

Ponizej link do ogłoszenia

http://www.canon-board.info/showthread.php?p=605129#post605129
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

To ja z innej beczki: czy jak mam CS3PL i kupię upg do CS4EN to będzie mi to działać? Przez ostatnie prawie 2 lata nie przywykłem do PL i nie chcę się w to już więcej pakować.

Tak będzie ci działać bo u mnie działa ale ja wolę PL:-P Jka coś to zapraszam do zakupu:)

rysiaczek
15-02-2009, 01:10
To ja z innej beczki: czy jak mam CS3PL i kupię upg do CS4EN to będzie mi to działać? Przez ostatnie prawie 2 lata nie przywykłem do PL i nie chcę się w to już więcej pakować.
nie bedzie

bucefal14
15-02-2009, 11:18
Spolszczenie juz jest dawno dostępne i zajmuje trochę ponad 400 KB, wrzucasz je do katalogu locales

vietcargo
15-02-2009, 13:32
Jest w wersji dla Mac OS X? Poprzednio miałem Adobe Photoshop CS ENG, teraz Adobe Photoshop CS4 ENG, więc nigdy nie miałem styczności z polską wersją. A chętnie zobaczyłbym jak to wygląda :-D

mkfoto
18-02-2009, 00:55
nie bedzie


A dlaczego nie będzie. Masz jakieś doświadczenia? Na jakim PSie pracujesz obecnie i czy instalowałeś CS4 UPG ENG na PS3 PL? Bo ja instalowałem i działa więc nie wiem skąd takie stwierdzenie.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

Spolszczenie juz jest dawno dostępne i zajmuje trochę ponad 400 KB, wrzucasz je do katalogu locales

Wszystkie które miałem były z wersji trial. Chyna ,że masz inne podaj link:-D

wojkij
18-02-2009, 03:35
Generalnie wystarczy wpisać w googla: spolszczenie photoshop cs4 i po kilku sekundach masz link.

http://rs110.rapidshare.com/files/184986594/Spolszczenie_Adobe_Photoshop_CS4_oraz_Adobe_Photos hop_CS4_Extended_2up_dla_www.exsite.pl.rar

rysiaczek
18-02-2009, 04:08
A dlaczego nie będzie. Masz jakieś doświadczenia? Na jakim PSie pracujesz obecnie i czy instalowałeś CS4 UPG ENG na PS3 PL? Bo ja instalowałem i działa więc nie wiem skąd takie stwierdzenie.

a sprawdziłeś oczywiscie czy jest to zgodne z licencja?

pjakusz
18-02-2009, 09:43
Rozwiniesz tą myśl?

W myśl prawa autorskiego nie możesz dokonywać samodzielnych zmian w zakupionym utworze. No chyba że Adobe samo wystawiło taką aktualizację.

mkfoto
18-02-2009, 12:58
a sprawdziłeś oczywiscie czy jest to zgodne z licencja?
Podczas instalacji CS4 UPG nie jest wymagane żeby na komputerze była zainstalowana jakakolwiek wersja PS od CS w góre.Podczas instalacji CS4 UPG wymagane jest podanie klucza z wersji starszej którą posiadasz (dotyczy wersji minCS i w górę)i wpisanie klucza z werscji CS4 UPG i wtedy instaluje cie sie pełny pakiet CS4. Mając wersję PL możesz bez problemu zainstalować ENG.Wiem bo u mnie zadziałąło;)

rysiaczek
18-02-2009, 13:30
Podczas instalacji CS4 UPG nie jest wymagane żeby na komputerze była zainstalowana jakakolwiek wersja PS od CS w góre.Podczas instalacji CS4 UPG wymagane jest podanie klucza z wersji starszej którą posiadasz (dotyczy wersji minCS i w górę)i wpisanie klucza z werscji CS4 UPG i wtedy instaluje cie sie pełny pakiet CS4. Mając wersję PL możesz bez problemu zainstalować ENG.Wiem bo u mnie zadziałąło;)
Ja Cię nie pytam czy się udało, bo to już napisałeś w poprzednim poście. Pytanie było jasne. Nie odpowiedziałeś - uznaję to za odpowiedź:rolleyes:

mkfoto
18-02-2009, 15:07
Rysiaczek skoro zadziałało to nie rozumiem twojego pytania:-D. Wpisujesz dwa klucze oczywista sprawa jest ,że legalne zakupione wraz z nośnikiem oo np. CS3 i klucz od CS4 UPG skoro działa to?? No sam odpowiedz soebie na to pytanie czy to jest legalne.:p

Rysiaczek jeżlei masz jakikolwiek program z nośnikiem i kluczem zakupiony u dystrybutora i wszystko działa to nik się ciebie nie zapyta czy to legalny produkt? Bo to jest oczywiste;-)

Merde
18-02-2009, 15:44
W myśl prawa autorskiego nie możesz dokonywać samodzielnych zmian w zakupionym utworze. No chyba że Adobe samo wystawiło taką aktualizację.

To jest prawda połowiczna, że tak się wyrażę.
Jak najbardziej można dokonywać zmian (nawet reverse engineering wchodzi w grę!), jeśli celem tych zmian jest np. dostosowanie programu do współpracy z innym oprogramowaniem czy też lokalizacja.

rysiaczek
18-02-2009, 22:02
Rysiaczek skoro zadziałało to nie rozumiem twojego pytania:-D. Wpisujesz dwa klucze oczywista sprawa jest ,że legalne zakupione wraz z nośnikiem oo np. CS3 i klucz od CS4 UPG skoro działa to?? No sam odpowiedz soebie na to pytanie czy to jest legalne.:p

Rysiaczek jeżlei masz jakikolwiek program z nośnikiem i kluczem zakupiony u dystrybutora i wszystko działa to nik się ciebie nie zapyta czy to legalny produkt? Bo to jest oczywiste;-)

Easy boy, easy! :) Odczytuję to za odpowiedź twierdzącą - używasz, sprawdziłeś.