PDA

Zobacz pełną wersję : park arkadia, nieborów



fahrenheit
11-02-2009, 22:15
witam, czy ktoś posiada jakieś zdjęcia z tego miejsca. W domyśle ślubne, ale o innej tematyce, a pokazujące potencjał tego miejsca też mile widziane. Rady i propozycje jak tam plener przeprowadzić też mile widziane.

http://obiezyswiat.org/index.php?gallery=4439

jean
02-03-2009, 22:10
czesc

czesto tam bywam szczegolnie na rowerku ;) ale do palacu nie zagladam
jesli chodzi o zdjecia slubne to cena za zdjecia w palacu to 183 zł
na ta cene sklada sie bilet dla mlodych, swiadkow, rodzicow, fotografa i parging na terenie palacu

www.zdjecia.lowicz.com - tam masz kilka fotek z Arkadii i Nieborowa

airgaro
02-10-2009, 13:13
ostatnio byłem w parku w Arkadii i nie polecam, przed wejściem grupa pijaczków zaczepiających ludzi, ochrona stoi tuż przy wejściu i nie reaguje.. W samym parku jest..zwyczajnie, niezadbane miejsce i wg mnie bez klimatu.

karolbe
30-10-2009, 21:11
Placenie tam za zdjecia w palacu to lekka przesada, wystarczy kilka zlotych za wejscie na teren parku. Ja osobiscie bym nie chcial zdjec slubnych we wnetrzach, troche mi to zalatuje zdjeciami typu "piknik" i "pchanie samochodu," a takich nie znosze, no ale de gustibus.... :-) Sam park moze sie podobac, ma potencjal na zdjecia slubne moim zdaniem, jest troche antycznej architektury, staw, jednym slowem wiecej niz w zwyklym miejskim parku. Przy okazji jest spokojnie, nie ma tlumow, mozna sie skupic na zdjeciach.

Pijaczkow nie widzialem, a bylem tam kilka razy,ale akurat pijaczkow mozna spotkac wszedzie, wiec to nie argument.

qb4hkm
31-10-2009, 00:08
Ja też nie polecam, w parku b. mało ławek, średnio zadbane... Ładnie do niedawna było w Żelazowej Woli, ale teraz tam jest plac budowy :-(

Hiv
08-11-2009, 21:21
Ja byłem niedawno. Dla mnie nic ciekawego. Jest wiele ciekawszych miejsc w pobliżu Łodzi.

MarcinG
08-11-2009, 21:42
Jest wiele ciekawszych miejsc w pobliżu Łodzi.
Podzielisz się nimi? :)

qb4hkm
08-11-2009, 21:53
Chociażby ogród botaniczny w Rogowie... szczególnie kiedy kwitną magnolie...