PDA

Zobacz pełną wersję : A60 i co wiecej?????



olek
09-06-2004, 19:21
Witam

Od dawna czaje sie na aparat cyfrowy i tak sobie kombinuje, kiedys bawilem sie a40 i bylo bardzo milo i tak sobie ostatnio wybralem wlasnie A60 i teraz mam male pytanko do was Panowie i Panie bo chcialbym za jednym zamachem kupic karte baterie --> akumulatory i ladowarke do nich. A aparat chce uzywac jak typowy turysta :) czyli robic zdjecia dupciom na plazy i ogolnie bawic sie to tu to tam. Jednym slowem nie mam duzych wymagan i dlatego mysle nad A60. Czy moglibyscie pomoc mi wybrac karte czy 128 czy 256 ile wejdzie zdjec w najwyzszej rozdziawce na 128 i czy do A60 wejdzie szybsza juz karta CF typu II???? ogolnie pomozcie bo chce aparata a w sumie malo wiem o tym wszystkim :)

pozdrawiam i dzieki z gory

Vitez
09-06-2004, 20:56
Czy moglibyscie pomoc mi wybrac karte czy 128 czy 256 ile wejdzie zdjec w najwyzszej rozdziawce na 128 i czy do A60 wejdzie szybsza juz karta CF typu II????

http://www.steves-digicams.com/2003_reviews/a60_pg2.html
Tu masz tabelke z przewidywana iloscia plikow.
Pamietaj jednak ze jest to tylko szacunkowa ilosc. Rozmiar zdjecia zalezy od ilosci detali na tym zdjeciu oraz od ustawionej czulosci ISO (im wieksze ISO tym wiecej szumow tym wieksze zdjecie).
Oprocz karty pamieci potrzebne ci beda akumulatorki - dwa komplety 4x 2300 mAh i jakas zwykla procesorowa ladowarka GP = ok 150-200zl a wystarcza ci na dluuuugooo.
No i jeszcze tylko pokrowiec i jestes wyposazony :)