PDA

Zobacz pełną wersję : filtr PL - o co tu chodzi?



golek
27-01-2009, 09:41
witam
chcę zakupić filtr PL - wybór padł na Marumi SDHG /77mm/
zacząłem sobie oglądać oferty na allegro, w sklepach internetowych i .. no właśnie.
na allegro oferty zaczynają się od 339zł / http://www.allegro.pl/item531179234_filtr_polaryzacyjny_slim_marumi_supe r_dhg_77mm_77.html /
i cieszą sie sporym wzięciem
na sieci znalazłem, o dziwo, taniej. Ale jakoś sporo taniej, co mnie trochę dziwi i niepokoi ;-)
329 na raysfoto.pl
315 na digital24.pl
260 na fotoakces.pl
dalej się bałem szukać ;-)

no więc, może mnie ktoś oświeci?

golek

xangel
27-01-2009, 12:56
"W związku z częstymi zmianami cenników przez dystrybutorów prosimy pytać o aktualne ceny towarów o statusie: NA ZAMÓWIENIE" to może tłumaczyć tą niską cenę w fotoakces.pl, gdyż ten właśnie filterek widnieje jako towar na zamówienie, wiec dopiero zamawiając dowiesz się ile kosztuje naprawdę, natomiast rozrzut cen w pozostałych sklepach 339 - 315 to już moim zdaniem normalna rzecz

gwozdzt
27-01-2009, 13:24
zacząłem sobie oglądać oferty na allegro, w sklepach internetowych i .. no właśnie.
na allegro oferty zaczynają się od 339zł
na sieci znalazłem, o dziwo, taniej. Ale jakoś sporo taniej, co mnie trochę dziwi i niepokoi ;-)
329 na raysfoto.pl
315 na digital24.pl
Do tego miejsca wg mnie jest normalnie - te ceny IMHO mieszczą się w "normie" :-)

Na Allegro jest drożej niż bezpośrednio w sklepach internetowych, ponieważ występuje tutaj dodatkowy pośrednik biorący prowizje za swoje usługi.


260 na fotoakces.pl
dalej się bałem szukać ;-)
ta cena jest wg mnie juz lekko podejrzana.


no więc, może mnie ktoś oświeci?
poczytaj o japanfoto.