PDA

Zobacz pełną wersję : Gory czy Mazury...



darpla
10-07-2005, 21:53
Polecam tę miejscowość na plenery fotograficzne. Położona nad krystalicznie czystym jeziorem Dobskim. Z Warszawy dojedziecie przez 3 godziny. Jest się gdzie zatrzymać- bardzo tanie noclegi i pola campingowe.

A teren piękny położony na szlaku 8km od Wilczego SZańca.Wokół pełno zabytków - Reszel, św. Lipka, Giżycko, SZtynort, Węgorzewo.

Miejscówka w Dobie nad Dobskim to cudo dla fotografa.

POLECAM GORĄCO!

bebop
10-07-2005, 22:57
Polecam tę miejscowość na plenery fotograficzne. Położona nad krystalicznie czystym jeziorem Dobskim. Z Warszawy dojedziecie przez 3 godziny. Jest się gdzie zatrzymać- bardzo tanie noclegi i pola campingowe.

A teren piękny położony na zslaku 8km od Wilczego SZańca.Wokół pełno zabytkó -Reszel, św. Lipka, Giżycko, SZtynort, Węgorzewo.

Ale miejscówka w Dobie nad Dobskim to cudo dla fotografa.

POLECAM GORĄCO!

dawaj kontakt :-)

Venio
11-07-2005, 00:59
dlaczego wszystko pod Warszawą? :P

Nemeo
11-07-2005, 05:25
dlaczego wszystko pod Warszawą? :P

Mieszkasz w takiej dziurze i wszędzie masz daleko. :lol:

Vitez
11-07-2005, 08:43
dlaczego wszystko pod Warszawą? :P

3 godz jazdy to zdecydowanie nie jest "pod Warszawa" . Jak sie dobrze rozbujasz to prawie do Krakowa mozna w 3 godz dojechac podobno :roll: .
Zreszta spojrz sobie na mape gdzie Warszawa a gdzie Giżycko :p

bebop
11-07-2005, 14:40
3 godz jazdy to zdecydowanie nie jest "pod Warszawa" . Jak sie dobrze rozbujasz to prawie do Krakowa mozna w 3 godz dojechac podobno :roll: .
Zreszta spojrz sobie na mape gdzie Warszawa a gdzie Giżycko :p

3h samochodem to jest jeden skok - Mazury do Rucianego, Kraków (chyba że remontują co 5km drogę), z mocniejszym wciśnięciem Gdańsk, z postojem na kawę i wietrzeniem płuc Zamość etc.

ostatnio **** z jeżdzeniem na Mazury bo asfalt zwijali do Ostrołęki, teraz chyba już za Ostrołęką zwijają.

a gdzie się*kończy pod Warszawą? ;-) 100km do Ostrołęki, żeby nie wieczne korki w Jabłonnej i Legionowie (+Zegrze) to człowiek by godzinkę śmignął bez stresów. jak zwykle najciężej satelity minąć, potem się*leci ;-)

Venio
11-07-2005, 14:57
Mieszkasz w takiej dziurze i wszędzie masz daleko. :lol:

Hehe nom prawda ;] chyba sie przejde do Chorzowskiego ZOO a wy se jezdzijcie po Mazurach :P :D Pozdro

Vitez
11-07-2005, 18:06
Hehe nom prawda ;] chyba sie przejde do Chorzowskiego ZOO a wy se jezdzijcie po Mazurach :P :D Pozdro

Na Czechy czy Slowacje w piekne krajobrazy gorskie masz bliziutko :p

Nemeo
11-07-2005, 18:54
Przepiękne Pieniny też nie są zbyt daleko.

darpla
11-07-2005, 23:02
Pieniny wymiękają przy Mazurach :)

filip71
11-07-2005, 23:32
Pieniny wymiękają przy Mazurach :)

W zimę też?:grin:

Tomasz Golinski
12-07-2005, 00:37
Panowie, ale w Alpach to jest... ;) :D

Venio
12-07-2005, 00:42
Na Czechy czy Slowacje w piekne krajobrazy gorskie masz bliziutko :p

No ba. Ja jezdze co dwa tygodnie w Beskidy. Bo mam tam domek (a dokładnie moja dziewczyna :D )

Nemeo
12-07-2005, 08:52
Pieniny wymiękają przy Mazurach

Kwestia gustu, jeden lubi rybki, a drugi akwarium.
W Pieniny mam kawałek, a na Mazury jakieś 600 km.

muflon
12-07-2005, 09:03
Panowie, ale w Alpach to jest... ;) :D
Ha, ja w ten weekend byłem na Klein Matterhorn (~4000m)... Kurcze, swego czasu po wycieczce na Gornergrat (http://www.ais.pl/~muflon/gallery/0/9/index.html) myślałem, że widziałem już Matterhorn (duży) z bliska - ale źle myślałem :) Niestety tym razem pogoda nie dopisała i uciekaliśmy stamtąd w strugach deszczu, ale na pewno zajrzę jeszcze raz - i to niedługo :)

Nemeo
12-07-2005, 09:28
Piękny jest Matterhorn, ale bardzo źle mi się kojarzy / moi dwaj przyjaciele podczas wspinaczki, parę lat temu tam zginęło /.

muflon
12-07-2005, 10:35
No cóż... moim pierwszym wrażeniem po zobaczeniu tej góry było: "Mont Blanc - spoko, Mount Everest - na upartego niech będzie, ale na to to wchodzą chyba tylko szaleńcy"...

(czy już czas na wydzielenie OT?)

Nemeo
12-07-2005, 11:32
No cóż... moim pierwszym wrażeniem po zobaczeniu tej góry było: "Mont Blanc - spoko, Mount Everest - na upartego niech będzie, ale na to to wchodzą chyba tylko szaleńcy"...

Oni właśnie tacy byli, mieszanka fanatycznego uwielbienia alpinizmu i totalnego szaleństwa.

canis_lupus
12-07-2005, 17:39
A ja kocham Bieszczady.

darpla
12-07-2005, 23:33
W zimę też góry wymiękają przy Mazurach?

W zimę też. Jestem zwolennikiem Mazur. Byłem i w górach i nad morzem, ale MAzury wg mnie dla fotografa to raj o każdej porze rok.

Przesyłam link ze zdjęciami zimowymi z Mazur dla podtrzymania swojej opini.

http://www.pbase.com/dariuszlak/mazurian_district_in_winter

Nemeo
13-07-2005, 21:50
Byłem i w górach i nad morzem, ale MAzury wg mnie dla fotografa to raj o każdej porze rok.

Chyba nie byłeś w Tatrach, to się nazywa raj dla fotografa o każdej porze roku.