PDA

Zobacz pełną wersję : EOS DIGITAL Solution Disk (Canon 1000D)



sharky_88
20-01-2009, 14:35
Kupiłem eosa 1000d , niestety bez płytki z softem (EOS DIGITAL
Solution Disk ). I teraz nie za bardzo wiem co tracę :-D. Czy nie można odpalić aparat bez instalowania jakichkolwiek sterowników, czy może płytka ta jest zbyteczna :?: z góry dzięki za pomoc



P.S : Gdzie mogę ewentualnie dostać soft z płyty ?

macieksowinski
20-01-2009, 15:06
Na stronie Canon wszystko co potrzebne znajdziesz no i oczywiście wielki brat google.
Poniżej przesyłam linka dokładnie do softu, który znajduje się prawdopodobnie również na płycie, której nie masz:

http://software.canon-europe.com/products/0010629.asp

Pozdrawiam Maciek

sharky_88
20-01-2009, 15:44
przesyłam linka dokładnie do softu, który znajduje się prawdopodobnie również na płycie,

No właśnie prawdopodobnie. To mój pierwszy cyfrowy dslr i nie wiem co zazwyczaj się znajduje na takich płytych. może jest jakiś firmware który muszę wgrać do pamięci lustrzanki, nie wiem dlatego pytam. A btw, strone Canona odwiedziłem jako pierwszą ,google nie był mi potrzebny :-)

preinwher
20-01-2009, 17:49
No właśnie prawdopodobnie. To mój pierwszy cyfrowy dslr i nie wiem co zazwyczaj się znajduje na takich płytych. może jest jakiś firmware który muszę wgrać do pamięci lustrzanki, nie wiem dlatego pytam.

Na płytce masz :
Digital Photo professional
Zoom Browster
Eos Utillty
PhotoStitch
Oraz drivery potrzebne gdy zechcesz zrzucać foty na kompa poprzez dołączony kabelek usb

sharky_88
20-01-2009, 18:43
dzięki bardzo ;D już sobie ściągnąłem .koniec tematu