PDA

Zobacz pełną wersję : A70 czy A75 PILNE!!!!



CIENs
06-06-2004, 22:22
na poczatku chcialbym sie przywitac serdecznie na forum :) ,prosze doradzcie mi ktory wybrac, ktory jest lepszy i wogole i czy sklep www.agito.pl jest dobry sprawdzony i ogolnie ok.Thx za info

peterpan
06-06-2004, 22:49
oj stary lepiej módl sie żeby Hazan albo Vitez nie dowiedzieli sie że dublujesz posty bo...będzie z Toba krucho :wink:

Jeden i drugi to niezłe sztywniaczki...jakby co mnie tu nie było :D

walgula
08-06-2004, 11:25
ja stawiam na a75

DoMiNiQuE
08-06-2004, 11:50
ja polecam dolozyc pare groszy i kupic A80. w porownaniu z A70 czy tez A75 to juz zupelnie inna bajka. jesli chodzi o parametry i jakosc zdjec to A80 porownuje z G3. Poza tym A80 ma obrotowy wyswietlacz LCD :)

Kostek
08-06-2004, 22:03
Niech CIENs napisze do czego chce tego aparatu używać to wtedy będzie można coś doradzić.

CIENs
08-06-2004, 22:32
a wiec juz zamowilem jutro powinien byc,postanowilem ze kupie A75, a zdjecia bede robic raczej amatorskie ale nie mowie ze mnie nie wciagnie dalej :) zalezy mi na czystych zdjeciach,dzieki za info i pewnei bede tu czesciej zagladac

peterpan
08-06-2004, 22:36
Grauluje wyboru :!:
Sam mam a75 i jestem z tego aparatu bardzo zadowolony!
Od razu uprzedzam Cie abyś zamówił pokrowiec bo bez niego ani rusz :!:
Jestem pewien że nie będziesz żałował wyboru,gdyż ja z natury jestem bardzo wybredny i marudny...a jednak a75 idealnie trafiła w mój gust...
Miłej zabawy!!

CIENs
08-06-2004, 22:43
ja tez mysle ze bede zadowolony,a jesli chodzi o pokrowiec to pewnie cos tam sobie wykombinuje bo zabezpiecznie musi byc :D a narazie to bede sie cieszyc pewnie z aparaciku :mrgreen:

peterpan
08-06-2004, 23:46
Oj będziesz,będziesz...bo jest naprawde z czego :!:
Tak swoja drogą to musisz zobaczyć filmiki w tym aparaciku..są bombowe!!!Nawet kiedy nakręcałem je wieczorem przy sztucznym świetle wychodziły super.Miodzik :!:
Do tego super przejrzysty ekranik lcd,super makro,masa ustawień manualnych i programów tematycznych.zoom optyczny połączony z cyfrowym cholernie mocno przybliża i jakość jest wystarczająco dobra żeby co nieco podglądnąć..ogólnie jak narazie wad niezauważyłem :D

CIENs
09-06-2004, 21:04
wlasnie dzis odebralem paczke,dzis czeka mnie troszke lektury znaczy sie instrukcja obslugi he he moze cos sie uda do jutra opanowac :D w koncu dzien wolny jutro..

peterpan
09-06-2004, 23:39
A gdzie i za ile kupiłeś swoją a75 bo ja kupiłm na allegro za 1125 zita w tym pokrowiec i akumulatorki oraz ładowareczka tylko ładuje 2 godzinki..ale jak na pojemnosc moich akumulatorków 2300 to i tak niezle :D
Zycze miłej zabawy!!!

CIENs
10-06-2004, 08:15
z tego sklepu www.agito.pl dalem troche wiecej ale co tam zawsze taniej niz w normalnym sklepie ale ta instrukcja ciezka :mrgreen:

peterpan
10-06-2004, 10:02
Jak czegoś nie wiesz pytaj śmiało :!:
Na pewno Ci pomogę kolego :!: :!: :!:

CIENs
10-06-2004, 21:53
bede pamietac dzieki. a tu male pytanko na ile starczaja baterie? bo mi po jednym dniu pracy pokazuja ze sa slabe, i czy baterie(akumulatorki) Ni-Cd to to samo co NiMh? Bo zamierzam kupic, ladowarke mam jakas w domu do baterii. Czy moze byc zwykla ladowarka czy jest jakas inna specjalna np Canona? :|

peterpan
10-06-2004, 23:36
hehe widzę że już przeszłeś z etapu ślepej fascynacji w etap bardziej zaawansowany gdzie szare komóreczki już dochodza do głosu :wink: A pamietasz co pisałem o pokrowcu..oki oki do rzeczy ja od razu mialem ladowareczke z akumulatorkami i one starczają mi na około 200-300 zdjęc.Ja akurat mialem ladowarke i akumulatorki z pokrowcem gratis a ty bedziesz musial w najlepszym wypadku wydac na to z 250 zlotych..ale poszukaj moze gdzies taniej dostaniesz...bez tego niestety sobie nie pofocisz :cry: ...ach własnie sobie uswiadomiłem co to za szczescie ze ja to wszystko mialem za 1125 zeta :) Zwykłe baterie i ładowarka o której pisałes na nic Ci sie nie przydadzą :( No ale głowa do góry będzie dobrze!!!! :D

CIENs
11-06-2004, 14:29
zaraz zaraz,przeciez to maja byc baterie NiMh tak zwane akumulatorki no nie? a skoro mam ladowarke na ktorej napisane jest Ni-Cd to moge tez nia ladowac NiMh? wiec ladowarke bym juz mial i pozostaloby kupic akumulatorki NiMh?

Vitez
11-06-2004, 18:11
zskoro mam ladowarke na ktorej napisane jest Ni-Cd to moge tez nia ladowac NiMh?

Nie mozesz. Inny prad, w innych "porcjach" daje i szybciutko by ci zniszczyla pojemnosc NiMh.

CIENs
11-06-2004, 21:35
ok a sa ladowarki co napisane jest na nich ze przeznaczone sa do tego rodzaju i tego, jak to wtedy dziala?rozpoznaje baterie????PS sory za glupie pytania ale nie wiem co robic czy kupic aku czy jechac na alkaicznych...???? :?: :oops:

Vitez
12-06-2004, 00:26
ok a sa ladowarki co napisane jest na nich ze przeznaczone sa do tego rodzaju i tego, jak to wtedy dziala?rozpoznaje baterie????

Albo jest na nich przelacznik (jak na mojej) albo same rozpoznaja ; nie wiem jak - troche sie placi za takie sprytne bestie procesorowe co dodatkowo ultra fast laduja i jeszcze same sie wylaczaja po naladowaniu - moja tylko swieci zielona dioda.

Jericho
12-06-2004, 18:57
peterpan,
Ej kolego nie wiesz czy ten koles z allegro ma jeszcze do sprzedania taki zestawik jak twoj. BNo cena jest naprawde kuszaca. Ja znalazlem za 1600 z aku+lad+256mb

Martinoxxl
14-06-2004, 02:25
Ja akurat mialem ladowarke i akumulatorki z pokrowcem gratis a ty bedziesz musial w najlepszym wypadku wydac na to z 250 zlotych
Taki zestaw na aleegro jest za 70 zł

ach własnie sobie uswiadomiłem co to za szczescie ze ja to wszystko mialem za 1125 zeta

Chwalić to ty sie lubisz. Ale za 1125 zeta to możesz sobie kupic a70. A nie a 75 z aku i pokrowcem.Ty czemu na allegro ostatnia twoja tranzakcja jest w 07.2003?
Moze kupiłeś aparat Przed oficjalną premierą? :P Pewnie tak bo jesteś taki bąbowy że inaczej być nie mogło.
Pozdrawiam :lol: :lol: :lol:
Ps podaj może nr aukcji z tym "twoim" Canonem :twisted: :mrgreen: Żałosne

kuc
18-06-2004, 14:02
Witam.
JEstem tu nowy ale siedze od dawna na cyberfoto.pl. Nie moglem sie powstrzymac jak zobaczylem tego goscia co sciamnia z tym A75. Na allegro napewno go nie kupiles a jezeli tak to nie za taka cene.
Co do wyboru gratuluje bo mialem ten sam problem i podobnie sie on zakonczyl.

Pozdrawiam