PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie 1D mark III na raty?



t0mmyK
15-01-2009, 12:38
Witam wszystkich,

tak jak pozostali zaczynam się niecierpliwić w oczekiwaniu na 5D mark II (zamówienie złożone 24.10.2008 w Euro RTV Agd) i zaczynam poważniej myśleć o zakupie 1D mark III.
Znacie jakieś sprawdzone sklepy gdzie cena wynosi poniżej 10k? Czy to w ogóle realna cena?
Warunkiem dodatkowym są raty, najlepiej 0% :)

pozdrawiam,
t0mmyK

bundy
15-01-2009, 13:48
IMHO na dzień dzisiejszy cena poniżej 10kpln jest nierealna przy takim kursie Euro jaki mamy. Z tego co się orientowałem, to najtaniej na fakturę i z ratami (GE Money Bank) możesz kupić w Fotoformie (www.fotoforma.pl), ale ostatnia cena to było coś około 11kpln. A może weź po prostu gotówkowy kredyt konsumpcyjny i kup u dowolnego sprzedawcy bez faktury (chyba, że jest niezbędna) - myślę, że wyjdzie ciut taniej niż ratalne zakupy w sklepie. Inną kwestią jest dostępność puszek 1D MkIII na dzień dzisiejszy - kolega od świąt próbuje bezskutecznie kupić i niestety tam gdzie są, to cena jest 13kpln, a to jest lekka przesada. Poszukaj na Forum namiarów na różnych polecanych tutaj sprzedawców i pytaj o konkrety.

t0mmyK
15-01-2009, 14:08
Dzięki za sugestie, potrzebuję niestety FV, ale za 13k nie mam zamiaru kupować...