PDA

Zobacz pełną wersję : Porównywanie zdjęć



mirhon
01-07-2005, 22:03
Szukam jak najprostszej przelądarki (obsługa wielu formatów), która pozwalałaby w prosty sposób porównywać 2 zdjęcia.
Chciałbym mieć możliwość prostego przeglądania/porównywania wycinków zdjęcia. Nie potrzebuje masy wodotrysków. Na codzien używam (edycja) photoshopa. Potrzebuję tylko narzędzia do szybkiego porównania 2 zdjęć.
Poradzcie coś (prostego i dobrego) bo od szukania i testowania to już mnie głowa boli...

KuchateK
01-07-2005, 22:15
Ja korzystam z acdsee... Mozna przyblokowac zoom'a i przesuniecie na obrazkach i potem przewijajac po kolei porownywac ten sam wycinek.

mirhon
01-07-2005, 22:29
Zapomniałem dodać freeware...ostatnio jak korzystałem z astalawisty to narobiłem se kłopotów...pomimo najnowszego softu anty virus/spy...
Nie mam siły szukać cracka, a acdse wykorzystałbym w 1%...

KuchateK
01-07-2005, 23:14
No to masz darmowe xnview... Jest w tym jakas opcja "Compare image side by side".
http://www.xnview.com/

Nie wiem czy bedzie podobnie uzyteczna. Jesli nie to ja jeszcze przed ta opcja z acdsee otwieralem poprostu 2-3 okna i porownywalem obrazki przelaczajac sie miedzy nimi. Takie cos mozna i w paincie robic.

snow
01-07-2005, 23:23
Zapomniałem dodać freeware...


Takie cos mozna i w paincie robic.


A od kiedy to Paint jest darmowy ? :mrgreen:

KuchateK
01-07-2005, 23:28
A ile za niego zaplaciles?

snow
02-07-2005, 09:33
Ja akurat nic, ale on jest z Windows'em sprzedawany i płacisz za niego w cenie windows'a ;)