PDA

Zobacz pełną wersję : [Cichy] Wenecja



Cichy
08-12-2008, 00:23
Wreszcie zacząłem obrabiać fotki z wakacji... Na początek Wenecja, zresztą zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami.

Żeby nie robić wklejek na forum daję bezpośredniego linka do podstrony ze zdjęciami:


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.kubacichocki.pl/galerie/inne/wenecja/index.html)

PS. Większość zdjęć zrobiona tandemem 5d + Tamron 70-200 2.8, szerokie kąty C 16-35.

fahrenheit
08-12-2008, 00:42
Panie Jakubie mógłby Pan wrzucić chociaż jednego gniota żeby człowiek mógł odetchnąć oglądając zdjęcia z Wenecji, a tak dech zapiera i nie sposób jej obejrzeć na raz.

pozdrawiam

airhead
08-12-2008, 00:45
ciekawe, ale podanie linku do galerii zamiast zdjęć na forum znacznie utrudnia ich omawianie
nie widziałem wszystkich Twoich zdjęć, ale zastanów się, czy nie nadużywasz szerokiego kąta

pozdrawiam

Cichy
08-12-2008, 00:54
ale zastanów się, czy nie nadużywasz szerokiego kąta


Ja teraz żałuję, że nie miałem rybiego oka w Wenecji, a Ty mi mówisz, że za szeroko :D

lamuszka
08-12-2008, 01:02
A myślałem, że to mnie udało się w tym roku zrobić dobre fotki w Wenecji... ;)

Jak dla mnie - rewelka. Ale przeglądanie prac w galerii faktycznie utrudnia komentowanie. Szczególnie, jeśli chodi o konkretne ujęcia. Może wybrałbyś najlepsze i jednak wkleił? Pozdrawiam!

hofi66
08-12-2008, 01:28
Zdjęcia szerokim kątem wyglądają fatalnie, to raczej karykatura wspaniałej architektury. Cichy potrafisz robić zdjęcia, ale szeroki kąt jest Twoją piętą achillesową ... Podobnie mz było w przypadku reportażu grupy panien młodych w Poznaniu (chyba).

giltoniel
08-12-2008, 10:19
zastanów się, czy nie nadużywasz szerokiego kąta


moim zdaniem nie nadużywa - mimo szerokiego kąta nie ma bałaganu w kadrze - mi się podobają

airhead
08-12-2008, 16:23
Ja teraz żałuję, że nie miałem rybiego oka w Wenecji, a Ty mi mówisz, że za szeroko :D
toć ja Cię nie gonię, bo przecież nie znam Twoich zdjęć
warto tylko msz zwrócić na to uwagę
a po co ten fisheye miałby być? do wnętrz?

o, jak widzisz całą dyskusja się na ten temat zrobiła... kiedy ankieta "Czy Cichocki nadużywa szerokiego kąta"?

bartmika
08-12-2008, 16:43
Przy niektorych ujeciach az sie prosi zeby uzyc szerokiego kata...wiec moim zdaniem jest po rowno. Wszystkie fotki sa mile dla oka.

pozdr!

iblip
11-12-2008, 17:07
świetne zdjęcia! ;-)