PDA

Zobacz pełną wersję : jeszcze ebay com-pomocy



slonkaap
27-06-2005, 17:58
Witam i mam pytanie.Otwierajac strone na ebay com wpisalem haslo canon 100-400 L.Wyswietlilo mi kilka obiektywow i ich cena oscylowala w granicach 1000-1100 dol.Moje pytanie:czy majac kogos w USA i licytujac ten obiektyw do wygranej licytacji dodaje ewentualny koszt przesylki na wskazany adres w USA czy musze sie liczyc jeszcze z jakimis dodatkowymi oplatami?Dlaczego te obiektywy w Polsce kosztuja ok 5500 zl.Skad tak wielka roznica.Pozdrawiam Slonka.

KuchateK
27-06-2005, 19:14
Clo, vat... Taniej bys chcial jak w stanach kupic? Eeeee... Za dobrze by bylo ;)

Jesli sprzedajacy to nie sklep w tym samym stanie w ktorym kupujacy nic poza przesylka nie doliczasz. Ewentualnie oplata dolara czy dwa za money order i wysylke jesli nie placisz paypalem.

Coronado
27-06-2005, 19:34
Witam i mam pytanie.Otwierajac strone na ebay com wpisalem haslo canon 100-400 L.Wyswietlilo mi kilka obiektywow i ich cena oscylowala w granicach 1000-1100 dol. (...) Dlaczego te obiektywy w Polsce kosztuja ok 5500 zl.Skad tak wielka roznica. Mozna w Polsce kupic to szklo taniej ale przede wszystkim nie widze nowego na eBay za taka kwote jak mowisz. Masz gdzies linka do aukcji gdzie takie szklo nowe zostalo sprzedane za $1000-$1100.

Pozdrawiam
Coronado

Nemeo
27-06-2005, 20:04
Mozna w Polsce kupic to szklo taniej ale przede wszystkim nie widze nowego na eBay za taka kwote jak mowisz. .

Też się interesuję zakupem takiego szkła, przy okazji, za ile można w Polsce kupić takiego nowego canona 100-400 L ?

slonkaap
27-06-2005, 22:15
Mozna w Polsce kupic to szklo taniej ale przede wszystkim nie widze nowego na eBay za taka kwote jak mowisz. Masz gdzies linka do aukcji gdzie takie szklo nowe zostalo sprzedane za $1000-$1100.

Pozdrawiam
Coronado
NIe pisalem ze za 1000-1100 dol.mozna kupic nowe.Moze sie myle ale dla mnie ebay com to odpowiednik naszego Allegro.Jezeli chcesz to zobacz www.Ekspresskameras.com tam Canon 100-400 L is jest za 1249 dol.Nnie znam angielskiego a mojego tlumacza ( corka ) nie ma ale chyba nic nie pokrecilem.Pozdrawiam Slonka
Ps.Popros KuchatKa o pomoc w sprawdzeniu tego adresu Czesc

Coronado
27-06-2005, 23:14
Jezeli chcesz to zobacz www.Ekspresskameras.com tam Canon 100-400 L is jest za 1249 dol.Nnie znam angielskiego a mojego tlumacza ( corka ) nie ma ale chyba nic nie pokrecilem.

Jezeli to chodzi o expresscameras.com to radze taki sklep omijac z bardzo daleka. Cena na stronie zawsze bedzie atrakcyjna ale to jest jak kupowanie samochodu, do ktorego pozniej trzeba dokupic kola, kierownice, drzwi i silnik. Jak cos chcesz w USA kupowac to polecam najpierw sprawdzic sklep na stronie resellerratings.com - expresscameras ma tam notowania chyba najnizsze z mozliwych a komentarze ludzi sa jednoznaczne.

Pozdrawiam
Coronado

slonkaap
28-06-2005, 20:07
Jezeli to chodzi o expresscameras.com to radze taki sklep omijac z bardzo daleka. .

Pozdrawiam
Coronado
Serdecznie dziekuje za ostrzezenie,myslalem ze oni tam tacy uczciwi a okazuje sie ze robia wieksze szwindle jak my.Co do kupna canona 100-400 to bardziej przygladam sie tym na ebay-u.Mysle ze tam chyba uczciwiej.Co sadzicie? Pozdrawiam Slonka.