PDA

Zobacz pełną wersję : Odbitki w Opolu



apmich
01-12-2008, 08:21
Witam!
Szukałem ostatnio na forum pod kątem miejsc które poleca się do robienia dobrych odbitek. Chodzi mi o takie miejsce w Opolu i niestety nic nie znalazłem.
Czy ktoś z szanownych koleżanek lub kolegów ma jakiś dobrze przetestowany LAB w tym mieście, czy jest niestety tak, jak z analogiem, że bardziej opłacało się wysyłać do Wrocławia?
Bardzo proszę o jakieś opinie na ten temat.
Będę mieć trochę zdjęć do odbicia - generalnie większość w formatach 20x30. Odbitki nie muszą być "od reki". Bardziej zależy mi na jakości niż na szybkości.
Napiszcie proszę o swoich doświadczeniach.

Serdecznie pozdrawiam

gareth
01-12-2008, 23:27
Witaj, dobre odbitki robią w zakładzie "foto-danusia" ale niestety troche kosztują... Osobiście zamawiam w koszalinie odbitki - przychodza bardzo szybko, jest profil do pobrania, a z jakości jestem jak narazie bardzo zadowolony. (Świetnie pakują fotki żeby sie nie uszkodzily...).

Pozdrawiam

koy
01-12-2008, 23:33
Osobiscie polecam dawna fotooptyke teraz nazywaja sie foto-enigma, na ksiazat opolskich.
Robie na bardzo dobrych maszynach i wszystko mozna uzgodnic, ceny maja troche wysokie ale i jakosc wysoka. I dodatkowym plusem jest szybkosc wykonywania uslugi.

timo
02-12-2008, 03:00
dobre odbitki robią w zakładzie "foto-danusia" ale niestety troche kosztują...

potwierdzam.

apmich
02-12-2008, 10:23
Dziękuję bardzo za polecenia
Będę musiał wypróbować te laby.

Pozdrawiam