PDA

Zobacz pełną wersję : NANEU - gdzie mozna w Warszawie pomacac?



Robert_Ploch
26-11-2008, 20:21
Witam
Czy ktos z szanownych Kolegow orientuje sie, czy w Wawie (najlepiej w okolicach centrum albo na gieldzie), mozna obejrzec i "przymierzyc" plecaki/torby NANEU?
Dzieki za info
Pozdrawiam

bejot
27-11-2008, 08:45
Witam!
http://allegro.pl/show_item.php?item=463119963
Gość jest z wawy, można się z nim umówić, ma na stanie wszystko co wystawia na allegro. Jak jesteś zainteresowany to mogę podać komórkę do gościa.
Ja u niego kopiłem alpha L i jestem bardzo zadowolony.

balc3r
27-11-2008, 10:07
Polecam. Można macać, przymierzać i ładować sprzęt przed zakupem :-D,

Pozdrawiam.

Seb.S
27-11-2008, 11:47
a ja nie polecam.
Na pewno tego sprzedającego bo co do plecaka to może miałem pecha i akurat mi sie trafił słabiej wykonany egzemplarz.
Po kilku dniach używania "Alfy" (w środku 40d, T 17-50 i drobiazgi) odpruł się uchwyt na górze plecaka, plecak wypadł mi z ręki przy podnoszeniu. Oczywiscie lekko pruje się dalej...
Opisałem sprawę sprzedającemu, zapytałem o mozliwość reklamacji lub wymiany. Bez odzewu, po którymś tam przypomnieniu odpisał zebym mu go odesłał i spróbuje naprawić sam....
Dałem sobie spokój :-|

pozdrawiam
Seba

Robert_Ploch
27-11-2008, 17:01
Czy poza tym jednym allegrowiczem nikt nie sprzedaje w Wawie NANEU?
Pchac na Bemowo mi sie nie chce bo mi tam w ogole nie po drodze, do prywatnego mieszkania takze nie mam ochoty sie dobijac.
Czyli co? Nigdzie wiecej?

Seb.S
27-11-2008, 21:04
mi się nie udało znaleść sklepu, który by miał Naneu :neutral:

kami74
27-11-2008, 21:55
Mam plecak Alpha i uważam że jest genialny jak na swoją cenę. A kupiłem go a wcześniej pomacałem w sklepie Foto w centrum handlowym Targówek, chyba sie sklep Fotokonsorcjum nazywa ale nie jestem pewien. Pewien jestem, że jest koło EMPiKu

bartholomeo
28-11-2008, 15:16
Ja od miniej wiecej 2 lat posiadam torbe Lima - sprawuje sie bardzo dobrze choc ostatnio brakuje juz w niej miejsca :) Kupilem na gieldzie w Stodole od sprzedawcy Foto-Mil z Lodzi. Nie wiem czy nadal sa na gieldzie, ale mozesz do nich przedwonic i to sprawdzic.

Robert_Ploch
28-11-2008, 19:05
dzieki za info

Robert_Ploch
30-11-2008, 14:00
Bylem dzis na gieldzie - chyba najwiekszy wybor Naneu. Do wyboru, do koloru, mozna pomacac, przymierzyc sie... I ceny konkurencyjne do allegro :)