PDA

Zobacz pełną wersję : Warto zamienić PE6 na PS7?



rychu
25-11-2008, 21:30
Pojawił się nowy Photoshop Elements 7. Czy wniósł istotne zmiany w porównaniu do PE6? Czytałem recenzję na fotopolis.pl, nie widzę jakichś rewolucyjnych zmian, ale gdzieś czytałem, że istotnie wzrosła szybkość działania, co może być istotne. Czy ktoś z szanownych kolegów ma uwagi, którymi mógłby podzielić się na forum?

rychu
27-11-2008, 09:03
Jak widać niewielu ma jeszcze Photoshop Elements 7 ...

xkosci
28-11-2008, 22:44
Witam,
Mam wersję 7 a Photoshop Elements używam od wersji 4. Rózniece między 6-tka a 7-ka sa niewielkie jeśli chodzi o funkcje. Natomiast widzę znaczną poprawę w szybkości działania oraz lepszym wykorzystaniu dwóch rdzeni procesora. Jak do tej pory nie występuje problem z wyświetlaniem miniatur obecny w wersji 6. (szeroko opisywany na forach). Z różnic - chyba zmieniła sie troche baza danych. Po instalacji trzeba skonwertować ją z wersji 6 bo nie da sie jej podłączyć poprzez wskazanie lokalizacji. Na szczescie 7-ka wykonuje przy tym procesie kopie bazy.

rychu
02-12-2008, 19:20
Mam szybki komputer - poprawa wydajności przy niewielkiej zmianie funkcjonalności to chyba jednak za mało na decyzję o przesiadce... Tym bardziej, że Adobe stosuje śmieszną politykę cenową - upgrade za 90% ceny nowego! Dla mnie najważniejszą zmianą w serii był język polski w 6-tce.