PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie jest Alahari



hazan
28-05-2004, 16:45
Tak sie ostatnio zastanawiam gdzie nam nasza kolezanka uciekła ?
Zawsze bylo troche weselej w damskim gronie :)

JaW
28-05-2004, 21:59
Tak sie ostatnio zastanawiam gdzie nam nasza kolezanka uciekła ?
Zawsze bylo troche weselej w damskim gronie :)

Ala podlapala rozne fuchy graficzne i miala ostatnio terminarz mocno napiety. Ale jest nadzieja ze wroci juz niedlugo :-) A jak sie dowie ze Canon Board teskni za nia... :D

Vitez
29-05-2004, 00:20
Niedawno na zywo ja widzialem i miewa sie dobrze 8) , na plfoto sliczne portreciki i autoportreciki wrzuca - moze to ta fucha graficzna? ;) .
A na forum sa juz przynajmniej dwa watki ktore czekaja na jej fachowa porade grafika :roll: .

alahari
30-05-2004, 00:10
:shock: :shock: :shock:
Jak miło, ze tęskniliscie :mrgreen:

Nie Vitez- fucha jest inna (poza tym, ze okres zaliczen :| ) ;) Ale miło, ze tak mnie tu wychwaliłeś :mrgreen:
Zaraz zobacze, kto mnie jeszcze potrzebuje... :roll:

[ Dodano: 30-05-04, 01:07 ]

A na forum sa juz przynajmniej dwa watki ktore czekaja na jej fachowa porade grafika :roll: .
Hmmm.. Jakbyś mógl powiedzieć które... :roll:

Vitez
30-05-2004, 05:54
Hmmm.. Jakbyś mógl powiedzieć które... :roll:

Na przyklad zdjecia cz-b chyba w technice robienia zdjec, albo "ramka" i "panoramy-problem" w software...

mroczny
30-05-2004, 12:03
Jak miło, ze tęskniliscie

Niezmiernie, i chyba mamy typ na patrona forum :twisted:

alahari
30-05-2004, 15:15
Niezmiernie, i chyba mamy typ na patrona forum :twisted:
Znowu mnie chcecie uśmiercić?? :shock: :shock: :shock: :lol:

mroczny
30-05-2004, 17:27
Znowu mnie chcecie uśmiercić??
Ej no już wcześniej to podejrzewałem, ale teraz dajesz mi kolejny powód |ZA|, czy ty nie jesteś czasem jakąś nekromanką :?: :wink:

alahari
31-05-2004, 14:50
Znowu mnie chcecie uśmiercić??
Ej no już wcześniej to podejrzewałem, ale teraz dajesz mi kolejny powód |ZA|, czy ty nie jesteś czasem jakąś nekromanką :?: :wink:
Mroczny, czym Ci sie naraziłam???? :shock:

hazan
31-05-2004, 15:01
Znowu mnie chcecie uśmiercić??
Ej no już wcześniej to podejrzewałem, ale teraz dajesz mi kolejny powód |ZA|, czy ty nie jesteś czasem jakąś nekromanką :?: :wink:
Mroczny, czym Ci sie naraziłam???? :shock:

Witaj ponownie :mrgreen:
Nie wiem co spowodowalo twoja dłuższa nieobecnosc na forum - ale ma sie to wiecej nie powtorzyc :twisted:

alahari
31-05-2004, 15:13
Witaj ponownie :mrgreen:
Nie wiem co spowodowalo twoja dłuższa nieobecnosc na forum - ale ma sie to wiecej nie powtorzyc :twisted:
1. Mnóstwo zajeć
2. Zaliczenia
3. I to, ze jakies ustawienie w kompie powodowało, ze musiałam sie ciagle logowac- to zniechecało do pisania :evil:

Fajnie, ze mne tak lubicie :mrgreen: To budujace i mobilizujace... :oops: :wink:

Vitez
31-05-2004, 16:49
3. I to, ze jakies ustawienie w kompie powodowało, ze musiałam sie ciagle logowac- to zniechecało do pisania :evil:


I co nic nie krzyczysz? Pomoglbym :P

Usuwasz wszystkie cookies (albo jak umiesz znalezc to tylko te zwiazane z forum). ustawiasz poziom zabezpieczen na niski (Narzedzia- opcje internetowe- zabezpieczenia - Internet na Niski), wchodzisz na forum z zapisaniem loginu i zapamietaniem, potem mozesz ustawic poziom na wyzszy 8)

alahari
31-05-2004, 17:01
Acha, dzieki za rade... Ostatnio plfoto podobnie zniecheca do pisania ("Twoja sesja wygasła..blebleble..") :)

Vitez
31-05-2004, 17:38
Acha, dzieki za rade... Ostatnio plfoto podobnie zniecheca do pisania ("Twoja sesja wygasła..blebleble..") :)

Ten sam problem - cookiesy sie nie zapisuja i blokuje ci sesje.

alahari
31-05-2004, 18:03
Acha, dzieki za rade... Ostatnio plfoto podobnie zniecheca do pisania ("Twoja sesja wygasła..blebleble..") :)

Ten sam problem - cookiesy sie nie zapisuja i blokuje ci sesje.
Cos tam admini pokombinowali, bo była jakaś afera z hakerami... Nic wiecej nie wiem :roll:

Vitez
31-05-2004, 21:48
Powtarzam ta sama rade co powyzej. Jak to nie zadziala to rozkladam rece, ale na 95% to blokowanie cookies. Ewentualnie mecz "adminow" .

mroczny
31-05-2004, 22:09
Mroczny, czym Ci sie naraziłam????
Niczym, czemu odebrałaś to jako obelgę :P
Co do logowanka, to czasem sobie admini firewalle założą takie wesołe, co cookiesy blokują, interwncja wymagana niestety w zboku <BOK> :evil:

alahari
31-05-2004, 22:36
Niczym, czemu odebrałaś to jako obelgę :P

Nie obelge... Ale..co TO ma znaczyć:

ale teraz dajesz mi kolejny powód |ZA|,
Brzmi..pretensjonalnie 8)

mroczny
31-05-2004, 22:45
Nie obelge... Ale..co TO ma znaczyć:
Cytat:
ale teraz dajesz mi kolejny powód |ZA|,

Brzmi..pretensjonalnie

No bo ty tak o tych umarlakach ciągle i ciągle, a my wśród żywych jesteśmy i tak ma pozostać na jak najdłużej :D

alahari
31-05-2004, 22:59
Myslalam, ze na mnie nastajecie :twisted: Ale ja sie tak łatwo nie dam - znam kot-fu :mrgreen:

mroczny
01-06-2004, 18:21
Myslalam, ze na mnie nastajecie Ale ja sie tak łatwo nie dam - znam kot-fu
Kotku, nikt się na ciebie nie uwziął, a taka ładna kobieta jak ty extra wyglądałaby obok tego pochmurnego logo :wink:

alahari
01-06-2004, 19:57
Kotku, nikt się na ciebie nie uwziął, a taka ładna kobieta jak ty extra wyglądałaby obok tego pochmurnego logo :wink:
Dobra dobra :twisted: Wiem, ze chcecie mnie splaszczyć, sprasować, rozwałkować i przykleić na ekranie :twisted: Ale ja sie do walca tak łatwo zaprosić nie dam :twisted:

mroczny
01-06-2004, 19:59
Ale ja sie do walca tak łatwo zaprosić nie dam
Tarararatam, tamtam, tamtam 8)
Walec walcem, ale jesteś najmilej widzianą osobą na tym forum i to nie tylko ze względu na rady :wink:

alahari
01-06-2004, 20:04
Walec walcem, ale jesteś najmilej widzianą osobą na tym forum i to nie tylko ze względu na rady :wink: :oops: :P :mrgreen: :wink:

Mialam zostawić same emotki, ale pewnie znów sie Hazan przyczepi, ze strzelam usmieszkami zamiast wnieść cos do dyskusji 8)

hazan
02-06-2004, 00:44
Walec walcem, ale jesteś najmilej widzianą osobą na tym forum i to nie tylko ze względu na rady :wink: :oops: :P :mrgreen: :wink:

Mialam zostawić same emotki, ale pewnie znów sie Hazan przyczepi, ze strzelam usmieszkami zamiast wnieść cos do dyskusji 8)

Lol - jestes na specjalnych prawach :)

alahari
02-06-2004, 00:52
Super :D Wobec tego moge strzelać uśmieszkami :

na prawo--------------------------------------------------------------------------------------------> :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: <----------------------------------------------------------------------------------------------- i lewo

:lol:

mroczny
02-06-2004, 07:48
Jak niewiele trzeba żęby uszczęśliwić kobietę :twisted: :wink: choć odrobinę

Aszu
02-06-2004, 10:05
znam kot-fu
A na czym polega - w skrócie - kot-fu?

mam wrażenie że na drapaniu za uchem.

mroczny
02-06-2004, 12:00
na drapaniu za uchem.
Raczej po oczach :evil:

Aszu
02-06-2004, 12:34
To też może być fajne