PDA

Zobacz pełną wersję : CANON 10D Mark II



Aszu
28-05-2004, 12:06
Czy ktoś już cos słyszał o drugiej wersji 10D?
Bo tak można przypuszczać, skoro wyszła 1D Mark II to i może w 10 szykuje się zmiana.
Ciekawe na czym ona będzie polegała - o ile będzie! 8)

-= Barton =-
28-05-2004, 22:05
Kurcze! Wchodzę ja sobie na forum, zaglądam w nowe posty, patrzę a tu 'CANON 10D Mark II' :shock:
Energicznym i nerwowym ruchem klikam nań mychą, w głowie już przebieram myśli "już coś wiadomo? ogłosili coś? jakieś wycieki z Canona? a może oficjalne info?"!
Ułamki sekundy które ładuje się strona, ciągną się niczym wieczność, aż w końcu JEST, załadowało się!!!
A tam!..... "Czy ktoś już cos słyszał o drugiej wersji 10D?"... :D
A ja tu prawie na zawał zszedłem! :lol: :wink:

Vitez
29-05-2004, 00:28
A tam!..... "Czy ktoś już cos słyszał o drugiej wersji 10D?"... :D


Gdybys wiecej forow innych i tego i grup dyskusyjnych czytal to bys wiedzial ze taki wlasnie nic nie mowiacy temat nie kryje linku czy szczegolowych informacji, a wlasnie w ok 80% to wyglada tak:

'kuszacy temat z nazwa nowego, ciekawego, wyczekiwanego sprzetu'

w srodku:
' czy ktos cos o nim slyszal' (w domysle: 'maaaamooo, ja nie umiem googlac ani przeszukiwac forow' :twisted: )

Najpierw podsumowanie: na razie tylko plotki, pobozne zyczenia i opinie w stylu "10D MkII to aparat-widmo"

Macie leniuszki :P :

http://search.dpreview.com/forums/search.asp?query=10d+mkii&forum=1019&page=1

http://www.google.com/search?hl=en&lr=lang_en&ie=UTF-8&q=%2210D+Mark+II%22

-= Barton =-
29-05-2004, 13:18
No na tak zacnym forum Canonowym miałem jednak nadzieję na jakieś 'wycieki' :wink:
A tak serio to to żart był, ale przyznaję że jak to zobaczyłem to przeleciało mi przez głowę że to może jakies info, a nie tylko wątek założony celem gdybania.
A wracając do tematu wątku, życzę wszystkim wspaniałego 10D Mark II w śmiesznie niskiej cenie 8)

barbarow
29-05-2004, 14:10
10D Mark 2 ??? Jak na razie to w USA w BH Photovideo 1D Mark 2 można sobie pooglądać na razie na łańcuchu. Sprzedaż ruszy może za 4 tygodnie. Na pewno canon coś już combinuje z nową 10, ale nie ma jeszcze żadnych informacji.