PDA

Zobacz pełną wersję : Canon eos 300d



czarny1978
18-11-2008, 19:17
Witam potrzebuje fachowej rady ,kupiłem 300D niestety nie mam do niej instrukcji obsługi ,jeżeli ktoś ma lub miał taki aparat i wie co z czym się je jak ją ustawić by robiła super fotki ,to prosze o pomoc

canis_lupus
18-11-2008, 19:18
Zielony kwadracik i jedziesz.
Inna możliwość to przeczytać kilka książek i jedziesz.

axk
18-11-2008, 19:22
... nie mam do niej instrukcji obsługi ...

Dlaczego "niej"? Korpus to rodzaj męski.


... jak ją ustawić by robiła super fotki ...

Co rozumiesz pod pojęciem "super fotki"?

Tezet-gdynia
18-11-2008, 19:32
Jak mam ochote na super fotki to zawsze wlaczam M, czas na BULB i przez 15 sekund trzymam spust krecac sie dookola kolorowych swiatel :P

redi_74
18-11-2008, 19:32
przyłączę sie do prośby kolegi ..

Witam !
Jestem tu nowy na tym forum i przeszukując forum natrafiłem na post w którym pomogłeś komuś w zdobyciu instrukcji obsługi po polsku do canona 300D !
I tu moja prośba jako ze i ja nabyłem taki aparacik , czy możesz mi wysłać ową instrukcję !
Wszak posiadam instrukcję po angiesku którą sam sobei znalazłem jednak po co się głowić nad angielską
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
prośba do forumowego mądrali .... w sumie wysłłem Pw ale widać nie doszło ;)

RNz
18-11-2008, 22:32
Witam potrzebuje fachowej rady ,kupiłem 300D niestety nie mam do niej instrukcji obsługi ,jeżeli ktoś ma lub miał taki aparat i wie co z czym się je jak ją ustawić by robiła super fotki ,to prosze o pomoc

najlepiej ustawić na statywie - będą super ostre :D
(spadłem z krzesła :lol:)

LemonR
19-11-2008, 09:48
Nie da się tym aparatem robić dobrych zdjęć już od prawie 4 lat (jak wyszedł 350D)
Co więcej 350D nie robi już dobrych fot od jakichś dwóch lat jak wyszedł 400D a ten też już się do zdjęć nie nadaje.
Ale najgorsze jest to, (trochę śledzę to forum), że od niedawna 5D przestał robić fajne zdjęcia.
Jestem załamany. ;-)
Wiem, że nie ten dział ale dowcip z rana jest jak śmietana.

czarny1978
19-11-2008, 18:46
Wszyscy tak się mądrzycie bo macie jakieś doświadczenie z lustrzankami to moja pierwsza i chciałem zasięgnąć fachowej rady a wy takie śmieszne teksty prosiłem o pomoc a nie krytyke:!:

tom1200
19-11-2008, 18:56
czarny1978 podaj meil to Ci prześlę instrukcję

czarny1978
19-11-2008, 18:56
żebym miał troche kasy na zbyci to bym kupił coś lepszego narazie musze cieszyć się tym co mam a mam canona 300D szkiełka 28-105mm 3,5-4 canon ultrasonic ,50mm 1,8 oraz standardowy kit 18-55mm 3,5-5,6 .
potrzebuje kogoś kto zna od podstaw ten aparacik chodzi mi głównie o ustawienia ,lub może ktoś wie jak zmienic całe oprogramoiwanie i żeby było po PL
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
grzegorzflor@poczta.onet.pl
Dziękuje za instrukcje
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
czekam Dzięki

axk
19-11-2008, 19:23
... chodzi mi głównie o ustawienia ...

W pierwszej kolejności po otrzymaniu instrukcji polecam jej wnikliwą analizę (oczywiście ze zrozumieniem). Po jej lekturze i praktycznym zapoznaniu się ze wskazówkami które w sobie zawiera, nie powinieneś mieć problemu z "poprawną konfiguracją" aparatu.


... żeby było po PL ...

Tylko pytanie po co? Menu EOS'a 300D jest tak elementarne i proste iż moim zdaniem "polonizowanie" go mija się z celem. Tak na marginesie to niejeden kompakt ma menu bardziej rozbudowane i skomplikowane niż 300D.

MacGyver
19-11-2008, 20:19
Ten wątek jest o niczym, o instrukcjach są dwa (a chyba i więcej) inne. O technice fotografowania też się sporo na forum znajdzie.
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=jakie+ustawienia+site%3Acanon-board.info&btnG=Szukaj+w+Google&lr=lang_pl
Zamykam.

Jeśli komuś potrzebna jest polska instrukcja do 300D ew. zhackowany soft proszę o PW, mam i mogę udostępnić.